ārlaulības bērns - vai slikti?

 
Reitings 37
Reģ: 06.06.2015
Kāds ir jūsu viedoklis, vai nav labi dzemdēt bērnu ārlaulībā? Kādus mīnusus tam zināt? Esmu dzirdējusi, ka ārlaulības bērniem astroloģiski pat zvaigžņu karti nevar izlikt.... Varbūt kāda vēl ko zin? No ticības jautājuma, no likumu puses, vai astroloģijas.. Kādēļ citi tik ļoti steidz aprecēties pirms mazuļa dzimšanas?
04.08.2015 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Manuprāt, bērns jādzemdē tad, kad cilvēki vēlas bērnu, var viņam visu nodrošināt un kad ir gatavi tādai atbildībai. Pilnīgi vienalga - precēti vai neprecēti. Diemžēl, arī precēti cilvēki mēdz šķirties.
04.08.2015 13:51 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Pats svarīgākais ir tas, lai bērniņš būtu gaidīts un mīlēts.

+++
Es tieši tāpat domāju.
Katrs pāris dara kā grib. Ir cilvēki,kam statuss nav svarīgs un viņi visu mūžu var dzīvot kā draugs un draudzene, ir cilvēki, kam gribas "sakārtot papīrus", ir cilvēki, kas precas gaidot mazuli, lai viņi oficiāli skaitītos ģimene..
katrs dara kā grib. Nav nekāds - labāk, sliktāk, pareizāk, nepareizāk.
Es esmu audzināta tā, ka laulībai ir vērtība. Pie tā arī esmu palikusi, bet ir tik daudz cilvēku, kas dzīvo laimīgi neprecēti.:)
04.08.2015 13:53 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
A tad, kad bērns ir pieteicies pirms kāzām, viņš automātiski nav ne gaidīts, ne mīlēts?
04.08.2015 14:23 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Man divi bērniņi ir dzimuši ārlaulībā.Bet tas nenozīmē ka viņi ir mazāk mīlēti vai mazāk laimīgi, kā tie kas dzimst laulībās.

personīgi es esmu pret kāzām bēnru dēļ, un precēties esot stāvoklī liekas pat stūlbi.
Nespēju iedomāties sevi ar punci, visi priecājās un svin, bet es tur ar uzpampušām kājām, kleita ar neizskatās super, nosēdēt ar grūti un tad vēl pārvietojos kā milzīgs aizbergs.
peldies nē :D.
04.08.2015 15:55 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Ne labi, ne slikti, tie bērni vienkārši ir un pāris cilvēkiem ar šauru domāšanu, to vienreiz būtu vienkārši jāpieņem. Un nekāds "puspajokam variants", attopieties - tā ir jauna dzīvība!
04.08.2015 15:57 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
A tad, kad bērns ir pieteicies pirms kāzām, viņš automātiski nav ne gaidīts, ne mīlēts?

Kurs tad tas tika teikts?:D Automātiski vai manuāli, bet jāmāk uztvert doma.:-D:-D
Doma ir tāda, ka - vienalga - precēts pāris, neprecēts pāris - galvenais,lai bērns ir mīlēts un gaidīts. Kāzas ir vai kāzu nav - tas nav būtiski, ja visi laimīgi.
04.08.2015 16:07 |
 
Reitings 51
Reģ: 28.07.2015
Nespēju iedomāties sevi ar punci, visi priecājās un svin, bet es tur ar uzpampušām kājām, kleita ar neizskatās super, nosēdēt ar grūti un tad vēl pārvietojos kā milzīgs aizbergs.

Nav jau obligāti jāprecas 9. mēnesī.
Man liekas, ka te ir brīva izvēle uz jebkuru pusi. Kas gribēs un kam būs svarīgi oficiāli sakārtot šīs lietas pirms bērna nākšanas pasaulē, netraucēs ne vēders, ne kājas. Vai arī plānos kāzas laicīgi, vai netaisīs lielo ambrāžu kāzu vietā. Tie, kam tas nebūs būtiski - neprecēsies, vai apprecēsies, kad mazais būs piedzimis.
personīgi es esmu pret kāzām bērnu dēļ, un precēties esot stāvoklī liekas pat stūlbi.

Ja tev, precoties stāvoklī, būtu doma par to, ka tevi prec bērna dēļ, tad iespējams, jau attiecību saknē ir milzu problēma. Bieži vien, tieši piesakoties bērniņam pāris, pēc vairākiem gadiem saprot, ka ir jāsakārto oficiālā puse un šo laiku izvēles par labu esam.
Tajā pašā laikā ir cilvēki, kas negrib kāzas un negrib precēties un arī tas ir labi! :-)
04.08.2015 16:15 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Zaļā vabole, bet pārsvarā tā skas precas esot stāvoklī to dara dēļ tā ka ir stāvoklī.jo ja šī bērniņa nebūtu, viņi visticamāk par kāzām nemaz nedomātu.

personīgi mēs tikai tagad plānojam kāzas, jo bēnriņi būs paaugušies un gribas beidzot mums arī oficiāli būt vīram ar sievu.un mēs to nedarām tikai tāpēc ka mums ir bērni, bet tāpēc ka mēs mīlam viens otru un gribam (un zinām) savu visu atlikušo mūžu pavadīt viens ar otru.
mums ar daudzi radi bija, kas teica ka nu jāprecas,ja jau gaidam ģimenes pieaugumu.Bet tas ir muļķīgi , skriet uz zaksu kā testā ierauga divas slēpes.

Tajā pašā laikā ir cilvēki, kas negrib kāzas un negrib precēties un arī tas ir labi!

nu jā, lai būtu vieglāk izšķirties :D
04.08.2015 16:24 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Tīri no zināmas pieredzes varu teikt, ka viss ir daudz vieglāk kārtojams no tiesiskās puses, ja bērna vecāki ir precējušies, vai vismaz ir kārtībā savesta bērna dzimšanas apliecības vecāku ieraksta sadaļa - to sadaļu es tiešām iesaku savest kārtībā, ja vēlāk negribiet iedzīvoties lielā naudas izgāšanā, ejot pie notāriem un citām instancēm.
04.08.2015 16:31 |
 
Reitings 40
Reģ: 04.08.2015
Tīri no zināmas pieredzes varu teikt, ka viss ir daudz vieglāk kārtojams no tiesiskās puses, ja bērna vecāki ir precējušies,
+

Ir daudz plusu ikdienā un tiesiskā zinā ja ir precēts pāris. Vecākiem vispār tas ļoti atvieglo dzīvi. par vienādu uzvārdu visai ģimenei jau neman nav jāmin. Un ja reiz tas zīogs nav nozīmīgs, kāpēc draudzenes bieži sevi sauc par sievām? Neērti publiski teikt mans draugs un bērnu tēvs?
04.08.2015 16:34 |
 
Reitings 51
Reģ: 28.07.2015
Zaļā vabole, bet pārsvarā tā skas precas esot stāvoklī to dara dēļ tā ka ir stāvoklī.jo ja šī bērniņa nebūtu, viņi visticamāk par kāzām nemaz nedomātu.

Tā parasti cilvēki no malas domā. Pāris nodzīvo 10 gadus kopā, piesakās mazulis un saprot, ka ir pienācis brīdis sakārtot tās lietas, bet apkārt visi uzreiz - bērna dēļ, bērna dēļ. 10 gadus kopā nodzīvoja arī, noteikti šī neesošā bērna dēļ.
Es neiešu strīdēties, jo redzu, ka tev tava pieredze liekas vispareizākā - dzemdēt 2 bērnu bez laulībām ir forši, bet apprecēties esot stāvoklī, kā pati rakstīji- ir stulbi.
Es teiktu, ka - neprecēties, jo kāds uzskata, ka precas bērna dēļ un dzemdēt vīrietim, kas neprec, 2 bērnus - ir vienlīdz stulbi.
un mēs to nedarām tikai tāpēc ka mums ir bērni, bet tāpēc ka mēs mīlam viens otru un gribam (un zinām) savu visu atlikušo mūžu pavadīt viens ar otru.

Un protams, ka cilvēki, kas precas grūtniecības laikā nemīl viens otru ne kripatas un negrib otru blakus līdz mūža galam, bet tie, kas apprecas jau ar bariņu mazo, jau nu noteikti ir tie lielākie un patiesākie mīlētāji. :-D Ļoti gudri. Ļoti.
04.08.2015 16:37 |
 
Reitings 40
Reģ: 04.08.2015
Es neiešu strīdēties, jo redzu, ka tev tava pieredze liekas vispareizākā - dzemdēt 2 bērnu bez laulībām ir forši, bet apprecēties esot stāvoklī, kā pati rakstīji- ir stulbi.
Es teiktu, ka - neprecēties, jo kāds uzskata, ka precas bērna dēļ un dzemdēt vīrietim, kas neprec, 2 bērnus - ir vienlīdz stulbi.
+
04.08.2015 16:39 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
bet pārsvarā tā skas precas esot stāvoklī to dara dēļ tā ka ir stāvoklī.jo ja šī bērniņa nebūtu, viņi visticamāk par kāzām nemaz nedomātu.

Vienmēr liekas amizanti šie tie - apprecējās bērna dēļ. Īpaši, ja pāris ir ilgstoši kopā, vairākus gadus, dzīvo kopā, viss forši, bet jā, apprecējās TIKAI bērna dēļ :D Daudziem gribās līdz kāzām vēl kaut ko iegādāties, liekas, ka vajag to un to, bet tad piesakās mazais un jā - abi saprot, ka tas brīdis ir tagad un te. Nestrīdos, ka var būt gadījumi, kas tiešām apprecas bērna dēļ, bet es vairāk zinu tādus, kuriem divas svītras grūtniecības testā, ir nostrādājis kā stimuls noformēt attiecības oficiāli.
04.08.2015 16:42 |
 
Reitings 40
Reģ: 04.08.2015
Vispār ne vīrietis nenovērtē sievieti tad ari 5 dzemdējot nepiespiedis sievieti apprecēt. Un jā, skarbi bet no malas žēl tādu defektīvo sieviešu.
04.08.2015 16:49 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
nav runa par tiem kas entos gadus kopā.
bet arī tie ka s10 gadus kopā dzīvo, sen kā varēja aprecēties, bet kā bērns piesakās uzreiz uz zagsu jāskrien.

nekur netiku minējusi ka mani kāds negribētu precēt.
bērnus nekad neatisītu ar vīrieti kuru negribētu redzēt par svau vīru vai kurš mani negribētu precēt.
Kopš sākām kopā dzīvot tika runāts gan par kāzām, gan par bērniem.Un neiebilstu ka mums pirms kāzām nāca bērniņi.tagad viņi varēs būs klāt mūsu lielajā dienā, kas man liekas pat skaisti un mīļi.

Un kā jau teicu,tie ir mani personīgie uzskati, nevienam viņus neuzspiežu.Tev tavi ,man savi ;).
04.08.2015 16:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Zvaigzņu karte bija viens piemērs - mīnuss

Esmu dzimusi laulībā, bet man tāds štrunts nekad dzīvē nav bijis vajadzīgs. Kāpēc to uzskatīt par mīnusu? Lai gan zinu ārlaulībā dzimušos, kam tāpat taisa. Tai kartei ar valsts likumdošanu nav nekāda sakara.
04.08.2015 16:54 |
 
Reitings 40
Reģ: 04.08.2015
et arī tie ka s10 gadus kopā dzīvo, sen kā varēja aprecēties, bet kā bērns piesakās uzreiz uz zagsu jāskrien.
redzi daža var 2 vai 10 dzemdēt, bet tāpat vīrietis neparko neprec. Ar varu u zagu neaizvilksi.
04.08.2015 16:56 |
 
Reitings 51
Reģ: 28.07.2015
Man būtībā arī ir vienalga, ko dara citi un kā dzīvo citi - es uzskatu, ka jāprecas tad, kad gribas precēties - ar bērniem, bez bērniem, ar bērniem vēderā vai bērniem pie rokas, bet mazliet uzkurināja šis tavs teikums:
personīgi es esmu pret kāzām bēnru dēļ, un precēties esot stāvoklī liekas pat stūlbi.

Ar situāciju, pilnīgi apmierināta sieviete šādi nekad neteiktu. Pieļauju, ka tomēr kaut kur dziļi sirdī tev kremt, ka tomēr neaprecējāties pirms abiem bērniem, bet tas lai paliek tavā ziņā.;-)
Katram tā pārliecība par otru cilvēku "atnāk" citā laikā - vienam tad, kad mazulis puncī, otram - kad kopā radīti 2 bērni, trešam - neatnāk nemaz.
Ir forši, ka pēc 2 bērnu radīšanas esat beidzot sapratuši,ka mīlat viens otru un ka gribat novecot kopā.:)
04.08.2015 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Zinu 2 gadījumus, kad precējās grūtnieces- uz abām šīm kāzām spieda meiteņu vecāki.
04.08.2015 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Nav slikti- bērni vispār nav slikti :)
04.08.2015 17:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits