Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ne gluži remonts

 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Sveikas! :-)

Iepriekš jau biju minējusi, ka pārvācos uz jaunu dzīvokli. Guļamistabā remonts līdz šim nav veikts aptuveni 15 gadus. Pārējās istabās, virtuvē, un vannas istabā remonts vēl ir svaigs, taču jau pēc kāda laika gribētos mainīt arī to.

Vispirms jātiek galā ar guļamistabu, lai šeit būtu vismaz omulīgi un mājīgi līdz brīdim, kad būs iekrāts nedaudz naudas pilnam remontam! :-)

Tātad, nedaudz pastāstīšu! Ir ieklāts nepievilcīgs, zaļš, rakstains linolejs, šeit atrodas divi skapji un viena kumode. Gultu nopirku jaunu un rakstāmgaldu atvedu no vecajām mājām. Radiatori, durvis un griesti jau paspēti nokrāsot.

Ko domājat Jūs? Vai varu skapjus un kumodi aplīmēt ar mēbeļu līmplēvēm, līdz tiks nopirkti jauni un kādu līmplēvi labāk izvēlēties - vienkrāsainu, rakstainu, visiem vienādu, vai atšķirīgu?
Ja ir rakstains lamināts, tad kādu man labāk izvēlēties paklāju?
Vienā stūrītī nedaudz noplēsta tapete. Ko darīt ar to?

Domāju, ka varētu remontēt visas trīs istabas vienlaicīgi. Plānoju, ka tas notiks ne ātrāk, kā pēc gada vai pat ilgāk, taču vēlos šo laiku pavadīt kaut cik sakoptā guļamistabā.

Ir jau sava vīzija, kā tur varētu izskatīties pēc remonta. :-) Es ceru uz Jūsu ieteikumiem, pieredzes stāstiem. :-)
03.08.2015 11:45 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
kādā krāsā radiatori, durvis un griesti ? vienā tonī vai raibi?

Es domāju, ka guļamistabai ir jābūt pārsvarā gaišos, mierīgos un vienotos toņos, lai ejot gulēt, gar acīm ņeņirb daudz spilgtas krāsas, lai prāts arī var sākt atpūsties pirms miega.
03.08.2015 11:57 |
 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Durvis, griesti un radiatori baltā krāsā.
03.08.2015 12:02 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Mani ieteikumi:
1) Kādu vēl līmplēvi.. labāk atstāj kā ir, būs lielāka motivācija gādāt ātrāk jaunas mēbeles.
2) Ja paklāju gribēsi pa visu grīdu, tad praktiski domājot, to vajag mazliet nevienmērīgā tonī vai ne pārāk gaiši pelēku.
3) Tapeti ar līmi pielīmē, ja nebojā kopskatu.
4) Neremontē visas istabas vienlaicīgi, ja vēl nekad dzīvē iepriekš neesi saskārusies ar terminu "remonts mājvietā". Tas nav tā, ka - ai, lai iet viss kopā. Ja dzīvo citur, ir interjera dizaineris, laba komanda utt., tad, var mēģināt. Nereti arī pēc vienas telpas remonta var mainīties redzējums tam, ko vēlies pārējās..
03.08.2015 12:02 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Tas gan.. visu reizē tiešām nevajag. Būs liels bardaks un pati būsi nelaimīga.

Lai vai kā.. es esmu par to, ka istabā jābūt vienotam stilam, un krāsu gammai saskaņotai. Vismaz man tā patiktu. Bet man vispār patīk saskaņotas lietas.
03.08.2015 12:16 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Es gan laikam tieši ieteiktu remontēt visas istabas maksimāli vienlaicīgi - ne tā, ka visas izdemolē vienā dienā, bet tā, ka pa priekšu vienu vai divas (vienu atstājot neskartu - dzīvošanai) un tās pabeidzot - pēdējo. Autore jau nesaka, ka demontēs sienas. JA tās ir tikai noplēst un pārlīmēt tapetes un ieklāt laminātu - nekas TĀDS jau tas nav.

Pagaidām - ja iespējams - es tapetes nokrāsotu maigā (bēšā) tonī un skapjus - skatītos - vai nu pārkrāsotu vai ar vienkrāsainām (vai atkal maigiem rakstiem) līmplēvēm - bet arī tikai tad ja to varētu izdarīt kvalitatīvi - citādāk nemaz neķertos klāt.

Vispār neiepriecināšu - bet normāls paklājs nebūs lēts prieks... Ja nu tomēr - ņemtu pelēcīgu mistrainu - bez konkrētiem rakstiem. Vai arī piemeklētu pie sienas krāsas, mēbeļu krāsas - grūti pateikt konkrēti - noteikti skatītos veikala piedāvājumu.
03.08.2015 12:16 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
skaties pēc saviem apstākļiem un vēlmēm. Ja vari izklāt paklāju pa visu istabu, tas vien jau ir labi. Vari nomaskēt neglīto linoleju. Un lielāka iespēja figurēt ar citām krāsām.
Ja nav iespēja, tad es laikam pārmestos uz zaļo vai dzelteno toni, ko ieturētu visā istabā.

Mēbeles ar līmplēvi tiešam nespēju iedomāties. Viņas ir tik sliktā stāvoklī, vai vienkārši katra savā krāsā?
03.08.2015 12:18 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nē, tikai ne mēbeļu līmplēvi. Atceroties kojas, zosāda metas. Labāk lai mēbeles paliek kādas ir, varbūt nolakot/nopulēt vai kaut ko no diy var paskatīties, tikai lūdzu ne tās briesmīgās plēves.
Tādu šausmīgi raibu un rakstainu arī visu nē, galva pēc tam griezīsies.
03.08.2015 12:19 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Par linoleju - man arī ienāca prātā paklājs. Jā, labi paklāji nav lēts prieks, bet, ja tas tāds pagaidu variants, domāju, ka arī pieticīgās cenās tādu tīri ok pagaidu variantu varēs atrast, lai noslēptu nesmuko linoleju.
03.08.2015 12:23 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Visas 3 istabas vienlaicīgi gan neremontētu, pieķertos vienai, pabeigtu to, tad ķertos klāt nākamajai, lai nesanāk tā, ka vienā istabā iesāk to, otrā šito, trešajā vēl kaut ko un beigās vairs nesaproti, kur ķerties tālāk, apkārt viss bardakā un pašai besis. :D
03.08.2015 12:25 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Vispār jau man liekas, ka nav baigās jēgas ieguldīt naudu pagaidu lietās - īpaši, ja tas pēc tam tas viss būs jāizmet. Labāk pagaidām padzīvot un tad var iepirkt jau kaut ko paliekošu mazliet labāku. Protams, ja galīgi depresīvi - kaut kas lietas labā jādara.
03.08.2015 12:33 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Vispār jau man liekas, ka nav baigās jēgas ieguldīt naudu pagaidu lietās - īpaši, ja tas pēc tam tas viss būs jāizmet. Labāk pagaidām padzīvot un tad var iepirkt jau kaut ko paliekošu mazliet labāku. Protams, ja galīgi depresīvi - kaut kas lietas labā jādara.

+
Mums arī bija tāda situācija, ka gribējās šo un to ievācoties uzlabot/pielabot un tādu smuko pagaidu variantu sataisīt, bet nu, parēķinot to laiku un līdzekļus, ko sanāktu atstāt pagaidu variantā, sapratām, ka ir labi kā ir, bet labāk lēnām un pa riktīgo visu darīt.
03.08.2015 12:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ar līmplēvēm mēbeles neaplīmētu, it īpaši ja pieredze to darot ir maza.Labāk paciest mēbeles tādas kādas ir nekā vel riskēt un aplīmējot skatu padarot vel sliktāku. Ja vel mēbeles ir vecas un izļurkātas/nobugtētas tad līmplēve ar pa virsu nebūs tik gluda un precīza kā gribētos.

Tajā stūrī kur noplēsta tapete nopērc lielu puķi vai kādu plauktiņu ko pilikt priekšā līdz tapetes pārlīmēsiet :)

Remontu labāk taisīt pa istabai, ja visu kopā centīsies darīt tad var iznākt tāka nauda aptrūkstas/ laiks aptrūkstas/ redzējums uz idomāto izskatu mainās visam utt. Labāk taisīt pa vienai istabai lai ja tomēr līdzekļi vai laiks aptrūkstas, tad viena istaba vismaz būs normāli apdzīvojama.
03.08.2015 12:43 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Vispār es arī ēdot pusdienas, izdomāju, ka es laikam tā baigi neko negrūstu iekšā kā pagaidu variantā. Gulēt Tev ir kur, drēbes ir kur ielikt.
Tad labāk, kad taisi, tad taisi visu pamatīgi un kārtīgi, lai pašai prieks :)

kā arī es laikam sāktu ar viesu istabas remontu. Vai vannasistabas vai virtuves. Telpas, kurāspavadu vairāk laika :)
03.08.2015 13:19 |
 
Reitings 14
Reģ: 07.07.2015
Jāredz dzīvē,tā grūti iedomāties!
03.08.2015 14:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ieliec istabas fotogrāfiju. Citādi neko konkurētu ieteikt nevar, neredzot kopskatu.
03.08.2015 14:51 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Skapi, łoti labi var atjaunot un uzlabot ar dekupāžas palīdzību, darbs paliels bet velak pat skapi negribesis mest aara.
Pie zała linoleja ieteiktu tumši brūnu pūkainu paklāju..
Ar tapetem īsti neko neizdarisi, tiešam noperc skaistu puki un novieto to tur :-)
03.08.2015 19:00 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.04.2018
http://www.zarsbuve.lv/index.php/lv/pakalpojumi/eiroremonts
Esmu sadarbojies ar šiem, varbūt kādam noder!
20.04.2018 18:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits