Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas ērcīte

 
Reitings 97
Reģ: 06.11.2012
Sveikas!

Gadu atpakaļ biju pie dermatoloģes kura man konstatēja šo kaiti! (Nomainīju 2 dakteres )Un viņa teica, ka tas ir dēļ hormoniem. (Apmēram gadu kā nedzeru OK.) Un izrakstīja man 2 smērītes. Viena ar sērskābi sastāvā un otru pret apsārtumiem. Viss jau ir labi, BET tikko kā pārtraucu lietot tad viss atpakaļ atgriežās.(e)
Jautājums vairāk tām kuras ir izārstējušas šo kaiti! :-)
Man visu savu atlikušo dzīvi vajadzēs lietot šīs smēres? :-D
Vai man iet pie āsrtes un pieprasīt, lai raksta kko citu?
Vai ari ir kāds lidzeklis kuru aptieka var dabūt bez receptes?

Paldies jau iepriekš!
03.08.2015 11:17 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Pati gan neesmu bijusi, bet plānoju aiziet, jo mani arī, manā vecumā sāk mocīt pūtītes uz vaigiem vai zoda.

http://www.lipex.lv/lv/skaistuma-versijas/lazerdermatokosmetologija/sievietem.htm

Man viena meitene, kurai seja bija gadus 10 briesmīgās pūtītēs ieteica, ka esot ļoooti laba vieta.
Gadiem bija gājusi pie visādiem ārstiem, dermatologiem, taisījusi n-tās analīzes, smērējusi visko, nezin ko. un čušs.. Bet ja Tu zinātu, cik viņai tagad laba āda..Kad pēdējo reizi satiku biju patīkami pārsteigta. Likās, ka kārtīgi nomālējusi seju, bet viņai pilnīgi nekā nebija uz sejas. Visas pūtītes, visas rētas kā nebijušas.

esot gan padārgs tas joks. Bet viņa teica, ka bija vērts maksāt. Sākums gan esot bijis drausmīgs, vismaz 2 nedēļas esot jāguļ mājās, jo seja izskatās kā aplaucēta ( mainās āda).

Nav reklāma, nevaru arī pateikt savu personīgo viedokli.

Varbūt kāda, kas ir izmantojusi šos pakalpojumus var pastāstīt kā patika.
03.08.2015 11:26 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Ar to gribēju teikt, ka šādu kursu izejot, iespējams varēsi atvadīties no smērītēm mūža garumā :D
Katrā gadījumā vēl viena profesionāla Dermatologa apmeklējums jau tāpat nekaitētu.
( plus vēl man personiska interese. Es pati vēl nevaru saņemties, jo tuvākā laikā plānojam bērniņu, un nezinu vai tās zāles, kas paralēli jālieto (attīrot kuņģi, vai ko tur dara) neietekmē visu to procesu)
03.08.2015 11:30 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
un ja godīgi, pat nezinu. Varbūt šis pasākums ir tikai tiem, kam seja ir ļoti smagā stāvoklī.
Ja ir vien pāris pūtītes, tad varbūt tiešām jāsakārto tie hormoni un tad jau būs ok :)
03.08.2015 11:33 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man bija! Traki gāja. Tā sēra ziede jālieto vismaz pusgads un pa to laiku tā paspēj noēst ādu no zoda. Drausmīgi dedzina un niez, turklāt rodais trkais apsārtums. Beigās aizgāju pie citas dermatoloģes (Olgas Princevas - Valsts ādas un sts centrā), viņa vēlreiz nosūtīja uz analīzēm un izrādījās, ka dēļ tās sēra ziedes bija piemetusies arī kaut kāda sēnīte (cik saprotu tā bieži notiek, jo sēra ziede izjauc ādas līdzsvaru). Viņa izrakstīja aptiekā pagatavojamo ziedi (tādu baltu pastu, ko bija jālieto tikai uz nakti, jo ar baltu ziedi uz zoda izskaties pēc salaveča) un toniku. Mēneša laikā āda bija kārtībā, pēc kāda laika gāju atkārtoti nodot analīzes vai viss ok. Tas bija pirms gadiem 7 un tfu tfu tfu nekad problēma nav atgriezusies. Bet iesaku izmest visus korekorus un konsīlerus, ja aizkrāso tās pumpas, jo tās ērcītes inficē kosmētiku. Ja tonālais ir ar pumpīti, tad viss ok, bet lūpu krāsas un šķidrie un krēmveida produkti gan jāizmet.
03.08.2015 11:36 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Lāzeris no domāts ērcītes ārstēšanai ;)
03.08.2015 11:37 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
nav domāts.
03.08.2015 11:37 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
skaidrs. Es tiešām tik smalki nezinu.

Varbūt kāda, kura ir bijusi tajā klīnikā var pastāstīt savu pieredzi. Mans gadījums nav ļoti traks., bet nu regulārs vienalga un tas arī ir kaitinoši.

Vai arī varat ieteikt vienkārši ļoti labus dermatologus, kas visiem pacientiem neizraksta vienu un to pašu ( ar domu, paskatīsimies, kā Tev būs ar šo preparātiņu. Nelīdzēja.. ok.. pamēģināsim šo.. cik nav dzirdēts, ka šādi notiek)
03.08.2015 11:47 |
 
Reitings 97
Reģ: 06.11.2012
Pirmā daktere man arī izrakstīja toniku ar sēru un pret akni krēmu. Bet no tā bija vel trakāk.
Otrā daktere gan lika man saprast ka tas neārstējās. Kas mani ļoti izbrīnīja. Jo esmu dzirdējusi daudzus veiksmes stāstus.
Bet gribētos dzirdēt kādu kurš nesen tika galā ar to! :-/
Viennozīmīgi būs jāiet pie ģimenes ārstes, lai iesaka pati citu ārstu, jo šī otrā daktere bija viņas ieteiktā!
03.08.2015 11:51 |
 
Reitings 97
Reģ: 06.11.2012
zazy1 Mana pirmā daktere tā arī teica, lai pamēģinu šo krēmiņu ja nē šo un šo... Vel iedeva tur pat kabinetā bioderma pret apsārtuma krēmu (paraugu), kuru uzsmērēju un āda šausmīgi koda un niezēja un beigās pat spogulī paskatīties nevarēju... Brr..
03.08.2015 11:53 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
ehh.. vot no šā es visvairāk baidos.. Aiziet pie tādiem ārstiem, kas neko kārtīgu ieteikt nevar. Un tik liek būt izmēģinājuma trusītim. Nauda un nervi vējā.
03.08.2015 12:00 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Izcīniju šo cīņu ar ērcīti, tas vilkās 1,5 gadu, sākumā sejas stāvoklis ļoti psliktinājās, tad lēnām sāka uzlaboties, ārstējos 2 menešus dzerot 3 reizes dienā trihopola tabletes, un lietojot dermatox ziepes, un 3 aptiekā taisītus losijonus, ar darvu sastāvā, kas smirdēja drausmīgi! ja grib tiešām atbrīvoties no šī zvēra ir ļoti cītigi jāpilda visi norādījumi, un jāsaprot, ka tas notiek ļoti lēni! Un āri pēc uzvaras ir ļoti jādomā, līdzi, āda nedrīkst būt taukaina, vienmēr āda jāattīra vakaros no kosmetikas un ikdienas netīrumiem.

Tagad tas ir krietni vieglāk izraksta metranidazola ziedi un pāris mēnešu laikā ērcīte iet bojā.
03.08.2015 12:11 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nu man nebija "kaut kādas" ziedītes, bet gan pēc ārstes receptes taisītas (ar antibiotikām). Viņa man teica, ka benzil-benzoāts un sēre ziede ir pagājušais gadsimts :D
03.08.2015 12:26 |
 
Reitings 97
Reģ: 06.11.2012
sugar Un tev to teica 7 gadus atpakaļ? :-O
Aij tie ārsti, kaitina. Es jau gāju pie otrās dakteres arī tāpēc, ka man caur paziņām ieteica, jo vienai sievietei izārstēja bet man pateica ka neko darīt. (e)
Nu laikam jau tai dakterei nepatika ka ir nosūtījums! Bet tā otra sieviete bez nosūtījuma gāja un maksāja 26 euro.

_pepermint_ metranidazola ziedi man arī izrakstīja, bet jēga bija pirmo mēnesi un vēlāk smērējot tālāk ērcīte nepazuda. Šo ziedi saucās "metrosa" smērēju tikai tad ja ļoti steidzami vajag efektu, jo tad palīdz.. Bet lietojot ikdienā ērcīte sadzīvo bez jebkādām problēmām. Par tabletēm es arī lasīju, bet tās ir recepšu, cik saprotu un ārste man lika saprast ka nerakstīs man tādas, ja nu vienīgi ģimenes ārsts. Bet par ziepēm es neesmu dzirdējusi!
03.08.2015 13:23 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Meitenes, varbūt es te bišķiņ ne pa tēmai ielienu, bet..

biju kādu laiku atpakaļ pie dr.Roznieces.
Viņa man izrakstīja kā jau daudzām Noreva putas + Treclinac gēlu (ja kairina, tad klāt Comodex N: vienu dienu vienu, tad otru) + nakstsveces eļļu kapsulās + AEVIT + cinks. Pagājis ir nedaudz mazāk kā mēnesis, īpašas izmaiņas neredzu - ne labāk, ne sliktāk nav palicis, teiksim tā... Vienīgi sejas ādas lobīšanās manīta apkārt mutei un uz zoda līnijas...
Comodex N nepirku, cinku arī.

Kāda šādi ir ārstējusies? Ir līdzējis? Iepriekš pateicos, ja kādai ir bijis līdzīgi un varat padalīties.
03.08.2015 13:27 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
My Body ērcīte ir parazīts, diemžēl to var izārstēt tikai ar pretparazitiskiem līdzekļiem, kā metranidazols, trichopols, sēru saturošie līdzekļi, liek noārdīties sejas ādas virskārtai, kas nepatīk ērcītei, un tā aiziet bojā, bet ne pilnībā, bet pilnībā iznīcināt viņu var tikai pretparazītiskie līdzekļi, un šo metranidazola ziedi, gatavo pēc dermatologa veidotas receptes nevis gatavu līdzekli.

apsārtums un pumpas izraisa nevis pašas ērcītes, bet gan organisma reakcija uz parazītu, kas izraisa alerģiju.
03.08.2015 14:23 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Brīnos par to sēra ziedi. Jau pirms kādiem gadiem 10 pret ādas ērcīti uz sejas dermatoloģe izrakstīja aptiekā gatavojamu losjonu, kura pamatsastāvdaļa bija borskābe un injekcijām paredzētu metronidazolu, kuru arī bija jāizmanto kā losjons. Tikai secību neatceros, kuru pirmo. Bet vispār šī ārste minēja, ka arī borskābes šķīdums spirtā var palīdzēt vienkāršākos gadījumos, t.i. ja ērcīte skārusi nelielu ādas laukumu un nav dziļi, taču, pārāk apdedzinot ādu, ir risks to ielaist dziļāk.
03.08.2015 16:26 |
 
Reitings 97
Reģ: 06.11.2012
Man ērcīte bija tikai ap degunu, bet tagad pateicoties "Dakterei", sākās ari ap zodu. Un protams, ka iet pie saucamās "labākās dakteres" un mest naudu ārā arī nav baigā jēga. Bet ja braukt uz Rīgu tad es nezinu pie kura ārsta ir jēga braukt!
03.08.2015 16:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits