Kalkains udens un ada

 
Reitings 88
Reģ: 02.01.2015
Dzivoju arzemes. Saja regiona udens kas nak no krana ir kalkains. Tejkanna atri apkalkojas un ari mazgajoties ada ir ieverojami sausa ar sausiem plekiem palikusi. Dzivojot Latvija, seviski jau vasara, ar sejas adu kopuma bija normala situacija, vareju vienkarsi ar udeni seju noskalot. Tagad ja noskaloju ar parastu udeni jau jutu sausumu. Vakara nomazgaju kosmetiku ar lidzekli + noskaloju ar udeni, tad vispar, seju velk un ja smaidu ir tiiik loti sausa, liekas ka sacietejusi maska butu uz sejas.
Vai ir kas cits, kas udeni aizvietotu? Man no rita jataisas, un pat labu tonalo kremu uzsmerejot jau aiziet kunkulos uz sausajam vietam.
Sejas kopsanu ipasi piekopusi neesmu, tacu ar sadu kalkainu udeni esmu gatava meginat rupeties ar kadiem lidzekliem. Kurus produktus lietojat jus bez udens palidzibas? Mans sejas adas tips: t zona ir taukaina un pareja sausa. Asinsvadi loti tuvu seviski uz vaigiem.
02.08.2015 13:02 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Uij tas Garnier micelārais drausmīgs, man baigās pumpas no viņa saradās. Bet nu tas man, varbūt citām der.
03.08.2015 23:29 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja ir iespeeja, iesaku padomaat par uudens filtru kraanam.
03.08.2015 23:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits