Braukšanas eksāmens Jelgavā

 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Hey! Nupat ar trešo reizi nenoliku eksāmenu Rīgā (negatīvos komentārus es lūgšu paturēt pie sevis, bet izskaidrojumam - pirmajā eksāmenā 2x padevu uz atpakaļu izbraucot no 'parkinga', otrajā eksāmenā vietā, kur starp zīmēm 70, bija zīme 50, to nepamanīju un to mazo posmu līdz nākamajam 70, nobraucu ar 70, inspektors jau smējās, ka nekas nopietns, bet tikuntā nepalaida un šodien pie zīmes ''stop'', apstājos pie brauktuves malas, bet inspektoram likās, ka brauktuves mala ir vēl dažus cm uz priekšu). Nu, lūk, esmu mācījusies Rīgā, tā kā negribu likt Jelgavā, lai tik vieglāk, jo Rīgu tomēr arī labi zinu, bet man sāk ļoti nepatikt kaut kādas tik sīkas piekasīšanās un tomēr jau 90Euro izmesti. Nolēmu likt nākamajā reizē Jelgavā, jo pat muļķīši tur noliekot ar pirmo reizi. (vēlreiz lūdzu komentārus, ka nemāku braukt, paturēt pie sevis, jo kā jau lasījāt, kļūdas diezgan nejēdzīgas), tādēļ griežos pie jums ar jautājumu. Jelgavā ir daudz tādu ''āķīgo'' vietiņu? Kā ar inspektoriem? Rīgā visi tik dusmīgi likās, kas satrauca vēl vairāk.
01.08.2015 16:56 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Jebkurā gadījumā, tomēr pēc tiesību iegūšanas jābrauc tā, lai tu vari pa jebkuru nezināmu vietu izbraukt, tā kā pie reizes patestēšu arī sevi ar šo risku. :D
01.08.2015 18:59 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Ja māk braukt, vai tad nav vienalga - pazīst pilsētu vai nē? Varbūt būs tieši otrādāk, uzmanīgāk vēros zīmes, ceļu, vairāk domās par to, ko dara, nevis brauks ar domu "oj, te jau easy peasy, daudz reižu esmu braukusi" un tieši tur pieļauj muļķīgas kļūdas, jo sadomājas pārāk daudz par sevi un vides, ceļu pārzināšanu.
01.08.2015 19:01 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Dēļ vienas kļūdas eksāmenu nenoliek tikai tad, ja tā ir bīstama. Tātad, tev bija bīstama un nepieļaujama kļūda, tāpēc arī nenoliki un nevajag stāstīt, ka muļķīga. Būtu muļķīga, tagad nesūdzētos.
Un par to, ka Jelgavā var nolikt pat muļķīši tiesības, es neizteikšos. Te ir ļoti daudz vietas uz kurām ķer tādus muļķus kā tu, kuri domā, ka braukt māk un kļūdas, ko pieļauj ir niecīgas. Tāpēc jau tas eksāmens ir tāds kāds ir, lai tu iemācītos vismaz uz to stundu braukt kārtīgi, kad noliksi tiesības, tad varēsi arī braukt pēc ielu noteikumiem.
Tieši tāpēc, lai neizkristu 3 un vairāk reizes, neviens instruktors neiesaka braukt ikdienā regulāri, lai nepierastu un tad nejustos gudrāka kā patiesībā esi. Tev var nepatikt negatīvas lietas, bet nu atvaino mani, ja pēc 25 stundu braukšanām un 3 eksāmeniem tev vēl nav tiesību, tātad tu nemāki pietiekami labi braukt un nav ko vainot instuktorus.
01.08.2015 19:08 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Jelgavā ir forši pieņēmēji eksāmenam, bet nu tur ir pilns ar vietām, kas reāli ir jāzin. Nu nez, kā tev tur ies. :D
01.08.2015 19:18 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Teddy, kā tev šķiet, par ko es brīnos? Tur jau tā lieta, ka šodienas eksāmenā kļūda nebija bīstama, bet labāk neriskēju runāt pretī, jo vienkārši neesmu tāds cilvēks, turklāt tajā brīdī bija pavisam nomākta.
01.08.2015 19:21 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Ishi, tu liki Jelgavā? :)
01.08.2015 19:21 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Es gan neticu,ka var super perfekti iemācīties braukt līdz eksāmenam. Lielākā prakse tomēr notiek pēc tiesību iegūšanas uz ielas. Novēlu tev tomēr nolikt to eksāmenu. Smaidi, domā pozitīvi un esi pārliecināt par savām prasmēm, tas lieti noder!
01.08.2015 21:21 |
 
Reitings 110
Reģ: 15.06.2009
anndele, nedomāju, ka Jelgava tev baigi palīdzēs, ja nu vienīgi galvā. Jo tavas kļūdas izklausās normālas un tās var notikt gan Jelgavā, gan Rīgā. Un neklausies tās paštaisnās dāmītes, kaut kā braucot Rīgas ielās neredzu tos braucējus uz 50 km/h un perfekti noteikumus ievērojot. Eksāmenā ir jābrauc pēc noteikumiem, pēc tam dzīve un reālā braukšana ielās izmāca. Iedomājaties kaut vai Ogri, tur arī caurbraucot ir zīmes 70, 50 un visu laiku mainās. Wtf, kāds tur vispār to ievēro un bremzē līdz tiem 50? Labākajā gadījumā brauc uz 60 un arī tad jūties kā bremze.
01.08.2015 22:17 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
bet man sāk ļoti nepatikt kaut kādas tik sīkas piekasīšanās

ja tevi nokertu policists braucot uz 70km/h vietā, kur jābrauc uz 50km/h tu viņam arī teiktu, ka tā ir sīka piekasīšanās? Nestrīdos par braukšanas parasmēsm, bet nu ja nevar sabremzēt uz tik, cik vajag vai arī, ja neredz zīmi, tad nu tā nav piekasīšanās, bet gan normāls iemesls neiedot tiesības.
Un ja tu liec tiesības Rīgā (pieņemu, ka tu arī tur dzīvo) tiešām ir muļķīgi pajautāt vai sestdienās Rīgā ir intensīva satiksme :D
02.08.2015 00:20 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
20km/h vairāk ir sīkums? Nē, nu nopietni?
Nē, man patīk! Un atkal tie teksti, ka visi citi vainīgi, bet pati jau nē, jo esi braukšanas guru! Izrādās, ka muļķi nokārto eksāmenu, bet tu nevari...Tad varbūt jādomā, kurš ir lielāks muļķis - tas, kurš nokārtojis, vai tas, kurš citus par muļķiem apsauc un ir bez tiesībām! :-P

Es arī silti iesaku - iet un mācīties! Ja trīs reizes esi izkritusi, tad tur ir problēmas...Es saprotu pirmajā reizē stress, ok vēl vrb otrajā, bet tev jau trīs reizes aiz muguras, ja esi tik stresaina, tad vrb nevajag vispār uz ceļa rādīties?
Un, jā, tev ir tiesības iet pārsūdzēt! Ja esi tik pārliecināta par savu taisnību, tad ej un pārsūdzi...Bet esmu droša, ka neesi gan tik pārlaicināta, tāpēc turpināsi meklēt vainu citos! :)
02.08.2015 09:51 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.08.2014
Priekš tādiem sodus palielināja :)
Tu tiešām domā, ka, ja uz ceļa pārkāptu par 20 km/h ātrumu, tad policija pateiktu, ka tas ir sīkums un sods nebūtu?
Turklāt tu nepamanīji zīmi, tur varēja būt arī jebkas cits, varbūt daudz svarīgāks.
02.08.2015 10:42 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Atļaušos iebilst, ka nu nav gan tā, ka pajoļi Jelgavā tiek sveikā cauri, klasesbiedrene lika 8 reizes, kamēr nolika un esmu dzirdējusi, ka daudzi izkrītot.

Es noliku Jelgavā ar pirmo reizi. Braukšanu skaits man bija minimālais - 7. Daudz man palīdzēja draugs, kurš apmācija mani pirms stājos autoskolā. :-)
02.08.2015 12:34 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Tāda sajūta,ka tev tas eksāmens būtu jānoliek tikai nolikšanas pēc. It kā tas tālāk neko neietekmētu.. Kad saņemsi tiesības tev tāpat būs jābrauc un tu nedrīkstēsi pieļaut bīstamas kļūdas,kas var apdraudēt citus un sevi. Tieši tāpēc ir domāti eksāmeni, lai pārbaudītu vai tu viena vispār drīksti braukt. Ja māki braukt, tad Rīgā ir nolikt diezgan viegli. Ja tu māki braukt, tad ir vienalga, kur tu brauc Rīgā, Jelgavā, Talsos vai Tallinā.

Un braucot ar 20 km/h vairāk nekā atļauts, sagaida diezgan liels sods. Kā var nepamanīt zīmi? tās nav muļķības.
Brauc uzmanīgi un nokārtosi eksāmenu.
02.08.2015 12:44 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Bet par parkingu es tev piekrītu, stulbi dēļ tā nenokārtot eksāmenu. Dzīvē bieži ir tik šauras vietas, kur parkoties, ka nākas pat krietnu laiku grozīties iekšā vai ārā.
02.08.2015 12:46 |
 
Reitings 96
Reģ: 07.06.2015
Ja neesi Jelgavā pirms tam mācījusies braukt, tad nedomāju, ka tik viegli būs, ka aiziesi un noliksi.

Jelgavā nav tik intensīva satiksme kā Rīgā, bet tāpat var ļoti ātri izgāzties.

Pati liku Jelgavā. Noliku ar trešo reizi. :-D sākumā jau stress, bet arī līdz galam nebiju gatava, kaut arī likās, ka braukt māku, cilvēki no malas arī teica, ka viss labi, patiesībā tā nemaz nebija.. Biju ļoooti neuzmanīga.

Parasti jau inspektori cilvēkus, kas tiešām labi brauc iekšā negāž. Paši vien vainīgi.
02.08.2015 12:56 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Ja nenoliksi Jelgavā, liec Talsos. Ja tu daudz maz vari izbraukt Rīgu, tad Talsos problēmām vispār nevajadzētu būt. Pati ar kādu blakus izbraukā pilsētu, kurā taisies likt vai arī pirms eksāmena paņem izmēģinājuma braucienu.
02.08.2015 14:33 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.08.2014
Jā, vēl vari likt Gulbenē. Dzirdēju, ka tur ir tikai viens krustojums, kur cilvēki var krist ārā. Ja jau jāizvēlas tas vieglākais..
Bet, ja nopietni, es turpinātu likt Rīgā, kaut vai pamācītos vēl, bet vismaz noliktu.
02.08.2015 14:37 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Valmierā ar var mēģināt, domāju, ka vieglāk kā Jelgavā, kaut arī Jelgavā nav nekas tāds pārdabisks. (t)
02.08.2015 16:10 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sorry, bet tev ir janem vel brauksanas. Es tiku uz exi tikai tad kad tris brauksanas pec kartas man teica, ideali, esi gatava. Exi noliku ar pirmo.
Tas nav mazas kludas, nemanit zimi. Kas butu ja nemanitu zimi dodiet celu?! Tapat parak tuvu apmalem nedrikst braukt, ipasi ja brauc likumos un tur ir ietves. Neteiksu, ka esi slikta brauceja jo tada noteikti neesi, bet ir iemenas japieslipe.
02.08.2015 18:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nejau tik 1 kļūdas dēļ eksāmenu nenokārto.
Nu katrai kludai jau ir ari nopietnibas pakape. Ir ari tadas kludas, ja ir grade 3 pakape, izkriti uzreiz. Nu vismaz man Irija liekot ta bija, gan jau Lv nav dizi savadak.
02.08.2015 18:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits