Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Braukšanas eksāmens Jelgavā

 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Hey! Nupat ar trešo reizi nenoliku eksāmenu Rīgā (negatīvos komentārus es lūgšu paturēt pie sevis, bet izskaidrojumam - pirmajā eksāmenā 2x padevu uz atpakaļu izbraucot no 'parkinga', otrajā eksāmenā vietā, kur starp zīmēm 70, bija zīme 50, to nepamanīju un to mazo posmu līdz nākamajam 70, nobraucu ar 70, inspektors jau smējās, ka nekas nopietns, bet tikuntā nepalaida un šodien pie zīmes ''stop'', apstājos pie brauktuves malas, bet inspektoram likās, ka brauktuves mala ir vēl dažus cm uz priekšu). Nu, lūk, esmu mācījusies Rīgā, tā kā negribu likt Jelgavā, lai tik vieglāk, jo Rīgu tomēr arī labi zinu, bet man sāk ļoti nepatikt kaut kādas tik sīkas piekasīšanās un tomēr jau 90Euro izmesti. Nolēmu likt nākamajā reizē Jelgavā, jo pat muļķīši tur noliekot ar pirmo reizi. (vēlreiz lūdzu komentārus, ka nemāku braukt, paturēt pie sevis, jo kā jau lasījāt, kļūdas diezgan nejēdzīgas), tādēļ griežos pie jums ar jautājumu. Jelgavā ir daudz tādu ''āķīgo'' vietiņu? Kā ar inspektoriem? Rīgā visi tik dusmīgi likās, kas satrauca vēl vairāk.
01.08.2015 16:56 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
starp zīmēm 70, bija zīme 50, to nepamanīju un to mazo posmu līdz nākamajam 70, nobraucu ar 70


Šo par sīkumu nevarētu uzskatīt. Ja nepamani zīmi, tad jau vari nepamanīt arī kaut ko vēl svarīgāku.
01.08.2015 17:09 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nav Rīgā visi dusmīgi. Pašai bija ļoti jauks, kas pēc eksāmena vēl izskaidroja sīkās kļūdiņas, ko ņemt vērā, lai tā ikdienā negadītos.
01.08.2015 17:10 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Annie, nu inspektors pat teica, ka tas ir sīkums, jo tur visi brauca uz 70, ceļš bija brīvs, ikdienā visi tā brauc, bet tā kā eksāmens, pašam bija žēl, ka tā. Ja nebūtu videonovērošana, būtu palaidis. :D Labi, tas jau pagātnē, jāmēģina vēlreiz, bet nu tomēr. Tā bija vienīgā reize, kad inspektors bija smaidīgs un jauks cilvēks. Šodien par jautājumu ''sestdienās ir intensīva satiksme?'' (jo sestdienās nebiju braukusi), viņš uzķērca ''neuzdodiet tik dumjus jautājumus''.
01.08.2015 17:13 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
(vēlreiz lūdzu komentārus, ka nemāku braukt, paturēt pie sevis, jo kā jau lasījāt, kļūdas diezgan nejēdzīgas)


Tieši tā arī izskatās, pēc visām kļūdām, ka tu nemāki vēl labi braukt ;) Paņem vēl braukšanas stundas, pamācies.. un tad liec.
01.08.2015 17:14 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Man bija 25 braukšanas, speciāli ņēmu tā pavairāk un intensīvi ikdienā visur pati braucu, uzliekot to M burtu un blakus ņemot kādu ar stāžu. Nez, kādēļ daudzus citus palaiž pat ar rupjām kļūdiņām. Visi inspektori pēc eksāmeniem teica ''māki tu braukt, bet tāda un šitāda kļūdiņa''. Visas manas eksāmenā pieļautās kļūdiņas ir visu šoferu ikdienas braukšanas ieradumi, tā kā neuzskatu sevi par kādu sliktu braucēju. ;)
01.08.2015 17:17 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Jelgavā ir daudz vienvirziena ielas, kas pēkšņi beidzas un eksāmenā bieži vien ķer uz mulķi
01.08.2015 17:18 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man bija 25 braukšanas


Nodarbību skaits neliecina par prasmi :)
01.08.2015 17:21 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ja tu eksāmenā nevari 3x, nu labi, piekritīšu, ka 2x sakoncentrēties tam, ka stundas laikā nepieļaut nevienu kļūdu. Tad nu neesi labs braucējs, lai arī kā gribētos tā domāt.
Aizej pie kāda cita instruktora pabraukāties kādas trīs treizes vēl un ja tajās braukšanās instruktors par kaut ko aizrādīs, tad vēl neliec eksāmenu.
01.08.2015 17:22 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Supper, teksts pazuda. Grr.. Instruktors Mārtiņš Jumiķis no Stnig - parādīs, izstāstīs visu, pirms eksāmena paņem vienu braukšanu ar viņu un izbraukāsiet visas āķīgās eksāmenu vietas.

Pati gan mācījos Jelgavā ar viņu, 1,5 mēneša laikā no pilnīgas nulles saņēmu tiesības.
01.08.2015 17:24 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Es nediskutēšu par savām prasmēm, bet vienkārši ir Rīgā grūtāk 40min nobraukt bez niecīgākas kļūdiņas (īpaši smieklīgais šīs dienas eksāmens, kad instruktors skaitīja centimetrus līdz brauktuves malai). Ir daudzi, ļoti daudzi, īpaši manas draudzenes, kuras nolikušas ar pirmo reizi un īsti nezina, ko dara satiksmē, tā kā caur cosmo vēl mazāk var spriest. Tad jau tiešām pusei cilvēku, kam ir tiesības, nevajadzētu tām būt, ja vienkārši 20min eksāmenā paveicās ar ne tik āķīgām vietām vai īdzīgiem inspektoriem. Es māku atzīt savu vainu, piemēram, jā, otrajā eksāmenā. Vai arī pirmajā, ka tiešām arī izbraukt no parkinga var tikai ar vienu manevru (lai gan reālajā dzīvē, vai jūs tiešām parkojaties tikai ar vienu manevru un neko nepielabojot? Tad jau jums arī nevajadzētu būt tiesībām, ja redz es tik slikta braucēja esmu ;) )
01.08.2015 17:34 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
She*, pamēģināšu ar instruktoru tur kādu reizi izbraukt, lai nav zili brīnumi, bet paldies par vismaz vienu izpalīdzīgu komentāru :)
01.08.2015 17:35 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
Protams, braukšanas eksāmens nav tas vieglākais. Bet nevajag dramatizēt, ka, redz, paziņām tiesības ir, bet braukt viņas nejēdz, kamēr pati māki braukt, bet izgāzies. Nejau tik 1 kļūdas dēļ eksāmenu nenokārto. Ticu, ka vainīgs stress, tādēļ kļūdas pieļauj. Nobraukto mēģinājumu skaits nenozīmē, ka esi super braucēja. Dažam arī 40 reizes jābrauc, bet tāpat neko nejēdz. Ņem testa eksāmenu tik ilgi, kamēr iemācies nepieļaut kļūdas. Eksāmens nav tik ilgs, lai, ja māki braukt pēc noteikumiem, to laiku nenobrauktu labi.
01.08.2015 18:15 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Nē, tieši vienas kļūdas dēļ šodien nenokārtoju. Jā, šobrīd gan dusmojos uz visu pasauli, bet tas bija muļķīg. Testa eksāmenu nav nekāda jēga ņemt, vienīgi, ja mācies braukt un vēlies saprast eksāmena gaisotni, bet visādi citādi labāk ņemt eksāmenu un vismaz, ja labi nobrauc, tiesības kabatā. Bet tagad gan esmu tā sanervozējusies, ka ar katru reizi eksāmenā es palieku arvien bailīgāka. Tiesa,otrajā eksāmenā man tāaaa paveicās ar inspektoru, tik smaidīgs un jauks cilvēks, tā papļāpājām, bet nu jā, tas vismaz stresu noņēma, līdz eksāmena beigās kļūdījos. Cik palasīju vecās diskusijas, agrāk ar šādām kļūdām ''laida'' cauri. :( Šodien gan inspektors vareni īdzīgs man likās, tas uzreiz sirsniņai lika pamatīgi drebēt.
01.08.2015 18:21 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man paziņas lika Jelgavā un cik sapratu, āķīgo vietiņu tur daudz, it īpaši, ja nepārzini pilsētu. Es vienalga mēģinātu Rīgā. Ja tiešām tie bija daži cm, es strīdētos pretī!
01.08.2015 18:30 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Es labprāt strīdētos pretī, bet viņi mēnesi izskata ierakstu un tā mēneša laikā es nedrīkstu likt eksāmenu, līdz ar to es tikai vairāk sevi iegāzīšu
01.08.2015 18:32 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Rīgā nemaz tik traki nav likt eksāmenu. Es nenoliku ar pirmo, bet ar trešo. Pirmajā reizē arī pieļāvu kļūdu, ka braucu ar 70 pēc krustojuma. Tā nav niecīga kļūda, tā ir ātruma pārkāpšana par veseliem 20!!! km/h.
Pie tam pats savas valdīšanas spējas nevar novērtēt objektīvi. Iesaku tiešām paņemt kādu nodarbību pie sveša instruktora.
Nevaru nepateikt, ka attieksme no autores ir nepatīkama tādā ziņā, ka visa pasaule tik netaisna, ka redziet tie, kam ir tiesības, tie nejēdz braukt, bet viņa visu prot, tik tiesības neviens nedod.
01.08.2015 18:33 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
valdīšanas spējas :D :D
01.08.2015 18:36 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Labi, štrunts par iepriekšējiem eksāmeniem, tie jau aiz muguras, bet tikuntā apsveru Jelgavu. It kā tas ir lielāks risks pašai, bet tajā pašā laikā, tur, manuprāt, nav tik daudz to vietiņu, kur eksāmena stresā var iegāzt.
01.08.2015 18:40 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Pārsniegt ātrumu vispār ir nopietns pārkāpums. Par manevru un dažiem cm lidz brauktuves malai nav ko diži satraukties, jo braucot galvenais ir saprast situāciju un drošība.
Kā Tev mācību stundas gāja- līdzīgas kļūdas kā eksāmenā pielaidi, arī zīmes neredzēji?
P.S. Mana pilsēta viens čalis eksāmenu lika 24 reizes kamer nolika. :D
Es Tev neieteiktu likt eksāmenu pilsēta kur neesi brauksi. Un Tev vel noderētu dažas braukšanas nodarbības, Tu tomēr 3 eksāmenos esi izkritusi. Jau pec otrajā vajadzēja ņemt papildu nodarbibas.
25 nodarbības patiesībā ir maz.
01.08.2015 18:47 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Mācībās viss bija forši, man bija ļoti foršs instruktors, izbraucām entās reizes visus iespējamos eksāmena maršrutus, pat pati sajutu, ka pēc tiesību nolikšanas man nebūs problēmu atrasties uz ielas vienai un neapjukšu.
Nodarbības gan es vairāk neņemšu, īpaši pēdējās 5 nodarbībās ar instruktoru - viņam jau apnika tā tukšā dzenāšanās, jo nebija pie kā piekasīties. Speciāli lūdzu vēl kādas divas nodarbības, bet instruktors teica - nu paņem vēl vienu pirms eksāmena, citādi tu to naudiņu mierīgi varēsi sev benzīnā liet, nevis tukši dot man.

Es jau pieteicos uz eksāmenu Jelgavā. Nu, riskēšu! Jebkurā gadījumā, ir arī iespēja, ka rezultāts būs pozitīvs. :) Sarunāju, ka man parādīs eksāmenu vietiņas, kādas āķīgas vietas, bet arī labprāt gribu par Jelgavu arī no jums ko dzirdēt. Kā ir ar satiksmes intensitāti ap plkst. 16:00?
01.08.2015 18:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits