Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jā godīgi, patiešām patīkami.

 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Sveikas!!! :-)

Iespaidojos no citas diskusijas un pašai gribējās izveidot ko pretēju!
Skatos ļoti lielu popularitāti izpelnījās šī negatīvā diskusija, paskatīsimies cik populāra būs mana pozitīvā diskusija. Neticu ka Latvijā ir tiešām tik melnā kā viņu mālē un ir taču arī pozitīvas lietas ko ievērojat vai lietas kas liek pasmaidīt varbūt padalisimies ?

Ir taču arī jauki cilvēki mūsu valstī. (l)

Sākšu es pati... Piemēram bija ļoti patīkami, ka man esot pēdējā grūtniecības mēnesī veikalā stāvot rindā gara ar pilnu grozu iepirkumiem vīrietis kas stāvēja man priekšā paņēma no manis grozu paturēja līdz pienāca viņa kārtā un palaida mani pa priekšu ar maniem pirkumiem.

Vēl braucot sabiedriskajā transportā sēdēja divas omes iekāpu es un viena cēlās , lai mani palaistu, bet man sirdsapziņa neļāva apsēsties kamēr viņa stāvēs, es pateicu paldies, nevajag viss kārtībā, pēc trim pieturām viņa kāpa ārā un pilnajā autobusā sauca mani ieņemt viņas vietu.
31.07.2015 17:10 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
31.07.2015 17:11 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.02.2012
Braucot ar auto,kad kads parāda pagriezienu,ka var apdzīt(nu,ka neviens nenāk pretī)..vai arī ja kādu auto es paližu,tad ieslēdz avareikas un tāda veidā pasaka "paldies"-sīkums,bet patīkami:-D
31.07.2015 17:15 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.02.2012
Ziemā,kad meitina bija maziņa,tad veikala viņai bija karsti un saka cikstet un cilvēki palaida pa prieksu..isteniba jau diezgan daudz tadu patikamu situaciju.
31.07.2015 17:17 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Šorīt viena tante trolejbusa vadītājai pateica "Labrīt, veiksmīgu dienu". Un, kāpjot ārā, "Visu labu". It kā sīkums, bet man būtu patīkami.
31.07.2015 17:17 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Šodien salonā bija ļoti labsirdīgi cilvēki, smaidīgi, jauki, novēlēja jauku dienu. Man šādi jauki cilvēki liek smaidīt :)
Vakar sēdēju trolejbusā un blakus piebrauc Mersedess. Iekšā tāds tīri ņe čo puisis :D Uzlika aci un prakstiski visu ceļu brauca līdzās logam, pie kura sēdēju un visu laiku čekoja mani, smaidīja. Smieklīgi, bet tomēr forši, ka kāds tā pakoķetē :)
31.07.2015 17:26 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Tomēr izrādās, ka ir arī pozitīvas lietas ikdienā.
Un mēs paši arī tas varam veidot.
Brīvdienās bijām ar vīru veikalā iepirkamies nedēļai, rindā palaidām pa priekšu sievieti, kurai bija trīs saldējumi, viņa ļoti silti pateicās... Arī it kā sīkums, bet patīkami gan mums, gan viņai :-)
31.07.2015 17:27 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Nopirku mellenes no viena onkuļa, viņam bija palicies pēdējais litrs. Bija priecīgs, jo varēja doties mājās, man arī prieks, jo tikko mafīšus ar tām mellenēm izcepu (l)
31.07.2015 17:44 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Pateikt "labdien" veikala, novelet labu dienu aizejot , palaist veikala pa prieksu to, kam roka 1-3 precem, bet tev pilns grozs , mana dzivesvieta ir ikdiena.
Latvija pozitivs ir latviesu patiesais draudzigums ( kad cilveks iepazits), augstais kulturas limenis (mums noteikti ir vieni no skaistakajiem baletiem un ari solisti mums ir loti labi) un gimenes tradicijas.
31.07.2015 17:44 |
 
Reitings 41
Reģ: 13.01.2013
Stāvēju pie pārejas, gaidīju, kad luksoforā iedegsies zaļā gaisma, bet te dzirdu jauns čalīts saka- Labi izskaties! Paceļu acis, redzu, ka man saka. Sīkums, bet patīkami. :)
31.07.2015 17:51 |
 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Jo pashai labāks garastāvoklis un dzirkstošākas acis, jo vairāk pozitīvu brīžu man sagādā apkārtējie. Apkārtējiem pati sagādāt maksimāli daudz jauku brīžu- man tas sagādā patiesu gandarījumu. Ja redzu, ka ir vajadzīgs, palīdzu, pastāstu, pasmaidu, panesu kaut ko.
31.07.2015 18:22 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Šausmīgi gāza lietus, stāvēju pie vienas ēkas zem jumtiņa, lai nesalītu, kad piebrauca sabiedriskais bija gabaliņš jāiet, viena meitene piedāvāja iet ar viņu kopā, jo viņai bija lietussargs.
31.07.2015 18:26 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
viena meitene piedāvāja iet ar viņu kopā, jo viņai bija lietussargs.

Cik jauki :)
31.07.2015 18:34 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
1dien skrēju mājās no veikala un izvēlējos iet iekšā pa galveno ieeju. (mums ir arī sētas ieeja, parasti gan eju pa to). Pie durvīm sēdēja manāmi iereibis jaunais cilvēks un teica, ka durvis nedarbojās. Un tiešām, nevarēja nopīkstināt, lai tiktu iekšā! Teicu, ka iešu pa sētas pusi un viņš :" Lūdzu, ielaidīsi mani arī?" Es apskrēju mājai un ielaidu viņu no iekšpuses un viņš pateica :" Liels paldies!" :)
31.07.2015 18:38 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Vakar pie manis atnāca pacients ar astmu, tāds dikti apaļīgs kungs. Palūdza, lai uztaisu i/m injekciju, protams, uztaisīju, bet naudiņu neņēmu, jo jau tā viņam izskatījās grūti. Viņš no savas somas izņēma ievārījuma burciņu, iedeva man to, un pateica "Jums viegla roka, paldies!" :) visu dienu smaidīju :) :)
31.07.2015 18:40 |
 
10 gadi
Reitings 225
Reģ: 17.01.2011
Šausmīgi gāza lietus. Lietussargs palicis mājās. Stāvēju zem koka, lai nesamirktu, bet tas daudz nepalīdzēja. Netālu zem kāda lietussarga spiedās trīs cilvēki. Un viens no viņiem pasauca mani, lai pievienojos, jo, ja pietiekot vieta 3 cilvēkiem, tad pietiks vietas arī 4. :)
Domāju, ka tie cilvēki visi savā starpā pazīstami, bet izrādījās vīrietis zem sava lietussarga bija pasaucis pilnīgi nepazīstamus cilvēkus (t.sk. mani) (l)
31.07.2015 19:45 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Ja jau visi, tad es arī ierakstīšu.
Pāris dienas atpakaļ man teica:" Lai nopērku naglas priekš, metāla jumta, jo būvēju sev māju.
Nopirku naglas.Bet, pēc mirkļa viens no būvniekiem pazvanot teica:" lai aizbraucu pakaļ viņam jo daži instrumenti jāpaņem, kuri būs nepieciešami.Aizbraucu, salika visus savus instrumentus manas mašīnas bagāžniekā un ievēroja, ka tās domātas šīferu jumtam nevis metāla.Pārdevējs acīm redzot bija kļūdījies.Viņš teica:" Braucam uz būvmateriālu veikalu atpakaļ, samainīsim.Aizbraucām, samainījām pret tādām kādām ir nepieciešams. Un vēl papildus pāris paciņas sanāca skrūves iegādāties.
Otrs stāsts nebūs no manis, bet lika mazliet aizdomāties...
TAKSISTS PIEBRAUCA PIE VECAS KUNDZĪTES MĀJAS, BET VIŅAS LŪGUMS TAKSISTU PĀRSTEIDZA!
Tas bija mans pēdējais dienas izsaukums, tāpēc jau domāju doties prom, bet tā vietā, es noparkoju mašīnu un devos pie kundzes durvīm. Pieklauvēju. “Vienu mirklīti!” aiz durvīm atskanēja balss. Es dzirdēju, ka kaut kas tiek vilkts pa grīdu.

Pēc ilgas pauzes durvis beidzot tika atvērtas. Maza kundzīte, aptuveni 90 gadus veca, stāvēja manā priekšā. Viņai blakus bija mazs neilona koferis. Dzīvoklis izskatījās tā, ka tajā neviens gadiem nebūtu dzīvojis. Visas mēbeles bija noklātas ar pārsegiem.

“Vai Jūs varētu aiznest manu somu līdz mašīnai?” jautāja kundze. Aiznesu to līdz mašīnai un atgriezos, lai asistētu pašai kundzei. Viņa ieķērās manā rokā un mēs lēnītēm devāmies uz mašīnu. Kad iekāpām taksī, viņa man iedeva adresi un lūdza, lai izbraucam caur piepilsētu. Uz ko es atbildēju, ka tas nav tuvākais ceļš.

“Ak, es nesteidzos,” viņa atbildēja “es esmu ceļā uz veco ļaužu pansionātu.” Ar asarām acīs viņa stāstīja: “Man vairs nav neviena ģimenes locekļa. Un mans ārsts apgalvo, ka man vairs ilgi nav atlicis dzīvot.” To klausoties, es izslēdzu skaitītāju un jautāju: “Kur Jūs vēlētos braukt?”
Tā mēs nobraukājām 2 stundas, kad viņa man parādīja ēkas, kurās viņa bija mācījusies, dzīvojusi un precējusies. Reizēm viņa lūdza piestāt pie vienkāršas ēkas, viņa skatījās tumsā un klusēja. Pēc tam viņa klusi teica: “Esmu nogurusi. Nu ir laiks doties.”

Aizvedu kundzi uz iepriekš doto adresi, kurā mums pretī vērās necila ēka. Izkāpām ārā, kad viņai pretī jau steidzās 2 darbinieki. Izņēmu kundzes koferi no bagāžas nodalījuma un gatavojos to nest līdz istabai. Kundze jau bija iesēdināta invalīdu krēslā.
“Cik es Jums esmu parādā?” kundze jautāja, sniedzoties savā somiņā.

“Jūs neesat man parādā!,” es laipni atbildēju.;-)

“Jums ir jāpelna iztika,” viņa teica, uz ko es atbildēju, ka ir arī citi pasažieri.

Bez domāšanas es noliecos un apskāvu veco kundzi. Un viņa mani saķēra tik cieši, cik vien varēja. “Jūs devāt vecai kundzei brīdi prieka, paldies Jums liels,” viņa ar asarām acīs un spiežot manu roku teica.

Es skatījos, kā aizveras durvis aiz kundzes muguras un nespēju beigt domāt, kas būtu noticis, ja viņai būtu gadījies dusmīgs šoferis? Vai šoferis viņu nebūtu gaidījis? Man tas varbūt bija niecīgs dzīves brīdis, bet kundzei, tas iespējams bija skaistākais brīdis no viņas pēdējiem dzīves gadiem. :)
31.07.2015 21:46 |
 
Reitings 43
Reģ: 05.07.2015
Noģību pilnā autobusā, kur nebija vietas, kur sēdēt. Viena tantiņa mani palaida apsēsties un iedeva arī ūdeni.:-)
31.07.2015 21:51 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Egamons- tas ir no interneta :D
31.07.2015 22:02 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Es skatījos, kā aizveras durvis aiz kundzes muguras un nespēju beigt domāt, kas būtu noticis, ja viņai būtu gadījies dusmīgs šoferis? Vai šoferis viņu nebūtu gaidījis? Man tas varbūt bija niecīgs dzīves brīdis, bet kundzei, tas iespējams bija skaistākais brīdis no viņas pēdējiem dzīves gadiem.


Šim stāstam vajag labāku režiju. Piemēram, taksists veco tanti apņem par sievu, tad dodas trakulīgā braucienā pa Rietumeiropu, taisa selfijus, izpriecājas. Atgriežoties Latvijā tantuks ievācas uz dzīvi pie taksista, ikdienas braukājot tam līdzi, pildot pļāpas pienākumus pasažieru apkalpē! Mīla nerūs!
31.07.2015 22:15 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Šim stāstam vajag labāku režiju. Piemēram, taksists veco tanti apņem par sievu, tad dodas trakulīgā braucienā pa Rietumeiropu, taisa selfijus, izpriecājas. Atgriežoties Latvijā tantuks ievācas uz dzīvi pie taksista, ikdienas braukājot tam līdzi, pildot pļāpas pienākumus pasažieru apkalpē! Mīla nerūs!

+++ :D :D

Tiem interneta ''super aizkustinošajiem'' stāstiem nav nekādas ticamības, šis ir labs piemērs.
31.07.2015 22:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits