ORSAY izmēru diskriminācija!!!

 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
Sveikas!
Šodien iegāju veikalā Orsay un atradu foršus svārciņus sev - 36izm., kuri maksāja 22.90€. Pēc tam atradu tādus pašus, bet 40izm, kuriem cena bija jau 18.90€. No sākuma nesapratu un pajautāju pārdevējai, kāpēc vienai un tai pašai precei atšķirīga cena, uz ko viņa man atbildēja, ka tā noteica veikala vadītājs, saka kaut ko murmināt un aizgāja. Paskatījos, ka tur visur - jo lielāks izmērs - jo mazāka cena. Stulbums kaut kāds! Saprastu vēl, ja prece būtu pēdējā, tad ok, lai mazina tās cenas, bet kad to ir daudz un mazie izmēri maksā uz +/- 5€ dārgāk par lieliem..nu nezinu, cik tas ir godīgi! Varbūt ir vēl kaut kādi veikali, kur arī tā ir? Esmu pagaidām tikai Orsay to pamanījusi.
29.07.2015 15:45 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Ir ir tā, un jaunā kolekcija arī baigais murgs, es esmu strādājusi apavu veikalā, un mums atved no Danijas un citiem veikaliem pārpalikumus, un tos mēs izlikām kā jauno kolekciju un cenu arī izdomā paši, piemēram uzliek 59.99 un atlaide uz 24.99, bet to sākuma cenu vienkārši izdomā, lai izskatās lielāka atlaide :D
29.07.2015 22:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits