Valdonīga sieviete

 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Sakiet, meitenes, ja kāds jokojot/ ākstoties izteiktos, ka Jūs nu gan esat "valdonīga sieviete" - kā Jūs to uztvertu un kādas rakstura iezīmes sev piedēvētu? :)
29.07.2015 15:24 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Nu, valdoniiga, jau pateikts vaardaa,ka taa kas valdiit grib. ha, man arii teikusi ka taada meedzu buut. Tapec jau uzreiz nav slikta, bet nu taadu sievieti jau par labu nenosauksi. Tad jau labaak esmu valdoniigaka, nekaaa nav man viedoklis un esmu kaa lupata.
29.07.2015 19:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nordic Bell, nu ir starpiiba, vai masina ir pielaadeeta ar kravu, ko arii parasti var redzeet, vai tantei vienkarsi bail :-D
30.07.2015 01:41 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Manā uztverē valdonīgums nav pozitīva īpašība.

Es to nesaistu ar mērķtiecību vai iekšēju spēku, bet gan ar uzkundzēšanos, pārlieku apkārtējo cilvēku kontroli.

Pirmais, kas man nāk prātā dzirdot "valdonīga sieviete", ir mana māte. Un varu teikt, ka valdonīgums dzīvē nav nekas ne patīkams, ne vajadzīgs.
30.07.2015 06:18 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Vissmieklgkais ir tad kad tāda paņem sev atbilstošu lupatveida vīrietīti un pēc tam sūdzas ka gultā uz viņas aicinājumiem viņu iegūt tāds velk ārā no spilvena apakšas straponu un bāž to sev kādā no caurumiem ar tekstu ķipa - es nemāku, bet atdoties - to gan - labprāt.
02.08.2015 12:59 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ja mani tā nosauktu, man būtu lielāks WTF par "sieviete", nevis par "valdonīga".

Par to, vai domāts kā apvainojums vai kompliments - figviņzin. Tepat jau var redzēt, ka dažādi cilvēki to saista ar atšķirīgi vērtējamām īpašībām, tā ka var būt visādi.

Vēl domāju, ka šis ļoti saistās ar dzimumstereotipiem, ka sievietēm būtu jābūt klusām un maigām. Arī šajā pašā diskusija daži komentāri tādi, ka sievietēm nepiedien valdonīgums (nevis, ka tā būtu vienlīdz slikta īpašība gan vīriešiem, gan sievietēm).

Savu gribu neuzspiežu, bet tieksme pavēlēt man ir un noteikt kaut ko patīk gan, bet tāpēc es neuzskatu, ka tās ir sliktas īpašības, jo tā nedaru visur, kur vien iespējams, bet gan kur nepieciešams
O, šim piekrītu.
02.08.2015 13:22 |
 
Reitings 148
Reģ: 19.09.2014
Ikdienā jau bieži kāds kaut ko pajoko. Neuztvertu nopietni visticamāk. :D Man kolēģis piemēram regulāri joka pēc saka "..., Tu nu gan dod!" :D Tas jau nenozīmē, ka kaut ko dodu. Kaut ko neparedzamāk izdaru un tad šim ir ko iesmiet, lai ikdienas rutīna nebūtu tik garlaicīga.
02.08.2015 13:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits