hcg :(

 
Reitings 15
Reģ: 28.07.2015
Sveikas mammiņas soreiz versos pie jums jo esmu nonākusi loti nepatikama situacijā

Lieta tāda grutnieciba tika konstateta vis kartiba hcg smuki auga aizskreja lidz 804, sanaca 4-5 nedēļa,un tad sākās pats nepatikamais 24 julija nonacu slimnica ar smeresanos un tiem asiņainiem izdalijumiem it ka parbaudija arsts teica vis kartiba vienigais ko izrakstija ir fosilijskabe,tad nomierinajos ,svetdien vakara sakara ar to kad man joprojam bija vieglas smeresanas izdomaju kad sorit veiksu hcg analizes .Un kaa izradas man ir nokrities hcg no 804 uz 84 zvaniju dakterei vina ta ari isti nepaskaidroja pierakstities pie vinas varu tikai nakos nedel jo vina vel atvalinajuma,jautajums ja vins ir nokrities vai ir iespeja ka mazais vel joprojam ir dzivs vai diemzel ir bijis SA???

Grutnieciba pirma tapec ir daudz jautajumu ko diemzel nevaru uzzinat kamer daktere vel nav atpakal.palidziet gribas beidzot tikt vaļā no taas nezinas

PALDIES JAU IEPRIEKS
28.07.2015 22:38 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Siiidzha- Priekulee vairs nav dzemdiibu nodalja.
Lollipop- Par Dr.Krievinju arii varu teikt to labaako, kaa arii Dr.Veevere, tachu par paareejaam ar,ko bijusi saskarsme, shermulji paar kauliem skrien. Un,lai arii, cik smiekliigi tas nebuutu, ari ar Dr.Pluzhnjikovu man ir bijushas diezgan lielas domstarpiibas. Vinja bija taaa,kas pret mani kaa pret galjas gabalu iztureejaas usg laikaa un nereagjeeja uz maniem jautaajumiem par to vai mazajam viss ir kaartiibaa. Arii tad,ja man tomer nebuus variantu un naaksies dzemdeet Liepaajaa, ljooooooooti ceru,ka nenaaksies saskarties ar sho dakteri un dzemdiibas man pienjems cita!
29.07.2015 10:27 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Tā pati Krieviņa manai paziņai ārstēja ej un sazin kādu tur iekasumu. Izrakstīja zāļu un antibiotiku jūru. Tas nekas laikam, ka patiesībā viņa gaidīja mazo.
29.07.2015 10:27 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
teika_spolite - ginekoloģijā ir viens no lielākajiem rezidentūras konkursiem.
29.07.2015 10:28 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ieva294
Nu tad paliek otrais variants- pasniedzēji nekādi :D
29.07.2015 10:33 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Man atkal ir paziņa, kurai Vēvere 2 usg nepamanīja, ka bērnam ir tikai pusķermenis. Rezultātā smags aborts 6.mēnesī. Un es pilnībā pieļauju domu, ka par katru ārstu ir kāds šāds stāsts. Arī Kuldīgā, Aizputē un Priekulē. Tāpēc jau ir iespēja izvēlēties sev tīkamu ārstu. Starp citu, es par Krieviņu arī biju dzirdējusi pretrunīgas atsauksmes, bet man kā ārste viņa der vislabāk un es viņai uzticos. Radīsies problēmas, meklēšu citu.
29.07.2015 10:34 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Man ir vairaaki dzemdiibu staasti,kuri ir beigushies ljoti beediigi un tikai viens, kur sieviete peec taas pashas pieredzes braukusi uz Kuldiigu ar jau saakushaam dzemdiibaam!
Iisumaaa- daudzas,kuras griezushaas slimniicaa ar dzemdiibu saapeem un atveerumiem (4cm) , aarsts ielaizh zaales lai atveerums vairs nebuutu aktiivs, taaadaa veidaa apstaadinot dzemdiibas.. Tad nu sievietes taadas staigaa paaris dienas pa maajaam ar 4cm atveerumu un peec dazhaam dienaam vinjas zaudee mazos. Taadi ir reaali staasti, pedeejo divu gadu laikaa. Un neee, vinjaaam nebija mazi laiki un arii nav bijis dzemdiibu laiks,kad tieshaam ir pienaacis iistais laiks, tachu, manupraat, arii 6,7 un arii 8 meenesiii var peekshnji saakties priekshlaiciigas dzemdiibas,kuras ir jaapienjem nevis jaaielaizh zaales,lai taas apstaadinaatu. Tikai viena(kaa jau mineeju saakumaa), peec tam kad vinjai piedaavaaja taas zaaales, zinaaja,ka ir vairaaki taadi gadijumi,pedejo gadu laikaa,ka zaudee beebjus tieshi apstaadinaataa atveeruma delj , un aizbrauca uz Kuldiigu dzemdeet. Dzemdiibas bija priekshlaiciigas(7/8meenesis), bet beebis vesels, nekaadu komplikaaciju! Cerams,ka kaut ko saprataat no mana palaga.. Rakstu diezgan lielu emociju paarnjemta,jo shiii teema man ir diezgan saapiiga.
29.07.2015 10:37 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
kad mana klasesbiedrene, kurai bija putni galvā, sāka runāt par to, ka ies par ārsti mācīties, daudzi ilgi šausminājās. varbūt no tādiem ar šis tas atkarīgs.
29.07.2015 10:37 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Man atkal ir paziņa, kurai Vēvere 2 usg nepamanīja, ka bērnam ir tikai pusķermenis.

Nu kā ārsts kaut ko tādu var nepamanīt?! :-O Divas reizes?! (t)
29.07.2015 10:38 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nezinu, kā nepamanīja, bet reāli trūka kreisās puses. Slimnīcā visi bija šokā, topošā māte vēl nevarēja tam noticēt un lika parādīt bērniņu. Skats drausmīgs, bet viņa saņēmās un tagad ir divi veselīgi dēli.
29.07.2015 10:44 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
minkalinka
Nu tas tāpēc, ka priekšlaicīgas dzemdības visbiežāk sākas mātes infekcijas dēļ. Cilvēka organisms tā ir iekārtots, ja kaut kas noiet šķērsām, ķermenis pats glābj situāciju (piemēram, ja ģenētisks defekts auglim, tad notiek SA vai MA). Tāpēc lai bērnu pasargātu no mātes infekcijas, sākas priekšlaicīgas dzemdības, lai glābtu mazuli (protams, ja plaušas nav nobriedušas, dabā tāds bērns nomirtu, bet mūsdienās taču tādus bērnus var glābt). Ārsts iedod zāles, kas aptur dzemdības un rezultāts ir vairāk nekā loģisks un paredzams.
29.07.2015 10:45 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu citreiz ārsti tiešām ir ar psihiskām novirzēm. Man dzemdībās ( ne Liepājā gan) gadījās viena daktere ,kura tā arī pateica- beidz čīkstēt, es mocījos dzemdībās- mocīsies tu ar!:-D nu žēl cilvēka godīgi sakot, ka tik saindēta dvēsele..
29.07.2015 10:47 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Teika_spolite- Var jau buut. Bet,iespeejams,ja vinjas buutu dzemdeejushas, pienjemu,ka dalja bernu buutu normaali. Muusdienaas ir tachu pieejamas visaadas brinumzaales, inkubatori un citi brinumliidzeklji,kas paliidz mazulim attiistiieties taados gadiijumos. Ne par velti, mineeju arii to gadijuumu ar laimiigaam beigaam, kur sieviete pati izleema nevis klausiijaas aarstos. Domaaju,ka ne tikai Liepaajaa taada pieredze bijusi, bet paklausoties apkaartreeejos, tik biezhi visasdas probleemas ir TIESHI Liepaajas slimniicaa vai saistiibaa ar Liepaajas aarstiem. Nu ir taa nolaidiiba. Par to pashu Lollipop mineeto staastu. Nu kaaa taa var nepamaniit taadas lietas? :/
29.07.2015 10:52 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Jūs te par Liepāju, tad jautājums - kādas atsauksmes par E.Lapšāni? Var arī privāti man uzrakstīt ;)
Paldies! (l)
Par priekules ārstēm - nekomentēšu...Vsm par ginekoloģem...brrr...Vēl tgd atceros to skatu, ka ārste atnāk ar asiņainu piedurkni (no aborta nāca) un netaisās nemaz to pārģērbt...Kad pajautā - vai tas tiešām ir normāli, tad sāk stresot! Nu, es atvainojos, bet man nav vēlme, lai mani čamda ar asiņainu uzsvārci. (t)
29.07.2015 10:54 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
minkalinka
Tieši tā, ja jau sākās dzemdības, vajadzēja pieņemt un bērnus likt inkubatoros. Bet māti izmeklēt, lai saprastu, kas izraisīja priekšlaicīgas dzemdības. Tad nākamajā grūtniecībā sievieti varētu vairāk uzmanīt un nepieļaut faktorus, kas izraisa priekšlaicīgas dzemdības.

KristīnA!
:D :D Nu tas vairs pat nav estētisks jautājums, bet reāls apdraudējums...
29.07.2015 10:57 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Jā, par Liepājas slimnīcu...Radiniecei ļoti slikti gāja :( Pirms daudziem gadiem...Gaidīja pirmo bērniņu...Nogāja ūdeņi, šī uz slimnīcu...Ķipa jāgaida...Beigās process bija ilgs, sāpīgs un ar sekām...Piedzima meitiņa (beigās ar ķeizgriezienu), kura neelpoja, ārsti atdzīvināja, bet šobrīd meitiņa ir ar garīgo atpalicību :( Sākumā vsp nestaigāja, nerunāja utt. Tas ir fantastiski, ko tā mamma ir izdarījusi! Bērns staigā, runā, bet nu nekad nebūs tāds, kā visi bērniņi...Žēl!
29.07.2015 10:59 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
ja sieviete nonāk slimnīcā ar smērēšanos, esot stāvoklī, kā ārsti neko nepasaka par hcg? vai arī tā ir norma grūtniecēm vienkārši patusēt slimnīcā un pat nenoņemt asinsanalīzes? aizdomājos par ārstu kompetenci, ja autorei pašai ir jāstudē analīžu rezultāti un slimnīcā neviens nepasaka par aizdomām?
Pilnigi normala prakse. Irija visbiezak nedara neko lidz 12. nedelai. Parasta atbilde - gaidam kas notiks. Bus lemts, bus, nebus lemts, nebus. mes neko nevaram darit.

Draudzene aizbrauca ar asinosanu 8. grutn. nedelaa uz slimnicu Dublinaa, vinu aizdzina majas, lai gaidot. Cik stastija, ja velis ipasu uzmanibu jau maza laicinjaa, esot kautkada speciala klinika, bet nosaukuma gan neatceros.

Cik zinu, Latvija ir viena no valstim , kur pec manam domam, parak izmisigi censas glabt katru neveiksmei lemto grutniecibu. Labak tad atrak neka lielaka laika vai vel sliktak, piedzimst kautkada veida slims berns. Saprotams, ka sapigi un tas butu neizplustot sikak, tacu man tas nav saprotams. Ja ar augliti, sievietes kermeni viss ir kartiba, viss turpinasiestaa ka tam jabut. Temas autores auglitim acimredzami bija kada problema. Turies, bus labi!
29.07.2015 11:05 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
KristīnA!, pie dr. Lapšānes vizīte 30EUR, asiņošanu un MR ilgu kavēšanos ārstē ar vitamīniem. Daudzi saka, ka laba, bet tieši pie viņas man viss tas čakars notika, tā kā es tur vairs nekad neietu. Tā jau laikam ir, vienam būs labi, otram nē.
29.07.2015 11:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
minkalinka

tada prakse ir pilnigi normala, bernu censas notuiret ieksa cik ilgi vien var. zinu sievietes kuram ari dzemdes kakls ir kirurgiski shuuts ciet. Un labi, ka taa, nostaigaja vel laicinu ilgak.
29.07.2015 11:12 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
L.., nopietni? :'-(
Nu, bāc! :(
29.07.2015 11:13 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu es jau ieteiktu doties tik svarīgos jautājumos kā bērns - uz Rīgu. Nav ko mazpilsētās sevi čakarēt. Es , ja kādreiz vēl būšu stāvoklī , tad tikai uz Rīgu .
29.07.2015 11:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits