slaidumam un pret celulītu

 
Reitings 4
Reģ: 28.07.2015
Gribu nopirkt kādu patiešām labu līdzekli celulīta samazināšanai un "ķermeņa pamodelēšanai". Ir kādi ieteikumi? Budžets būtu apm. līdz 35 EUR!

Paralēli tagad atsakos no saldumiem, cenšos daudz dzert ūdeni, jo pēc mēneša māsai kāzas un kā vedējmātei gribas būt vislabākajā formā! :-)

Piebildīšu, ka esmu mēģinājusi visādas ietīšanas un mālus mājas apstākļos, bet īsti efektu nejutu, tāpēc tagad gribas kaut ko patiešām labu, lai nebūtu atkal no sērijas "skopais maksā divreiz"... :-|
28.07.2015 09:57 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Vienīgais,ko es tev varētu ieteikt (bet tam vajag milzīgu pacietību un apņēmību) ir vakuumasāžas pašrocīgi mājās un regulāri. Tas man derēja un to es esmu atzinu par labu un efektīgu priekš manām kājām.
Nekādi smiņķi, dārgi krēmi utt. Vecās labās vakuumburkas, eļļa un pusstunda aktīvas darbības.
28.07.2015 10:07 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Papildus centies izvairīties no sāls lietošanas, izvairies no gāzētajiem minerālūdeņiem, tie satur daudz sāls, neēd marinējumus, maizi, sieru, utt. To krēmu vietā kuponos nopērc limfodrenāžas procedūras - tās ļoti palīdz pret celulītu.
28.07.2015 10:04 |
 
Reitings 97
Reģ: 06.11.2012
Medus masāža! :-)

Bet vispār laikam nav brīnumlīdzekļu, jāsporto un jāēd veselīgi!
28.07.2015 10:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits