slaidumam un pret celulītu

 
Reitings 4
Reģ: 28.07.2015
Gribu nopirkt kādu patiešām labu līdzekli celulīta samazināšanai un "ķermeņa pamodelēšanai". Ir kādi ieteikumi? Budžets būtu apm. līdz 35 EUR!

Paralēli tagad atsakos no saldumiem, cenšos daudz dzert ūdeni, jo pēc mēneša māsai kāzas un kā vedējmātei gribas būt vislabākajā formā! :-)

Piebildīšu, ka esmu mēģinājusi visādas ietīšanas un mālus mājas apstākļos, bet īsti efektu nejutu, tāpēc tagad gribas kaut ko patiešām labu, lai nebūtu atkal no sērijas "skopais maksā divreiz"... :-|
28.07.2015 09:57 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Apple Pie
Brīnumbrukas gan es neieteiktu vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, var iedzīvoties vēnu problēmās vai uztaisīt zilus kapilāru dzīslojumus (ko līdz bezcelulītaina āda, ja tā noklāta ar ziliem asinsvadiem?!). Otrkārt, brīnumburkas pēc būtības ir tā pati limfodrenāža, tikai mājas apstākļos- tātad neprasmīgi veicot, var sabojāt (sataisīt sastrēgumus) limfas atteci. Tik dziļu masāžu tomēr labāk uzticēt speciālistam.
28.07.2015 12:57 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es lietoju un uzlabojumus tiešām jutu. Man kosmetoloģe teica, ka sākumā galvenais uz augšu, lai iedarbinātu atteci un pēc tam tikai spirālveidā masēt un viss, tā arī daru.
28.07.2015 12:59 |
 
Reitings 4
Reģ: 28.07.2015
Par brīnumburkām piekrītu iepriekš teiktajam - man reiz masiere brīdināja par iespējamu nepareizu limfas atteci un tā kā man āda ir ļoti jūtīga (tuvu ir asinsvadi), zilumi ir noteikti garantēti...

Tātad mans plāns veselīgs uzturs, daudz šķidruma, regulāras pastaigas un Lierac Body slim koncentrāts, ko ceru jau rīt dabūt! :) Sazvanījos ar savu masieri un viņa man arī ieteica tieši šo līdzekli, jo ļoti daudzas viņas klientes ir novērojušas acīm redzamus uzlabojumus, to lietojot.:-)
28.07.2015 13:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits