Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Instant Cameras

 
Reitings 133
Reģ: 18.02.2013
Tātad,tuvākajā laikā plānoju iegādāties kādu no instant kamerām,bet izvēle ir šausmīgi liela.(t)

Jautājums ir tām,kas lieto vai kādreiz ir lietojušas šādu lietu.Kur jūs viņu iegādājāties,respektīvi,kādā interneta veikalā un par kādu cenu?Kura firma ir vislabākā?

Atradu internetā vienu adresi,bet nevaru izvēlēties,kurš ir labākais no visiem,turklāt vai ir droši no tās adreses,ko pasūtīt? http://shop.lomography.com/gg/cameras/instant-cameras

Ko izvēlētos Jūs,ja gribētu,ko šādu izmēģinātu?Ceru uz atsaucību!Šausmīgi gribas,ko tādu,bet primārais ir lai bildes būtu kvalitatīvas un kamera kalpotu ilgi.:-)
27.07.2015 21:04 |
 
Reitings 133
Reģ: 18.02.2013
UP!:-)
27.07.2015 21:58 |
 
Reitings 389
Reģ: 12.10.2014
Tātad, es tev diezgan daudz varu pastāstīt par savu pieredzi.
No sākuma tā pat kā tu meklēju šādu kameru un uzraku fujifilm polaroid mini 8 vai kaut ko tādu To vispopulārāko. Manai draudzenei jau tāda bija un it kā likās ļoti forši, bet kad ieraudzīju, cik tā bildītie ir maziņa, sāku pārdomāt vai vispār tādu gribu. Tad pa visam nejauši krāmu tirdziņā atradu polaroid kameru Polaroid 636 vai kko tādu. Lieta tāda, ka šīs kameras ir diezgan vecas, vismaz mana ir, smaga, liela un filmiņas dārgas - 8 filmiņas 23 eiro. Nenožēloju nevienu brīdi, ka nopirku to kameru, jo nopirku to pa 12 eiro, bet patiesībā tā kamera ir ap 150, 180 dolāri laikam. Ja vari atļauties tik dārgu kameru un tik dārgas filmiņas - pilnīgi noteikti ir vērts.
No otras puses, ja gribi ko lētāku - ap kādiem 70 dolāriem - tad ir tā fujifilm instax kkas. Bildīties ir aptuveni rādītāj pirksta garumā (ar visu tukšo laukumiņu apakšā), filmiņas ir ļoti lētas, ebayā kādas 50 var nopirkt par 20 dolāriem. Kvalitāte abām ir diezgan normāla, bet tai vecajai Polaroid ir tāda... kā lai pasaka, vecmodīgāka, vairāk grunge un pati bildīte lielāka.
Lai kuru arī tu pirktu, noteikti labāk internetā, un fujifilm kameru var arī fujifilm veikalos, bet tur ir daudz dārgāk. Fujifilm filmiņas arī tur pat, bet laikam Polaroid firmas kamerām internetā ir tik pat dārgi cik veikalā un lētākās filmiņas tām ir baltijas foto servisā.
Es ļoti ceru, ka tu domāji šāda veida kameras un es tev kaut nedaudz palīdzēju
27.07.2015 22:40 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Man ir Fuji Instax Mini 8. Dabūju dāvanā pirms gada. Bet esmu baigi vīlusies bilžu kvalitātē. Esmu izfotogrāfējusi tikai 2 kasetes ar fotofilmiņām gada laikā, kas nav lētas, jo labu bilžu nav daudz un žēl to naudu par velti izmest. Un nav tā, ka es vispār nemācētu fotografēt, jo esmu to darījusi arī ar profesionālām fotokamerām. Tā kā tieši šo modeli neiesaku.
28.07.2015 13:27 |
 
Reitings 133
Reģ: 18.02.2013
Salami Paldies par plašo viedokli:-)
Es vairāk biju domājusi fujifilm instax tipa kameru,bet daydreamer raksta,ka neesot vērts pirkt.fujifilm instax kamerām bildēm tiešām ir ok kvalitāte?negribas papīrtipa bildi,kur neko īpaši nevar saprast.

Ja drīkstu zināt,kur pirki tieši šo modeli?(fujifilm instax):-)
28.07.2015 19:18 |
 
Reitings 133
Reģ: 18.02.2013
Vēlviens jautājums.Kuru labāk izvēlēties-fujifil instax kameru vai labāk instant mobile printer?bilžu kvalitāte un cenas izdevīguma ziņā?
28.07.2015 19:22 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Fujifilm Instax Mini 8 vīrs pirka vienā no LV interneta veikaliem par kaut kādiem 65 EUR, bet ir arī nopērkams Fujifilm fotosalonos, piemēram, Alfā un Origo. Tur vari gan jau, ka pārdevējam/-ai palūgt aptaustīt. Tur gan bišķi dārgāk un ne vienmēr visas krāsas pieejamas. Nav tā, ka nevar saprast, kas bildē. Saprast var, bet bildēm nav tāda īsta asuma, viss mazliet izplūdis, bet tādi jau tie lētākie polaroīdi laikam mēdz būt. Turklāt jāuzmanās, ka fočēšanas brīdī ir izvēlēts īstais objektīva režīms, jo savādāk bilde ir aptumšota vai pārgaismota.

Pameklē, youtube ir pilns ar atsauksmēm. Tur arī ir redzamas bilžu kvalitātes. Var jau būt, ka man kaut kāds brāķīgs aparāts vai es īsti neprotu ar to apieties :-/

Piemēram šīs atsauksmes:
https://www.youtube.com/watch?v=ojDzd2M3-rg
https://www.youtube.com/watch?v=-5OYh7OtmlY
28.07.2015 19:34 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Labāk nopērc e-bay kādu 35mm SLR, dažas C41 procesa filmas un izbaudi analogā foto burvību. Attīstīt un ieskanēt var iekš bfs.lv (http://bfs.lv/filmu-attistisana/)
28.07.2015 19:38 |
 
Reitings 133
Reģ: 18.02.2013
Liels paldies par viedokļiem daydreamer un v35!(l) Laikam pirkšu fujifilm instax mini 8 kameru.Salīdzināju cenas amazon un ebay,amazon sanāca lētāk,ja pārvērš eur.

Vismaz būs bildes taustāmā veidā,nevis tikkai kā telefona ekrānā apskatīties tik:-D
28.07.2015 20:13 |
 
Reitings 389
Reģ: 12.10.2014
Fujifilm Instax Mini 8 ir normāla kvalitāte. Un vispār nevienai polaroid kamerai nebūs perfekta kvalitāte. Drīzāk speciāli veclaicīga vai kaut kā tā. Un ja daydreamer tu domā, ka fujifilm kasetēm ir liela cena, tu neesi redzējusi citu polaroid filmiņu cenu. Kā jau teicu, fujifilm filmas jāpērk internetā. Kā arī varbūt ne tieši to mini, jo bildītes viņām patiešām mini, varbūt labāk wide vai kaut ko tādu, bet ja gribās mazu, tad manuprāt ir vērts pirkt.
29.07.2015 22:51 |
 
Reitings 314
Reģ: 08.07.2015
Instax 8 man ir nu ta jau forši izdrukā bildes

Ja vēlies iegādāties tad atradīsi fujfilm veikala Alfā
30.07.2015 01:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits