Prāta vētras koncerts Jelgavā

 
Reitings 13
Reģ: 26.07.2015
Sveikas! :-)
Tām, kas bija - kā patika?
Koncerts man likās foršs, bet publika likās nedaudz neatsaucīga, bija daudz ''akmensģīmji'' (vismaz tie, kas man apkārt stāvēja). Bet tik un tā - bija jautri izdejoties. :-D
27.07.2015 04:34 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Man riktīgi patika! Bijām gan patālu no skatuves, jo man negribējās ar savu grūtnieces vēderu bāzties pašā biezumā iekšā, bet tik un tā bija forši! Druškas man blakus riktīgi izlēkājās, es izdziedājos. (l) Ļoti patika kā viņi bija salikuši dziesmu sarakstu. Smieklīgi gan par to Donu likās :D

Un ļoti patika, ka viss tādā brīvdabā, pļavā. Uzreiz tāda festiņa sajūta. Jaukāk nekā Rīgā, vismaz man tā liekas salīdzinot ar iepriekšējo reizi Rīgā.
27.07.2015 10:17 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Man kopumā ļoti patika!(l) Atkal biju foršā vietā - tā, ka var uz visām pusēm lēkāt/dejot/kustēties, nav baigi jāiespringst, ka visi saspiedušies. Telefonistu bija diezgan maz, pati telefonu izmantoju tikai pirms koncerta, man bija slinkums pat kā lukturīti to izmantot :-D, bet smēķētājs gan viens bija, kad vairāki sāka par to aizrādīt, tad šis baigi bravūrīgais palika, izskatījās, ka starp 2 jau tur kautiņš sāksies, beigās aizgāja tomēr atpakaļa uz savu vietu...un cigaretes vairs ārā nevilka. :-D Un par tiem akmensģīmjiem - nav ne jausmas, es lēkāju, dziedāju, nebija laika pētīt citu sejas.
27.07.2015 09:45 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Man ļoti patika tieši tāpēc, ka bija ļoti mierīgi, neviens neālējās, diezgan solīdi un viss forši. :) Zināju, ka būs forši, aizgāju un bija arī forši, neesmu vīlusies, tomēr trūka mazliet pārsteiguma momenta, un bija acīmredzami, ka pūļa "atkārtot!" viņi jau bija iekļāvuši savā programmā.
Tomēr esmu patīkami pārsteigta par skatuvi, dekorācijām un instalācijām, kas pavisam noteikti tur līdzi lielajiem ārzemju māksliniekiem.
Un, protams, man kā koristei mīļākie mirkļi bija, kad viss pūlis skaisti dziedāja "Mana dziesma" gandrīz vai pēc notīm. :D (l)

cilvēki nemāk atpūsties bez telefona, visu laiku iphone augšā un fotografē

Jā, šis ir briesmīgi. Nemāk un negrib baudīt mirkli, tad labāk dzīvajā noskatīties, gūt emocijas un tā, nevis iet mājās un skatīties video. Ekrānā Prāta Vētru var skatīties ar mājās nemaksājot €20+ :D. Tomēr šajā koncertā vismaz man priekšā nebija tik daudz tādu fočētāju.
27.07.2015 08:41 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Koncerts bija suuuupeeer! Es nebij pasa lielaja puli,biju nedaudz sanis,man pipetaja blakus neviena nebija,redzeju,ka cilveki gaja mala uzpipet! :)

Es biju miera stavetaja pie jaunajam dziesmam,jo tas nezinu :D neesmu nopirkusi vel albumu :(
27.07.2015 08:34 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jā, šis tas ir mainījies. Piemēram, tas ka cilvēki nemāk atpūsties bez telefona, visu laiku iphone augšā un fotografē + paspēj iečekoties facebook :-D , paši cilvēki neredz sevi no malas :-/ , agrāk tādas lietas nebija svarīgas, kā skatīties koncertu caur iphone. Smēķētāji paldies Dievam nebija, es gan būtu skarbu vārdu pateikusi ja būtu :-D, jo tā ir necieņa pret citiem. Koncerts patika un apsveru domu aiziet vēlreiz :-)
27.07.2015 08:08 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Sveika! Es arī biju. Man patika, bet es biju mierīgais vērotājs, esot stāvoklī nevarnevaru palēkāt, un diezgan ātri mugura sāp. Tāpēc ik pa laikam arī apsēdos. :) Bet koncerts bija ļoti forš. :)

Vienīgais, kas man ļoti nepatika un arī iepriekš esmu to novērojusi, ka ļoti daudzi ir cūkas un nespēj iztikt bez pīpēšanas pāris h. Reāli kaitina, baudi koncertu, a tev blakām kāds pīpē, pat arī vairāki. Bet ok mani, tur arī ir bērni un tur kur mēs stāvējām bija diezgan gan daudz viņu. Tiešām milzīgs fui kuri neprotas aiziet tālāk un uzpīpēt.
27.07.2015 08:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits