Remonts

 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Sveikas!
Esam tikuši pie remonta darbiem. Remontējamas ir trīs istabas - viesistaba, guļamistaba, bērnistaba. Praktiski visu vajag nomainīt - tapetes, grīdas segumu, mēbeles. Ja jums tagad būtu jātaisa remonts tieši guļamistabā un bērnistabā, ko jūs taisītu? Kādas grīdas, tapetes, mēbeles..varbūt variet padalīties ar foto. Tīri iedvesmai. Pašai pilna galva ar domām, bet es gribētu paskatīties vēl kādus variantus :)
Paldies!
25.07.2015 21:41 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Mums arī būs privātmāja.
Paldies par viedokļiem. Gridām izvēlēsimies laminātu un pa virsu, pie gultas, pa maziem tepiķīšiem. Sienas visticamāk, ka taisīsim gaiši brūnas ar tumšāki brūniem elementiem. Ar tapetēm. :)
29.07.2015 11:35 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
es tapetes neliktu :) man patīk vienkārši uztaisītas smukas baltas sienas :) tad sanāk visu var pieskaņot, nevis pieskaņot dizainu tapetēm
29.07.2015 11:36 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Koka dēļu grīda + baltas sienas


šo mēs arī taisīsim savā jaunajaa dzivokli :) man loti patiik! Un nepiebaazts ar mebeelm

Unique, es Tevi saprotu, mums arii visi remontdarbi ap augustu prieksha :D
29.07.2015 11:37 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Kaut kur piekrītu teika_spolite.
Pirms tam dzīvojām lielā vienistabas dzīvoklī, kur mums ļoti, ļoti paveicās, jo pie vienas sienas (pa visu sienu) bija milzīgs skapis līdz pašiem griestiem (vismaz kādi 3.50m augstumā). Mēs tajā skapī glabājām praktiski visu! Un tās mantas, kuras nelietojām ikdienā, bet retāk - glabājām netālu pie vecākiem, vajadzības gadījumā aizbraucot pakaļ. Tagad dzīvojam lielā mājā, bet vietas vienalga bieži vien nav, kur salikt kaut ko. Prasās pēc vēl kāda ietilpīga skapja.
29.07.2015 11:46 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Neizlasīju, vai te tika minēts, bet par tapetēm runājot, es ieteiktu izvēlēties tā saucamās mazgājamās tapetes. Tā kā man pašai ir bērns un tapetes gandrīz visās telpās, izņemot virtuvē un vannasistabā, dažās telpās ir mazgājamās, citās ne un tad, kad uz sienām sazīmēti mākslas darbi (tagad man tas vairs nav aktuāli, jo bērns saprot, ka nedrīkst un nezīmē, bet agrākā vecumā visādi gāja..) un brīžos, kad tas viss jāmazgā nost, klusībā slavēju to cilvēku, kurš izgudroja mazgājamās tapetes. :D
29.07.2015 11:46 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nezinu, cik praktiski ir viss baltā krāsā, ja ir bērni...

Bet argumentam par to, ka šie foto no viesnīcām utt... šeit foto no reāliem dzīvokļiem un mājām:











29.07.2015 12:32 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es atkal negribētu baltas sienas, nu kā slimnīcā .... :-D:-D:-D
29.07.2015 12:39 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es labprāt krāsotu sienas, bet mēs tā kā gribam vienu sienu izcelt ar savādāku rakstu. Vai arī var padomāt par sienas uzlīmēm..
29.07.2015 12:46 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
raven
Jā, protams, reālas dzīvesvietas, ko izveidojuši dizaineri. Bet cik ērti pēc tam tādos dizainos dzīvot?
Trešā bilde no lejas. Kur cilvēkam nolikt drēbes pēc tam, kad naktstērps uzvilkts? Nomest kādā citā telpā uz dīvāna? Uz zemes? Kur šādā telpā var glabāt tīro gultasveļu (es pieņemu, ka gan jau iemītnieki to kādreiz arī mazgā :D )? Tajā naktskapītī?! :D
Kur šajā interjerā ir drēbju skapis? Kur tiek glabāts putekļu sūcējs? Slota? Spainis? Vai arī tiek pieņemts, ka katru otro dienu uz māju nāk apkopēja ar visiem šiem priekšmetiem?

Ceturtā bilde no augšas. Ja nav centrālā apgaismojuma, vai tajā telpā Latvijas tumšajos ziemas vakaros būs omulīgi sēdēt pie tās vienas stāvlampas, kas visdrīzāk var uztaisīt tikai mijkrēsli?

Otrā bilde no augšas. Cik ērti būs cilvēkiem tikt pie priekšmetiem tajā iebūvētajā skapī, kas ir aiz gultas? Katrreiz rāpties gultā un tad tupus rāpus izcelt kaut ko no skapja apakšas?
29.07.2015 12:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un tajā pašā otrajā bildē no augšas- kur nolikt modinātāju (telefonu)? Ja tumšajā ziemas rītā gribas paskatīties, cik pulkstens, nav tādas iespējas ieslēgt naktslampiņu. Tātad jāceļas augšā, caur kājgali jāiztusnās ārā un jāiet pie kumodes istabas pretējā galā. Nedomāju, ka tas ir ērti.
29.07.2015 12:52 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
teika man ir līdzīgs iekārtojums un mēbeļu daudzums dzīvoklī un visas lietas atrod sev vietu.
Es atnāku mājās no darba, es novelku drēbes un ielieku skapī, to kas ir jāmazgā es aiznesu uz vannasistabas grozu, uzvelku mājas naktskreklu vai tērpu. Guļamistabā ir sienas skapis, drēbes nekad neatstāju metāties uz krēsla. Slotām un spainim ir vieta virtuvē kura ir plaša ar lielu virtuves sistēmu.
Kur ir problēma?
Ļoti normāli interjera piemēri. Dzīvoklim nav jābūt aizkrautam ar desmit skapjiem un sekcijām, ja pāris aizkrauj ar mantām, tad vai nav mantu vācēji :-D
29.07.2015 12:56 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
2 bildē ir guļamistaba ļoti maziņa tādēļ tāds iekārtojums, ko darīt ja tik maza telpa?
29.07.2015 12:57 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es labprāt krāsotu sienas, bet mēs tā kā gribam vienu sienu izcelt ar savādāku rakstu. Vai arī var padomāt par sienas uzlīmēm..

Uz trim sienām uzlīmē krāsojamās baltās tapetes un nokrāso kādas vēlies. Uz pēdējo sienu uzlīmē taptes ar rakstu.
29.07.2015 12:58 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Galīgi nepiekrītu par skandināvu interjeru un mākslīgo apgaismojumu - parasti ir vairāki gaismas elementi (standarts ir akcenta lampa virs ēdamgalda un stāvlampa (ar reostata slēdzi) pie dīvāna), izplatītas arī iebūvētas gaismas, tā kā nemājīgi nu galīgi nav.
Bet es piekrītu, ka priekšstati par gaumīgumu ļoti atšķiras..
29.07.2015 13:06 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Teika_spolīte, tu patlaban runā, kā kārtīga dizainere! :-) Labi iekārtots dzīvoklis vienmēr būs ne tikai smuks, bet arī funkcionāls un visi tie jautājumi, kurus tu uzdevi, ir jautājumi, kurus interjera dizainers risina ;-)

Šobrīd krāsoju bērna/viesu guļamistabu. Oriģināli, kad nopirkām, bija pelēkas un zilas sienas, tumša grīda. Tagad būs viss balts un funkcionāli iekārtots ar melniem akcentiem. Būs smuki! Pat sagribējās arī savu guļamistabu un vīra darbistabu izremontēt, jo efekts no tā krāsas spaiņa fantastisks. Viss uzreiz tik gaišs un priecīgs! (l)
29.07.2015 13:09 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Tapetes es noteikti neliktu, neesmu redzejusi, ka kāds vēl liktu tapetes, man tas šķiet noiets etaps.

Ļoti daudzi izvēlas krāsojamās tapetes! ;-)


mūsu guļamistabā ir vēl mazāk mēbeles, kā raven ieliktajā 3.bildē no apakšas :-D tikai gulta un plauktiņš elektroniskajam pulkstenim, cotton balls virtene pieklusinātākam apgaismojumam un divi pakaramie, kur uzkārt halātu! Skapis mums ir iebūvētais - kā atsevišķa istaba:-)
Ļoti patīk minimālisms! Un gaišas sienas! :-)
29.07.2015 13:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vilionata
Tu reiz ģērbtas drēbes liec skapī pie svaigi mazgātajām? :-O Tā laikam gaumes lieta :-D
29.07.2015 13:11 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Jā, protams, reālas dzīvesvietas, ko izveidojuši dizaineri. Bet cik ērti pēc tam tādos dizainos dzīvot?
Trešā bilde no lejas. Kur cilvēkam nolikt drēbes pēc tam, kad naktstērps uzvilkts? Nomest kādā citā telpā uz dīvāna? Uz zemes? Kur šādā telpā var glabāt tīro gultasveļu (es pieņemu, ka gan jau iemītnieki to kādreiz arī mazgā )? Tajā naktskapītī?!


Tam ir domāti sienā iebūvējami skapji.

Kur šajā interjerā ir drēbju skapis? Kur tiek glabāts putekļu sūcējs? Slota? Spainis? Vai arī tiek pieņemts, ka katru otro dienu uz māju nāk apkopēja ar visiem šiem priekšmetiem?


Skandināvijā visiem šiem priekšmetiem ir atsevišķa telpa, tā kā noliktava.

Ceturtā bilde no augšas. Ja nav centrālā apgaismojuma, vai tajā telpā Latvijas tumšajos ziemas vakaros būs omulīgi sēdēt pie tās vienas stāvlampas, kas visdrīzāk var uztaisīt tikai mijkrēsli?


Jo salīdzinājumā ar Latviju Skandināvijā ir gaišas ziemas?
Var izmantot iebūvējamās gaismas- griestos vai sienās.

Otrā bilde no augšas. Cik ērti būs cilvēkiem tikt pie priekšmetiem tajā iebūvētajā skapī, kas ir aiz gultas? Katrreiz rāpties gultā un tad tupus rāpus izcelt kaut ko no skapja apakšas?


Tās izskatās pēc bīdāmajām durvīm, lai taupītu vietu - acīmredzot mazs dzīvoklis.

Un tajā pašā otrajā bildē no augšas- kur nolikt modinātāju (telefonu)? Ja tumšajā ziemas rītā gribas paskatīties, cik pulkstens, nav tādas iespējas ieslēgt naktslampiņu. Tātad jāceļas augšā, caur kājgali jāiztusnās ārā un jāiet pie kumodes istabas pretējā galā. Nedomāju, ka tas ir ērti.


Ja ir mazas istabas, tad vajag tikai vienguļamo gultu, jo tad būs brīva vieta uz grīdas? Ok- nav tur daudz vietas izkāpjot no gultas, bet es labāk guļu lielā gultā, nekā mazā, tikai tāpēc, lai būtu kut nolikt naktsgaldiņu un varētu no gultas ērtāk izkāpt.
29.07.2015 13:21 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
raven
Šajās bildēs iebūvējamie skapji bija tikai vienā. Un pat tajā bildē- neveiksmīgi.
Skandināvijā visiem šiem priekšmetiem ir atsevišķa telpa, tā kā noliktava.

Tad tur vajag vairākas palīgtelpas- vienu drēbēm, vienu apaviem (diez vai gribēsies pa viegli iesvīdušus apavus glabāt kopā ar drēbēm), vienu saimniecības lietām.
Jo salīdzinājumā ar Latviju Skandināvijā ir gaišas ziemas?
Var izmantot iebūvējamās gaismas- griestos vai sienās.

Tajās manis pieminētājās interjera bildēs NAV centrālā apgaismojuma. Ir viena stāvlampa. Bet principā, fakts paliek fakts- liec cik gribi sniegbaltā interjerā lampas, tik un tā ziemas vakaros izskatīsies ļoti neomulīgi. Jo balta krāsa ir auksta un tieši tādu sajūtu arī rada- pelēku un aukstu.
Tās izskatās pēc bīdāmajām durvīm, lai taupītu vietu - acīmredzot mazs dzīvoklis.

Tas nemaina faktu, ka šāds skapis ir neērts lietošanai. Skapja vietā varēja būt divi naktsskapīši un tajā skapī paredzētos plauktus salikt citā telpā.
29.07.2015 13:29 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Jā es uzģērbtas drēbes lieku skapī, vai kāds dara citādi, man ir vienalga, bet mēs ar draugu tā daram, žaketes uzkaram uz pakaramā, kleitas arī. Ja neliktu skapī man uz krēsla būtu pamatīga kaudze drēbju, kas izskatītos ļoti nesmuki, jo vienu reizi uzvilktas drēbes nemazgāju, kleitu es varu uzvilkt piecas reizes, un nenosmērēt (t)
29.07.2015 13:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!