kaķis vecums

 
Reitings 12
Reģ: 07.07.2015
Labdien.
Pirms 2 dienām nopirku Skotijas nokareno ausu kaķi, mani mulsina tas, ka, manuprāt, viņš izskatās mazāks nekā man teica, varbūt kāds zina pēc kā var noteikt kaķa vecumu...ar ko, lai viņu piebaroju, lai nav tik sīka, kauns tādu mazu vest pie ārsta, ja neizskatās uz 2 mēnešiem un ir karna it kā būtu 1 menesis un nedēļa.
25.07.2015 16:51 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Es neceļu nekādu traci.Jūs nopērkat kaut kādu apšaubāmas izcelsmes kaķi,ne tajā labākajā kondīcijā,kaut kur uz ielas.Un tad skrienat uz Cosmo prasīt,kas vainas kaķim.Kāpēc jūs vispār to kaķi ņēmāt,ja redzējāt kāds viņš ir?Neviens audzētājs tā netirgo savus dzīvniekus!Ja man kāds pievestu kaut kādu izģindušu kaķi un mēģinātu man to no mašīnas bagāžnieka pārdot es aizmuktu nevis simtus par to maksātu.Šķirnes dzīvnieks ir jāpērk pie audzētāja,mājās.Jāskatās kādos apstākļos kaķi dzīvo.Normāls audzētājs uzdod dažādus jautājumus,liek parakstīt līgumu,līdzi dod Eiropas dzīvnieka pasi,kurā ir atzīmes par vakcināciju un mikročipa numurs,tiek dota līdzi barība pirmajām dienām.Un dzīvnieku pārdod tikai no savas dzīvesvietas,jo pārdot to uz ielas no mašīnas bagažnieka ir ar likumu aizliegts!Tā pat kā atdot nevakcinētu un nečipētu dzīvnieku ir aizliegts.Jums ir viss,kas liecina,ka tikāt apkrāpta.Vediet to kustoni vismaz pie ārsta,varbūt viņš ir slims un steidzami ārstējams!
Un man tiešām žēl,ka jūsuprāt "bezšķirnes kaķis" ir kāds lamuvārds.
Vispār nesaprptu kā te kāds varētu noteikt cik vecs ir kaķis,ja nav pilnīgi nevienas bildes.Pēc teksta-izskatās maziņš un tievs,neviens vecumu forumā nenoteiks.
25.07.2015 22:02 |
 
Reitings 12
Reģ: 07.07.2015
Kāda jums daļa gar šķirni, tā ir mana darīšana no kā un ko pērku. Pašā sākumā minēju, kad teicu, ka kaķim ir 2menesi, bet, manuprāt, nav, jo ir sīka. Ja nevarat pateikt, kā noteikt vecumu ,tad ko jūs te kladzināt. Tie, kas gribēja tie normāli ieteica aizvest pie ārsta, ko arī darīšu un viss. Jūs vienīgā par šķirni ņematies bezsakarā.
25.07.2015 22:35 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Par šķirni neko nepateikšu, bet kaķēns varbūt ir pēdējais metienā un tāpēc arī mazāks. Mana kaķene arī bija pavisam maziņa un brālīši bija krietni lielāki. Pēc pāris mēnešiem izauga par kārtīgu kaķi.:-D
26.07.2015 10:46 |
 
Reitings 12
Reģ: 07.07.2015
Lollipop, paldies, tā arī ir kā jūs sakāt. Vetārsts teica, ka viss esot kārtībā un atbilst 2mēnešiem.
28.07.2015 08:25 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Un ja arī sieviete būtu nopirkusi iesmeretu kaķi :D kāda tur starpība? Ja jautājums bija vienkārši par vecumu :D ahh
28.07.2015 08:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits