instagram

 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Jūs arī instagram'ā sekojat kādiem nepazīstamiem cilvēkiem vienkārši tāpēc,lai papriecātos un motivētu sevi?
Varbūt varat padalīties ar tiem,kas jūs motivē sportot,gatavot,sapucēties,iekārtot māju,ceļot vai darīt jebko citu? :-) (l)
22.07.2015 23:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Dažreiz liekas, ka identitāte ir "tur ārā", nevis reāli tas, kas tu esi te forumā? Nē, tu esi tieši tas, ko tu domā un atklāti stāsti.


Jā un nē. Domāt, teikt un darīt ir 3 dažādas lietas. Cosmo vairāk redzam pirmās divas, "tur ārā" - pēdējās divas.
22.05.2016 10:31 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Tas jau izklausās pēc teksta: Jūs visas tādas dīvainas, nepareizām domām prātā, a es viena tāda pareizi domājošā.
Man tā arī neizdevās izprast Neons domu gājienu.
22.05.2016 10:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
itkā anonimitāte pasargā šajā forumā no kritikas, apvainojumiem, nosodījumiem, negācijām u.tml.

Anonimitāte šajā forumā pasargā no foruma negāciju ievazāšanas "tur ārā" ikdienas dzīvē. Lai lietotāja Aspirīns, kura ir arī mana kolēģe, neapspriež ar citām manām kolēģēm to, ko esmu rakstījusi apspriešanai forumā (un nevis apspriešanai darba vietā - piemēram, kādas čūsku vecenes ir manas kolēģes un cik seksīgs ir mans priekšnieks).
22.05.2016 10:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jūs dažreiz esat tik dīvainas... Vai tad bez tā, ka kāds ir redzējis bildi te neviens neviens neapceļ un nekritizē? Pilnīgi pieklājības kalngals šajā forumā, kamēr bilde nav redzēta. Pat bez visas identitātes atklāšanas - dažreiz dabū pretī tādas samazgas, ka maz neliekas. Pie tam kāds ir baigi pārliecināts, ka labi tevi zina... Nu un? Tas ir, kāda tad vairs starpība - ar vai bez bildes tevi kritizē un apsaukā?.. Dažreiz liekas, ka identitāte ir "tur ārā", nevis reāli tas, kas tu esi te forumā? Nē, tu esi tieši tas, ko tu domā un atklāti stāsti.

Un par to pazīšanos... Kaut kad sen bija par to arī diskusija, ka kas tajā tik īpašs? Vai tad kolēģiem, radiniekiem, paziņām utt. nav sexa, veselības problēmu, grūtību un tamlīdzīgu ikdienisķu lietu, ka tagad kaut ko izlasot forumā - viss, baigais šoks iestājas. Jūsu vecākiem arī sex ir bijis vismaz vienu reizi! Detaļas negribas zināt? Hmm... Kāpēc anonīma cilvēka stāsta detaļas šķiet gana interesantas, bet pazīstama vai redzēta - tabu un fuj un pē?... Nu tik jūtīgas! :D

Nē, nemēģinu pārliecināt, ka jāpublisko sava bilde un visi personas dati. Tas ir katra cilvēka ziņā, protams. Tās ir tikai dažas pārdomas par to, cik ļoti te dažas trīc par savu izskatu vai pazīšanos, itkā anonimitāte pasargā šajā forumā no kritikas, apvainojumiem, nosodījumiem, negācijām u.tml. :-/
22.05.2016 10:16 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Laikam jau vien būs jāieraksta vien savs IG konts un vēl jāuzliek publisks statuss, jo savādāk taču esmu liekule. :-)
22.05.2016 10:12 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Nu, piemēram es negribu visu laiku būt ar domu "A ja nu kaut kur manā profilā ir pārāk personīga informācija par mani?". Es nekautrējos par savu izskatu, par savu dzīvesveidu, bet daudzas cosmietes ir bezgala nejaukas. Man patīk anonimitāte. Man nerodas priekšstats par citiem, balstoties uz viņu izskatu, un otrādi. Atkal jau, ja nu dzīvē kaut kas notiek, es nevēlos, lai mani un manu ģimeni pēkšņi aprunā, es negribu, lai kaut ko izmanto pret mani. Laiku pa laikam uzpeld diskusijas, kur tiek publicēta kādas meitenes bilde. Man tas liekas ļoti neforši, un es neuzskatu, ka tā ir paranoja. Vienkārši nevienam nepatīk, kad tik nepieklājīgi lien personidkajā dzīvē
22.05.2016 09:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
galvenais iemesls tam ir tāds, ka es varu likt galvu ķīlā, ka esmu pazīstama ar vismaz vienu cosmo foruma meiteni. nevis privāti pazīstamas, bet gan darba kontekstā.

Latvija ir maza, tīri statistiski vien jau sanāk, ka te būs mums paziņas - kolēģi, klienti, kaimiņi, tuvi un tāli radi...
22.05.2016 09:39 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Es nekad nedalītos ar saviem sociālo tīklu profiliem tāpēc, ka man nepatīk, ka cilvēki zina par mani privātas lietas, pareizāk, man patīk, ka cilvēki mani nepazīst.
es varētu vai nu tikai runāt par sevi un nedalīties ar savu indentitāti, vai arī...padalīties ar savu identitāti un vispār nestāstīt neko par savu iekšējo pasauli vai privāto dzīvi.
galvenais iemesls tam ir tāds, ka es varu likt galvu ķīlā, ka esmu pazīstama ar vismaz vienu cosmo foruma meiteni. nevis privāti pazīstamas, bet gan darba kontekstā.
22.05.2016 09:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
"tu diskusijās raksti, ka esi skaista, bet izrādās tev šķībi zobi/līks deguns", "iztaisies par baigo dāmu, bet bildēs redzamas aliexpress kleitas", "tev vīrs neglīts/māja nesmuka/apģērbs prasts".


Varbūt problēma tajā, ka vnk nevajag sevi pārāk celt debesīs? Nu, ja ir šķībi zobi, tad ir. Ja esi sušķe, tad esi. Ja ir liekais svars, tad ir.


Arī bez celšanas debesīs var dabūt veselu jūru negāciju. Sevišķi jau par ārējo izskatu. Nu un vēl tas top arguments "tavu viedokli var neņemt vērā, tev vīrs nesmuks"... Ja vēl toreiz, kad biju salīzinoši nesen reģistrējusies, tā vien nagi niezēja ielikt "daļiņa manis" diskusijā manus smukos matus, kaut vai, tad tagad nu nemaz nav vēlmes. Vairums meiteņu te ir foršas, bet tās pāris darvas karotes...
22.05.2016 09:22 |
 
Reitings 94
Reģ: 11.03.2016
Es piesekojos tām meitenēm, kuras man šeit patīk - domu gājiens un dzīves uztvere, tādēļ neesmu vīlusies nevienā - Instagram tikai pierādīja, cik viņas foršas un smukas (l)

Par bailēm, ja mani atklās kāds, kuram nepatīku - nu un? Ko tad tas cilvēks darīs - piekārs manu bildi pie staba un visiem teiks, cik neglīta un nepareiza esmu? Tas jau nemainīs to, kāda esmu, bet gan tieši priekšstatu par to otru. Es vienkārši to uztveru vieglāk, nav ko ņemt pie sirds īgņas ;-)
22.05.2016 09:07 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
A, kas tā par vilšanos? Kā to saprast vīlos ieraugot? Izskats neatbilst Tavām iedomām? Kuru tas interesē? :-D
Un privātums ir katra paša izvēle. :-)
22.05.2016 08:08 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man loti patika samainishanaas ar IG kontiem, atklaaju cik skaistas meitenes sheit ir :) (l)

Mans IG ir parevideets un padzestas manas ikdienas gaitas, palikushi selfiji un bernu bildes :-D, bet citaam te ir taadi konti, ka prieks skatities :-)
22.05.2016 02:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bella. Varbūt problēma tajā, ka vnk nevajag sevi pārāk celt debesīs? Nu, ja ir šķībi zobi, tad ir. Ja esi sušķe, tad esi. Ja ir liekais svars, tad ir.

Protms, vienmēr būs kāds, kurš gribēs kaut ko riebīgu pateikt. Tas jau notiek katru dienu arī bez visām bildēm šeit un ne tikai tajā vienā selfiju diskusijā. Tāda nu tā dzīve... Tāpēc tās bildes pa lielam neko nemainīs vairs.

Apskatot nu jau daudzus IG kontus, man tiešām jāsaka tā, ka tās meitenes, kuras sevi objektīvi pasniedza šeit forumā, tās ir radījušas tiešām pozitīvu iespaidu par sevi un ne reizi nav nācies vilties. Es nerunāju par matu krāsu, ka iedomājos kā tumšmati, bet izrādījās, ka ir gaišmate, bet kopumā par to, ko cilvēks izstaro. Esmu vīlusies tikai trijās lietotājās, starp kurām viena - tā bija man nepareizā izpratne par viņu. Toties pēc tuvākas sapazīšanās, es beidzot viņu labāk saprotu un nu man ir skaidrs kāpēc viņa runā, domā un pozicionē sevi tā kā pozicionē. Par divām pārējām gribas teikt, ka viņas ir krietni par daudz augstās domās par sevi. Un tas nav par to, ka cilvēks ir labs vai slikts, bet par to cik ļoti austprātība atbilst reālai sejai.
22.05.2016 01:30 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Man gan liekas, ka runa ir ne tik daudz par foto privātumu, bet par to, ar kādiem nolūkiem bildes tiks apskatītas. Šejienes lietotājām nereti jau ir savas simpātijas/antipātijas, konkrēti viedokļi par lietotājām un šajā gadījumā instagram var pārvērsties par kārtējo pamatu apvainojumiem un zākāšanai - "tu diskusijās raksti, ka esi skaista, bet izrādās tev šķībi zobi/līks deguns", "iztaisies par baigo dāmu, bet bildēs redzamas aliexpress kleitas", "tev vīrs neglīts/māja nesmuka/apģērbs prasts". Atceramies, ar ko te beidzās selfiju diskusija. Katra bilde ir iemesls pēc tam apvainot.
Ilgu laiku mans instagram konts bija redzams visiem un es neiespringu uz kaut kādu privātumu. Bet šejienes diskusiju iespaidā, es uzliku atslēgu. Ja nu kādai no tām 60+ sekot gribošajām dāmām, kas nešaubos, ka ir no šejienes, liekas, ka es esmu neglītāka vai kā citādi ne tāda, kāda esmu likusies? Man jau ir pieredze ar bilžu publiskošanu un komentāriem, vairs nevēlos.
22.05.2016 01:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nekādas sakarības starp liekulību un anonīmu forumu nespēju savilkt.
Liekulība tajā, ka nāc uz forumu ķidāt savu privāto dzīvi un savas privātās problēmas (ne visi tā dara, bet jebkurš kaut ko par sevi ir šeit privātu pastāstijis). Taču, kad sākas runas par bildēm - sākas sašutums, ka tas ir kaut kas privāts. Paga, paga, tava gultas dzīve ir mazāk privāta par tavu vārdu un seju?... Ja gribi pasargāt savu privāto no citiem - tad nevis esi itkā anonīms (mēs taču visi zinām, ka patiesa anonimitāte šeit nepastāv), bet neesi te vispār. Tā apmēram es ro domāju par liekulību sakot...
22.05.2016 00:56 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Vienīgais no kā varētu būt bail ir kaut kādi ģirtveidīgie personāži :-D
22.05.2016 00:51 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Nē nu protams - IG jau nav domāts vecumdienām bildes glabāt. Un ne jau bildes ir tās, kuras rādīt negribas, darīju ļoti skaidri zināmu ka runa ir par personas datiem. Drīzāk, ja nu esmu ko kādreiz pateikusi ne tā vai izkratījusi to savu smago sirdi pie sevis domājot ai tas jau anonīmi.
Nekādas sakarības starp liekulību un anonīmu forumu nespēju savilkt.
22.05.2016 00:49 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
kumu - Tu izskaties ļoti labi! Cik redzēju šeit Tavā profila bildē. Tu man nedaudz atgādini manu omes māsu, kura man ir ļoti mīļa. Tas tā - gribējās pateikt! :-)
22.05.2016 00:41 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Neons-es savaa zinaa domaaju loti liidziigi kaa tu!Man arii nav taas trakaas bailes,ja nu ieraudziis!Tik traki jau nebuus,ka buus infarkts!Nu bija kaads mani iedomaajies citaadu ,nu un kas...Mees laikam dziivojam mazliet citaa videe tomeer...nav tas tik traki-ko padomaas,ko nepadomaas,ja nu uzzinaas,neuzzinaas utt.
Nu varbuut ja buutu kaada loti slavena buutne,tad varbuut domaatu citaadi?
Par to palieliisanos laikam ir taa,ka tie cilveeki,kuriem ir ko raadiit,tiem noteikti gribaas to paraadiit.Es skatos ,ka FB jau tas pats!Viens raada savu dziives vietu,cits sevi,veel cits savu beerninu uttJa nav ko raadiit,tad ieliek kaadu atzinu.Es vispaar nenemu to visu tik nopietni...bet Cosmo iznaacis ir arii paraudaat-vispaar smiekliigi!!!:-DEj nu saproti cilveeka dveeseli!:-)
22.05.2016 00:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es atkal to paranoju nesaprotu... Nu kas notiks, ja kāds redzēs tās bildes? Ok, visai pasaulei varbūt nevajag rādīt, tomēr privātuma funkcija ir laba štelle, bet nu cosmo sabiedrība ir mazmazītiņa daļiņa no pasaules. Kas tik ļoti slēpjams tajās bildēs ir? Tāpat taču, ja reiz ir tas IG konts, tātad ir tieksme nedaudz palielīties ar sevi, savu dzīvi, iedzīvi, skaistiem kadriem utt. tādā labestīgā nozīmē. Galu galā, ja ir paranoja, ka tevi atklās, nu nevajag tad piedalīties forumos. Savādāk sanāk tāda apzināta liekulība.
22.05.2016 00:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits