instagram

 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Jūs arī instagram'ā sekojat kādiem nepazīstamiem cilvēkiem vienkārši tāpēc,lai papriecātos un motivētu sevi?
Varbūt varat padalīties ar tiem,kas jūs motivē sportot,gatavot,sapucēties,iekārtot māju,ceļot vai darīt jebko citu? :-) (l)
22.07.2015 23:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Te labak palikt anonimai, skat pat Kumu to apzinas. Vina to ir teikusi. Lai redaus, gimeni un vinu otras pusites neaiztiek un nezaaka.
22.05.2016 11:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
57days, es nebrīnītos, ja te uzturas kāds ar to kladīti... :D

Nepārprotiet! Es nespiežu nevienu atklāties, es vispārīgi runāju par tēmu "anonimitāte un identitāte" šajā forumā.
22.05.2016 10:59 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Nu jā, es te nerunāju par apmainīšanos ar IG kontiem. Es zinu, ka man jau ilgu laiku "seko" vairākas meitenes no cosmo un nekad par to nav bijuši iebildumi. Bet tas ir savādāk, nekā tad, kad te ir skaidra norāde "viņa ir tā". Un tad sāk uzrasties interesentu bari.
22.05.2016 10:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece, tad kā tu zini, ka tā ir viņa?
tiesi kura no vaitakam jau nevar zinat, tiesi ta!


Kas mainījās, ka te daudzas tagad zina Kubieti sejā un vārdā? Kubiete ir mainījusies? Piedomā pie tā, ko saka vairāk? Viņa tiek mazāk apsaukāta un kritizēta. Es ierados forumā pirms šī skandāla. Tagad jau viss tas šums ir pagātnē un nekas nav mainījies! Visi joprojām esam savās pozīcijās.
Es tapec logiski ka nemainisos, man pofig. Katram cilvekam ir savi skeleti skapi, lai tos apzele.Un ideala te nav it neviena, ari der to apzinaties. Tikai zel ka ik pa pa laikam publisko manu bernu foto, vardus vai vinu draugu vardus. Tas ir pretigi aiztikt radus. Un bijis ka pat mirusos vecakus nozaka.


te nemak strideties , ja nav argumentu pariet uz personigiem apvainojumie vai sak gimeni aiztikt.
22.05.2016 10:58 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Agresīvā, tev daudz kas nepielec... Dzemdē, varbūt kļūs labāk! (Redzi nu, kā tava anonimitāte tevi ir pasargājusi no apvainojumiem? Vienalga taču nepatīkami, kad šitā tev saka, vai ne?...).

No komentāriem par manu grūtniecību, kad tas ir nevietā, parasti izspriežu, ka cilvēkam vairs nav ko likt pretī. Esmu šeit dzirdējusi visādas piezīmes - Tavs bērns cietīs; tu esi ļoti nelaimīga ar savu grūtniecību; žēl, ka tādām kā tev dzimst bērni. Zinu, ka šis nav tas gadījums, bet saņemot tādus komentārus, dvēsele tiek piedirsta, bet tajā pat laikā saprotu, ka tas cilvēks mani nepazīst un man tas nav jāuztver tik personiski. Nē tas cilvēks zin kāda izskatos, ne zin manu dzīvi. Un tā mazā faktu daļiņa, ko anonīmi esmu ierakstījusi kādā diskusijā, ir tikai sīka daļiņa no manas dzīves, pārējo var pats piedomāt klāt un pēc tam apskatot manu ig profilu, vilties.
22.05.2016 10:57 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jebkurā brīdī, kāds var kādu te sazīmēt vai kāds trollis publiskot personas datus. Ja tā ir problēma, tad varbūt nevajag uzturēties forumā?


Jā, jebkurā brīdī tas var notikt. Tāpēc es cenšos piedomāt pie tā, ko rakstu (ar visu to, ka man nekā baigi slēpjama nav). No otras puses, tā ka man nav baigās vēlmes pēc tā, lai tas notiktu, es cenšos, teiksim tā, nepadarīt šo darbiņu vieglāku :) Ja kādu baigi interesē, nāksies ieviest kladīti un likt faktus kopā - vecums, horoskopa zīme, vidusskola, darbs, pilsēta...
22.05.2016 10:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Rīdziniece, tad kā tu zini, ka tā ir viņa?
22.05.2016 10:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Neons tu tak saproti ka runa par cosmo draudzeni, nu tadu pazinu. Un nemaz neuzzini kura publsdkojusi avu IG kontu , vai kura izdalijusi visiem tavu FB profilu aizmuguriski. Foruma no ista prigila turpina telot draudzeni.;-);-);-)
22.05.2016 10:51 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Mans Ig konts tika izdzsests :-D tada skrobe.
22.05.2016 10:50 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Protams, bet neviens jau nevienu nespiež uzreiz dalīties, man liekas, ka te stipri pārprasta ir doma. Vienmēr var gadīties kāds preteklis, kurš komentēs kaut ko par bildēm, bet nevajag tāpēc uzreiz visus norakstīt. Ir forši dalīties, ja grib, ir forši nedalīties, ja negrib, miers :D
22.05.2016 10:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Rīdziniece, bet vai tad nav labāk, ka varbūt ne pārāk patīkamā veidā atklājas tā otra cilvēka riebīgā daba? Nu, ja draudzene ir tāda, tad taču labāk, lai šādi tu par to uzzini, nevis kādā nopietnākā un trakākā situācijā.

Kas mainījās, ka te daudzas tagad zina Kubieti sejā un vārdā? Kubiete ir mainījusies? Piedomā pie tā, ko saka vairāk? Viņa tiek mazāk apsaukāta un kritizēta. Es ierados forumā pirms šī skandāla. Tagad jau viss tas šums ir pagātnē un nekas nav mainījies! :-P Visi joprojām esam savās pozīcijās.

Atkārtošos - nepastāv absolūta anonimitāte. Jebkurā brīdī, kāds var kādu te sazīmēt vai kāds trollis publiskot personas datus. Ja tā ir problēma, tad varbūt nevajag uzturēties forumā?.. (Retorisks jautājums).
22.05.2016 10:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet pēc kāda domām - ja tu esi šeit izķengājis detaļas no personiskās dzīves it kā anonīmi, tad tu jau vairs neesi anonīms un Tev obligāti bez iebildumiem jāpublisko IG, Facebook un citi sociālo tīklu profili, citādi būsi liekulis. Un kāpēc gan nenofotogrāfēt savu apakšbikšu klāstu un neielikt apeņu diskusijā, vai n
Ja to nedarisu tu, tad izdaris agri vai velu citas. Kada tema nesakritis viedokli un it ka draudzene kas saka ka tev smuks IG konts, izveios feik profulu un publiskos avus soc. tiklus vai aizmuguriski visam izdalis. Un pat ja labi izskaties, teiks ka esi krople. Ta te gadiem bijis.
22.05.2016 10:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ir, kam būs pieņemami padalīties ar citām lietotājām ar saviem soc. mediju profiliem, ir, kam nebūs. Nevajag brīnīties ne par vienu, ne par otru izvēli.
22.05.2016 10:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kamēr domā, ko runā, tam, ka kāds redz Tavas bildes, nevajadzētu neko mainīt,
so der atcereties VISAM , nevis tikia ceret ka oponente saks domat un uzskatit ka tu. Un ja ta nenptiek janoliek darbs, radi, draugi, dzivesvieta, tautiba vai izskats.;-)
22.05.2016 10:43 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Bet pēc kāda domām - ja tu esi šeit izķengājis detaļas no personiskās dzīves it kā anonīmi, tad tu jau vairs neesi anonīms un Tev obligāti bez iebildumiem jāpublisko IG, Facebook un citi sociālo tīklu profili, citādi būsi liekulis. Un kāpēc gan nenofotogrāfēt savu apakšbikšu klāstu un neielikt apeņu diskusijā, vai nenofotogrāfēt cik stipras mēnešreizes Tev ir un ne publiskot meņķu diskusijā?
22.05.2016 10:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Turklat to ko zin kaut viena cosmiete agri vai velau aizkadra uzzina visas. U tas ka te nozagati ir pat mirusie vecaki vai berni kas vel pat neruna jo nupat dzimusi ari zinams. Parasta cosmo lieta, ja nav argumentu japariet uz personigiem apvainojumiem, jaapvaino gimene. Cik nav te ta bijis. Atceraties pat daza nolika dzerosus vecakus un ko tik ne...pati velak izdzesas. Ka te tik nav bijis.
22.05.2016 10:41 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Man prieks, ka esmu samainījusies un piesekojusi tām cosmietēm, kurām esmu - tiešām skaistas un interesantas sievietes (l)

Neredzu šajā visā neko sliktu - kamēr domā, ko runā, tam, ka kāds redz Tavas bildes, nevajadzētu neko mainīt, tā kā piekritīšu tomēr Neonam un pārējām, kuras ar prieku savā starpā atklājas :)
22.05.2016 10:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
57days, nu šāds arguments vēl ok. Ja reiz nākas strādāt vai atrasties tādā sabiedrībā, kur kādam dikti patīk baumot un apspriest jebkura cilvēka netīro un tīro veļu, tad vēl šo visu var saprats. Tāpat jau tiek viss apspriests, bet nu vismaz nav to pierādījumu "uz rokām".

Man tādas sabiedrības apkārt nav un nebija (vai arī bija, bet man bija vienalga). Domāju, ka ne es vienīgā tāda...

Agresīvā, tev daudz kas nepielec... Dzemdē, varbūt kļūs labāk! (Redzi nu, kā tava anonimitāte tevi ir pasargājusi no apvainojumiem? Vienalga taču nepatīkami, kad šitā tev saka, vai ne?...). Tas nebija nopietni domāts. Es negaidu, ka viedokļi sakritīs ar pilnīgi visiem. Tas nekad nebūs iespējams. Es vienkārši padalījos ar savu skatījumu uz to visu.
22.05.2016 10:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Atkal jau, ja nu dzīvē kaut kas notiek, es nevēlos, lai mani un manu ģimeni pēkšņi aprunā, es negribu, lai kaut ko izmanto pret mani. Laiku pa laikam uzpeld diskusijas, kur tiek publicēta kādas meitenes bilde. Man tas liekas ļoti neforši, un es neuzskatu, ka tā ir paranoja. Vienkārši nevienam nepatīk, kad tik nepieklājīgi lien personidkajā dzīvē
sim japiekrit. Vel nesen dazai nebija argumentu ta pat iesaistija un publiskoja manas meitas drauga vardu. Un tada stila te notiek regulari ja tevi zin. Pareizi dari ja nedalies. Un lielos cosmo skandalos daudzreiz bijis ka acis draudzene, bet uzveido feik profilu un publisko FB vai citu kontu un info. Te nevar uzticeties , pat ja it ka loti jauka lietotaja...
22.05.2016 10:33 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Ļoti žēl, ka Bella savu IG nobloķēja. Pa laikam paskatījos - ļoti patika.
Patīk daudzu cosmo meiteņu konti. Mans tāds nekāds. Būtu jauzlabo :-P
22.05.2016 10:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits