Jaunais projekts Salnas 21

 
Reitings 99
Reģ: 17.10.2010
Meitenes!

Varbūt ir dzirdētas kādas atsauksmes par jauno projektu Salans ielā?
Dzīvokļi priekš jaunā projekta ļoti lēti, līdz ar to liekas, ka kaut kas nav "tīrs".
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/plyavnieki/dlhox.html

Gribētos ļoti dzirdēt kadas atsauksmes no reāliem mājas iemītniekiem...
21.07.2015 16:22 |
 
10 gadi
Reitings 300
Reģ: 26.08.2010
Kas tieši interesē? Dzīvoju šajā mājā, varu padalīties ar pieredzi :)
14.02.2016 18:15 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.04.2015
runaway, plānojam pirkt dzīvokli tur. Vai tevi tajā mājā viss apmierina? Cik istabu tavā dzīvoklī?
14.02.2016 19:55 |
 
Reitings 40
Reģ: 08.10.2012
Esmu tajā projektā elektrību vilcis pa dzīvokļiem, Nekas labs tajā mājā nav. Ja pirmā stāva kāpņutelpā noņemot lampu izlīst 2l ūdens no vadu šahtas.

Tagad, protams, tur jau viss ir samainīts, un tas ūdens bija sakrājies, jo tā māja stāvēja puspabeigta dažus gadus, kamēr dabūja investoru pabeigšanai.
14.02.2016 20:01 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.04.2015
Varbūt vèl kādam ir atsauksmes?!
15.02.2016 09:51 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Ja, mājai sienas plaisā, tad tas nozīmē, ka mājas pamats sēžas un līdz ar to deformējas sienas.
15.02.2016 09:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Paziņas nopirka tur dzīvokli, esot apmierināti.. Kaimiņi arī esot jauki, reiz pat bija sarīkota viņiem visiem ballīte :)
15.02.2016 10:04 |
 
Reitings 7
Reģ: 10.06.2012
Es dzīvoju vienā no līdzīgiem ''lētajiem'' projektiem, manā gadījumā gan cena bija jau ar visu iekšējo apdari.
Atceros, ka, ievācot informāciju, lasīju, ka māja tukša ilgu laiku, ka rajons slikts ( ne Pļavnieki ), ka transports reto kursē, kvalitāte zema utt un vispār tādu neviens nepirktu.
Rezultātā, jā, lamināts ir lētākais, flīzes vannasistabā nav krutākās un wc podi tika masveidā mainīti ( spriežot pēc to daudzuma pie miskastēm ). Bet cena tāpat bija par vismaz 50% lētāka nekā citur.
Un ziniet? Pelējuma nav, vietu esmu iemīlējusi līdz katram stūrim, ezers blakus un transports, jā, neiet ik pa 10 minūtēm, bet esmu arī iemācījusies saplānot dienas gaitas, ja izmantoju transportu.

Tā kā nebaidies. Jā, būs savi mīnusi. Bet tas ir labāk kā īrēt. + mazāka summa, ātrāk nomaksāsies. Un mans kredīts jau nomaksāts ( kura maksājums pat bija zemāks, nekā draugi īrē dzīvokļus ).
Arī dārgajos projektos ir savas haltūras. :)
15.02.2016 11:57 |
 
10 gadi
Reitings 300
Reģ: 26.08.2010
majestic, dzīvoju trīsistabu dzīvoklī. pirkām jau ar pilno apdari, vannaistaba bija jau ierīkota, kopējā cena ap 70000. Papildus vēl par virtuvi un mēbelēm tika izdoti ap 10000
Man te patīk itin viss, vieta, kaimiņi, dzīvoklis. Noteikti nevaru pateikt neko sliktu, sienas man neplaisā, nav bijušas nekādas problēmas. Vienīgi sākumā logi svīda ciet, bet arī tā problēma tika atrisināta! Tā kā izvēli nenožēloju! Vieta ir superīga. Tā kā man ir suns, ir daudz vietas kur izstaigāties, līdz centram ar autobusu 20 minūtes, satiksme bieža. Nevar salīdzināt ar vietu, kur dzīvoju iepriekšs. Te tāds miers un klusums. Priecājos, ka logi man nav uz iekšpagalmu, bet uz pļavu pusi. Neviens nelūr iekšā logos.
Ieteiktu ieiet facebook domubiedru grupā Kaimiņu būšana Salnas 21, un tur var uzzināt gan visu slikto, gan labo. Kaimiņi atsaucīgi. Teikšu gan, ka man ir paveicies ar kāpņutelpu kurā dzīvoju.
Cik istabu dzīvokli plānojat pirkt? Kurā korpusā? Ja vēlies pirms pirkt redzēt jau apdzīvotu dzīvokli, droši vari atbraukt apskatīties :)
16.02.2016 10:01 |
 
10 gadi
Reitings 300
Reģ: 26.08.2010
Vēl liels pluss ir pazemes autostāvieta. Mēs nopirkām vietu, 6000 euro maksāja. Bet var arī īrēt, ja nemaldos 50 euro mēnesī.
Un zemi komunālie. Jā, tie tik tiešām ir zemi. Pagājušajā mēnesī tie bija nepilni 80 eiro. Imantā, dzīvoklī, kurā šobrīd neviens nedzīvo, samaksājām krietni vairāk.
Zeme ir īpašumā, līdz ar to atkrīt maksāt par zemes nomu.
16.02.2016 10:16 |
 
Reitings 1
Reģ: 29.01.2009
Runaway, vēlos Tev uzdot pāris jautājumus par šo projektu, jo banka neizteicās daudzsološi par projekta kvalitāti.

1. Kāds ir īpašuma nodoklis gadā?
2. Kas ietilpst komunālos maksājumos?
3. Kāda ir apsaimniekošanas maksa par 1 m2?
3. Vai elektrības rādījumus var katrs pats nodot?
4. Cik maksā ūdens par 1 m3?
5. Vai ir vieta auto, ja nepērk pazemes autostāvvietu?
6. Kā atrisinājāt logu svīšanas problēmu?
7. Kāda ir ventilācija dzīvoklī - vai ir jūtamas ēdienu smakas, kad kaimiņi gatavo?

Paldies!
25.02.2016 09:42 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.04.2015
Runaway, paldies par informāciju. Mēs jau noskatījām divistabu, 3jā korpusā, uz iekšpagalma pusi. Kad būs bērni, būs vieglāk tos pieskatīt. Cerēsim ka viss būs ok,un martā jau iebrauksim.(l)
29.02.2016 13:20 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.03.2016
Nesen man labi draugi nenopaņēma dzīvokli šajā projektā, jo redz internetā ir sliktas atsauksmes. Speciāli gāju un meklēju tās sliktās un opā- izrādās cosmo sieviešu forums.
Tātad, esmu atnācis ,lai apgāztu mītu ,ka Salnas 21 ir slikts nams.
Runāšu par savu pieredzi
1. Nekādas sienas man neplaisā un sēnītes nav. Par plaisām sienās arī jāsaprot vai plaisā tikai apmetums vai pat reģipsis.
2. Novest dzīvokli no pelēkās līdz gala apdarei nav arī nemaz tik daŗgi, viss atkarīgs kādus materiālus izvēlas. Kapitāli remontēt vecu sērijveida dzīvokliir vēl dārgāk, jo par demontāžu arī jāmaksā. 7000 EUR ir pilnīgi reāla cena vienkāršam, pieticīgam, bet modernam remontam 2istabu dzīvoklim.
3. Iespēja regulēt siltuma daudzumu paver plašas iespējas ietaupīt. Kāda jēga uz pilnu klapi kurināt telpu,kad esi prom uz vīkendu vai pa dienu,kad esi darbā.
4. īpašuma nodoklis šobrīd ir mazs(nezinu kā būs pēc gada), jo ēka tālu no centra un uz zemes ir daudz dzīvokļi. Purvciemā lietuvietei nodoklis ir lielāks.
5.Elektrības līgums ir pa tiešo ar Sadales tīklu. Nekāds apsaimneokotājs pa vidam nav un tas ir liels pluss.
6.Liels lifts, kas ļauj pārvadāt arī samērā lielas mēbeles.
7. Ēkas konstrukcijas ir monolīts betons. Ja kāds runā, ka ,redz, celta nekvalitātīvi, tad runājot ar večiem no būvniecības biznesa nonācu pie atziņas, ka visi būvnieki būvē pēc lētākām pieejamām tehnoloģijām, lai projekts atnestu maksimālu peļņu.
8. Par kaimiņiem. Pagaidām ir OK. Priecē, ka nav vecas babuļas un visiem rūp nama tehniskais stāvoklis.
16.03.2016 19:15 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.03.2016
9. zeme ir īpašumā
10. ņemot kredītu bankas jauniem projektiem parasti piedāvā draudzīgākas procentu likmes, arī tas jāņem vērā pie lēmuma pieņemšanas.
11. par papildu maksu ir pieejama pazemes stāvvieta. Nav ziemā no rītā jāšķūrē sniegs
12. galu galā pelēkā apdare ir izcila un unikāla iespēja izpausties un izbūvēt pašam savu sapņu mājokli.
16.03.2016 19:20 |
 
Reitings 55
Reģ: 09.03.2016
Mani arī interesē šī tēma.
Varbūt ir vēl kādas atsauksmes un viedokłi?
07.04.2016 21:32 |
 
Reitings 55
Reģ: 09.03.2016
Atļaušos pacelt šo tēmu!
Varbūt cosmo mīt vēl kāda šī projekta iemītniece? :)
23.08.2016 16:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits