Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Teikumu spēle :)

 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tā kā mazliet garlaicīgi bija ne no kurienes ienāca prātā spēle ko mēs varētu uzspēlēt.

Viss kas mums jaizdara ir jāpaņem pēdējo 10 diskusiju virsraksti kuros mēs komentējām un jācenšas šos virsrakstus ielikt stāstā, dzejolī vai kaut kāda kaut cik sakarīgā tekstā :D
Tas nekas ja neizdodas ideāli, man pašai ar neizdevās, bet galvenais jau ir likt mums pasmaidīt.
Ja nevarat izdomāt kā salikt kopā 10 virsrakstus var arī mazāk/vairāk galvenais ka pašām jautri :)


Viss sākās ar to ka uzzināju ka man ir zema spermatozoīdu koncentrācija ICSI tā kā iepazīšanās internetā man nespīdēja.
kā jau pašpārliecinata sieviete es zināju savu iecienītāko vīriešu vecumu un garumu, bet kuru tas interesē? Mani!
Es vīriešus izsijāju tā itkā būtu darba intervijā - krievu valodā. Laikam jau pie sevis ceru ka tāds tādu atrod vai pretpoli pievelkas tomēr?
vispār škrobe! Aizmirsu, kur noliku savu mīļākā vīrieša puspliko plakātu!
Jūtu ka uzklausīšana man noderētu savādāk viss kā es šo dienu varu nosaukt ir 08.07.15. beztēma.
08.07.2015 21:43 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Ai, 8.jūlijs aizgāja totālā beztēmā. Nācu te uzzināt par ko man ir nodokļu parāds, bet uzskrēju virsū šitai teikumu spēlei. Viss ritēja raiti kā skrējiens converse kedās, līdz mans sākāmais aprāvās - nabaga Ļala, tai darba intervija - tikai krievu valodā. Kļuva meičas žēl, tāpēc aizrakstīju viņai, lai iepazītos.
08.07.2015 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Šodien iegādājos jauno Audi A6, taču nevaru izdomāt vārdiņu savam iegādātajam bērniņam, pat satraukumā sāku grauzt nagus. Taču jauno soferīšu beztēmā man deva ļoti labus padomus. Tāpēc cosmo mani iedvesmoja jauno mašīnu nosaukt par kāmīti. Nu es esmu kāmīša īpašniece. Bet nu tagad gan man nav vairāk laika, dodos uz randiņu ar jauno mašīnīti.
08.07.2015 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Šodien iegādājos jauno Audi A6, taču nevaru izdomāt vārdiņu savam iegādātajam bērniņam, pat satraukumā sāku grauzt nagus. Taču jauno soferīšu beztēmā man deva ļoti labus padomus. Tāpēc cosmo mani iedvesmoja jauno mašīnu nosaukt par kāmīti. Nu es esmu kāmīša īpašniece. Bet nu tagad gan man nav vairāk laika, dodos uz randiņu ar jauno mašīnīti.
08.07.2015 21:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kļuva meičas žēl, tāpēc aizrakstīju viņai, lai iepazītos.


:D:D:D
08.07.2015 21:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Luk, mana "Teikumu spēle :)"

Chau, meitenes! "Kādai varbūt ir pieredze( vai arī vienkārši zin)" kaa norit "Darba intervija - krievu valodā." Vai ir gruuti?
Mani "CE eksāmeni" ir likti anglju un franchu valodaas... Krievu nav mana 'Mīļākā" valoda, bet nu
, ar uznjeemumu tomeer gribeetu "Iepazīties". Intervija buus "08.07.15. Beztēma" gan, domaaju, ar manaam valodas zinaashanaam intervijaa sanaaks pamatiiga :)
08.07.2015 21:55 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Aizrakstīju tai meičai, kā teicu, iepazīties gribēju. Šī man pretī, nu kādi Tev CE rezultāti? Es viņai pretī "čo, čo?" Viņa, mazliet histēriski, man darba intervija jau bija tikai krievu valodā, gribi mani kaitināt??? Teicu, ka man arī ir pieredze, kā arī vienkārši zinu, ka tā mēdz notikt. Jutu līdz no visas sirds. Viņa nopūtās un teica, ka mums saruna ejot uz beztēmu. Cenšoties kaut ko glābt, teicos piedāvāt teikumu spēli, un jautāju "Būsi mana mīļākā?"
08.07.2015 21:59 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Šī man pretī, nu kādi Tev CE rezultāti? Es viņai pretī "čo, čo?"


:D:D:D
08.07.2015 22:02 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
No rīta pamostos, ieslēdzu datoru, atveru ziņu portālus un saprotu, ka visur pilnīga 08.07.15 beztēma. Nu neko, ieraugu pirmo ziņu ar interesantu nosaukumu "beidzot sāk sacelties pret slāvu izcelsmes cilvēkiem", nebūtu labāk vērusi vaļā, izrādās, ka tur tikai par sekss trijatā un tas trešais ir slāvs. No šoka piemetās zobu sāpes, jāieplāno higiēnista apmeklējums jutīgiem zobiem. Ja nu tomēr no šokējošā raksta izlemšu ietekmēties, jāapmeklē arī ginekologs, bet tas jau atkal mals tikai savas divas tēmas - OK un pumpas un vīriešu vecums un garums (jāpajautā, kā šajā jomā ar tiem pašiem slāviem.. hm.. bet varbūt tur man labāk palīdzēs RISEBA Eiropas biznesa studijas, gulta taisnākais ceļš pie sadarbības partneriem :D ).
08.07.2015 22:07 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Atveru es JAUTAJUMU- ATBILZU SADALU, mekleju tur dzives jegu. Par visu man radaas PAARDOMAS / AIZDOMAJOS. Aizkeros es 07.07.2015. OTRDIENAs beztemaa, gluzi kaa aptracis agents 007. Sapratu, ka man var palidzet tikai LABAKAIS SERUMS SEJAI, pec shis svetaas atkalsmes man tuulit saaka zvaniit NEZINAMI NR NO ARZEMEM, domaju ari vini grib zinat visu par serumiem, bet kludijos, vinus intereseja MATU MASKA. Es teicu, ka taapat nedalishos ar informaciju, buus konkurss, lai suuta MOTIVACIJAS VEESTULI. Gaidiju, kad atsutis man savu motivejosho sacerejumu, paraleli steidzos palidzet parejam cosmietem, viena domaja, ka veiksmigas dzives pamataa ir tievi augshstilbi, izmisigi vaicaja KAA SAMAZINAT SHO VIETU? Eh, cilveki laikam nesaprot, ka neviens nav ideaals, nodomaju, lai tak meklee piemerotu apgerbu. Ta aktrise no seriala gan skaista, nodomaju un atveru FATMAGULA BEZTEMA. Eh, dzivei tak butu jeega, bet kaa, kaa - KAA DABUT SIMPATISKU CHALI????? :D
08.07.2015 22:23 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Nu, meitenes, tak vel kaadu stastu, lai MJ var konkursu uztaisit :D
08.07.2015 22:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja taisa konkursu tad vajag arī balvas :D
08.07.2015 22:56 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Pietiks ar uzvaretaja pazinoshanu, lai ir motivacija :)
08.07.2015 23:00 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Tātad, turpinājums, es šai pavaicāju, teikuma spēles ietvaros, par to mīļākās būšanu. Saņēmu pārmetumus, ka mani tik viens interesē, ka es tāds un šitāds. Liedzos, cik spēka, jo esmu nevainīgs 19 gados. Viņa nomierinājās, tad izteicās, ka gribot zināt manu vecumu un garumu, jo viņai esot būtisks vīrieša vecums un garums. Atbildēju, ka esmu 202cm un 19 gadi, stalts tautu dēls! Viņa šķita ieinteresēta, teica, ka gribot ar mani ar Tallink pavizināties. Teicu, ka labprāt, ja viņa uzsauc! Viņa kļuva tāda niķīga. Jautāju, vai bija briesmīga nakts, slikti gulējusi, ne ar to kāju no gultas izkāpusi. Tā izvairīgi atbildēja, ka viss normāli, vnk darbs grūts un nākas šad tad nest darba negācijas uz mājām. Jautāju, kas par lietu, kāpēc darbā negācijas. Viņa atbildēja, ka baigi daudz visādu kašķīgu klientu. Es pretī atjokoju - tāds tādu atrod vai pretpoli pievelkas, kā tur tas teiciens bija? Nu nav vēl atbildējusi, gaidu.
08.07.2015 23:15 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Šī spēle negūst atsaucību :( Ehh, MJ, es centos iekustināt publiku, nesanāca, atvaino. :)
08.07.2015 23:16 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Tallink!!!-iešāvās man galvā, ko uzdāvināt savai draudzenei, jo mums taču ir īsta draudzība, pazīstu viņu, un zinu, kas viņai patiktu.Ceļojums.Līdzi lai paņem savu mīļāko, kaut arī viņš ir nevainīgs 19 gados..Es viņai teicu: kam tev to vajag?!Tu esi aukle?Tev jau tuvu 30, vīrieši bijuši daudz un visdažādākie, uz ko viņa man pretjautāja: Tāds tādu atrod vai pretpoli pievelkās?" Laikam jau tā ir.Tikai, lai pēc tam nesūdzas un katru dienu man nezvana ar tekstu-tā briesmīgā nakts...tā briesmīgā nakts!!!...Nu un ko es teicu?Ko var sagaidīt no čaļa, kam kājās converse kedas?!Hmm...varbūt tomēr pārdomāt par to dāvanu?Būs ritīgi nepatīkama situācija..Es negribu, man besī tā viņas problēmu mūžīgā uzklausīšana...Laikam neesmu tā labākā draudzene, bet man jau pietiek ar darba negācijām uz mājām.Un atkal vainīga viņa-jo mēs esam kolēģes!
08.07.2015 23:18 |
 
Reitings 11
Reģ: 21.06.2009
schoco Tev labi izdodas :D
08.07.2015 23:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es tik gribu vel lasīt schoco tevis rakstīto jo gribu zināt turpinājumus haha :D
09.07.2015 00:07 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Turpinajums bus tad, ka vina pagus iekomentet citaas diskusijaas, lai ir jauni atslegas vardi :D
09.07.2015 00:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vaine :D


Vispār man ar baigi iepatikās Blanche tekstiņš par Audi vārdā kāmīts :D Bet visiem kas foršs iznāk :)
09.07.2015 00:15 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nevainigs 19 gados vai tas ir normaali vai kaa? Domaaju jauzraksta cosmo.lv lai reali kaads man pateiku ka neesmu nenormaals. Tai pat briidi uzrakstiija kaada daama kas teica, ka ari esot nevainiiga un vienkaarsi nav patraapijies istais cilveeks. Taa nu vina man uzrakstiija NEPATIIKAMA SITUAACIJA un ka es neesmu taads vieniigais. Straadaaju baaraa un dziivoju ar vecaakiem. Katru reizi beidzot darbu man besi ka nedrikstu dzert darba laikaa, taaapec visas negaacijas nesu uz maajaam. Bet sii kautriigaa , mistiskaa buutne mani uzrunaaja. Piedaavaaja draudziibu , tad nu uzaicinaaju vinu ciemos uz 100gr viskija kas mums abiem miilaakais un tiikamaakais dzzeeriens. Tad nu mees runnaaajam par un ap politiku, malkodami dzintarkraasas grantinu no kristaala glaazeem un nodomaajaam valstij zemaak nav kur krist ..galu galaa meitene teica ka studee politologiju un driz brauks atpusties ar tallink kugi , bet peedeeja mirkli labaakaa draudzene pazinoja ka netiksot. tad nu piedaavaaja bileti man..Jutos kaa 7tajas debesis..pakersu savas converse kedas un izpriecaasimies. KAS zina varbut iemilesimies. GALU GALAA VINA TEICA KA MANS VECUMS UN GARUMS nav svarigs un vina loti noverteeja ka esmu nevainigs.
09.07.2015 00:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits