Vīrietis alkahola reibumā

 
Reitings 77
Reģ: 11.05.2015
Hei,
Vēlējos uzzināt, kā jūsu vīrieši uzvedas, kad ir dzēruši? Paliek, agresīvi, mierīgi, dara kaut ko īpatnēju, u.tt.?:'-(
Manējais vienkārši kļūst par CITU CILVĒKU, tādu ļooti pretīgu, it īpaši, ja viņam vēl kautko aizrāda... Brīžiem var būt jauks, bet pēc sekundes jau rupji izturēties sāk. Mani tas ļoti kaitina, dažkārt pat noved līdz histērijai....apkārtējiem ir jautri, jo viņš sāk jocīgi dejot un runāt kaut kādus murgus, bet man...:(
08.07.2015 09:26 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Mans jau ikdienā ir mīļš, bet jo vairāk iedzer, jo mīļāk sāk uzvesties. 1x gadījās pamatīga ballīte pirtī, viņš palika līdz rītam, es jau saldi gulēju. Tad nu viņš visu rītu man rakstīja ļoti mīļas sms, jo neesot gribējis nākt gulēt un pamodināt mani :-D(l)
08.07.2015 12:07 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Lasu jūsu komentārus un priecājos, ka te tikai pāris gadījumi ir, kad vīrietis kļūst agresīvs...esmu sastapusies ar tādiem eksemplāriem dažādos tusiņos un lielās kompānijās, tiem tipiņiem ātri vien grādi sakāpj galvā un viņi paliek lecīgi un meklē ar ko izkauties (t) ar tādu vīrieti es nevarētu būt kopā, ja vien viņš pilnībā neatteiktos no alkohola lietošanas.
08.07.2015 12:12 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Manējais paliek tāds muļķis :D Bet mīļs :D Kko sāk darīt muļķības, vienmēr kko spalēš nejauši, nu tās losītis, tapēc dusmojos, bet ir jau smieklīgi :D Reizēm tik dusma, ka nu tiešām takā atmirušas smadzeņu šūnas un kko debīlu runā :D Bet kopumā jā, paliek mīļš, sāk atzīties mīlestībā, nu tāds jaukais. Bet atverās ļoti, ikdienā arī miera mika.
08.07.2015 12:31 |
 
Reitings 327
Reģ: 08.09.2014
Manējais tieši mīļš paliek tāds uķi puķi :D Un baigais bučmīlītis visu laiku mani mīļo un bučo...
Un viņš paliek nenormāli jautrs un smieklīgs, var ākstīties un jokot :D
Un nekad nav bijis agresīvs un rupjš ne dzērumā, ne skaidrā :) (l)
08.07.2015 12:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits