08.07.15. Beztēma

 
Reitings 175
Reģ: 12.06.2015
Labrīt. Kādi plāni šodienai?

Iesakiet kāds labu veikalu kur ir skaistas vasaras kleitas, garās.
08.07.2015 06:34 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vilionata - apbrīnoju tavu pacietības mēru un iejūtību :-O:-D ja es stāvētu pēc darba stundām pie plīts un badainais atnāktu un paziņotu, ka nav tas, ko vēlējās vai nav pietiekami garšīgi, es pārtrauktu attiecības ar virtuvi uz nedēļu kā minimums :D labi, ka manam draugam ir tikai pāris lietas, ko viņš neēd, pārējo nekritizē(t)
08.07.2015 11:04 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Vilionata, parunā ar viņu! Saki, ka vēlies, lai viņam garšo un ir prieciņš, ka Tu viņa dēļ centies, bet Tu arī nevari no pirksta izzīst,ka viņš grib zupu, nevis vistu vai otrādi. Vrb varat vienoties, ka viņš Tev pamet kādu ideju, ko viņš, piemēram, šovakar ēstu! ;) Galvenais parunāt! Lai nav tā, ka Tu centies, bet viņš bubina! Beigās viņam negaršo un Tev sāp sirds!
08.07.2015 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Attiecībā uz ēst gatavošanu, es parasti savam draugam pajautāju, ko gribi vakariņās? citreiz ir konkrēta atbilde, citreiz "vienalga", tad parasti piedāvāju kādas 2-3 opcijas un viņš pasaka ko labāk grib, vai tieši otrādi, ko tieši no tā negrib.
Par pašu gatavošanu kā tādu, patīk, bet arī citreiz uznāk slinkuma, noguruma, daudz darba periodi, kad vispār nopērku jau gatavu ēdienu rimi vai sky.
08.07.2015 11:17 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vilionata - es vismaz ceru, ka šis vīrietis ir spējīgs tevi uzturēt un tev nav jāstrādā?
Savādāk es šādu modeli vispār nespēju aptvert. Sūdzas nabadziņš :D

Man briesmīgi negribās strādāt. Sapņoju par brīvdienām un ceru, ka laiciņš būs foršs, jo plānojas izbrauciens pie dabas uz divām dienām.
Jāsāk gatavot lāpsta, rimi maisiņi, ūdens pudeles un jātrenējas bedres rakšanā :D :-D
08.07.2015 11:22 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Viņš aizrādīja, ka pārāk vienveidīgs ēdiens tiek gatavots un ka nav olbaltumvielām bagātas vakariņas un ka nevar paēst no tāda ēdiena.
Vienu dienu es pagatavoju kartupeļus ar piedevām un salātiem, otru dienu auksto zupu, trešo dienu sautējumu ar salātiem, ceturto dienu lielu trauku ar salātiem, tiesa salāti nebija ar majonēži, bet ar olīveļļu un mērcītēm, vienu dienu vakariņās cepu pankūkas ar iebiezināto pienu un ogām, tad vēl bijis ka brokastīs uzcepju pankūkas.
Jā zivis nesanāk cept, man īpaši nepatīk cept, jo tauki šprakšķ un māja piedūmojas, man patīk vai nu cepeškrāsnī vai vārīts. Ir vasara un mājās stāv ļoti daudz dārzeņu, puķkāpostu, jauno kartupeļu, gurķu, tomātu, diļļu, salātlapu, loku, visu gatavoju bagātīgi jo tas ir veselīgi un ļoti garšīgi.
Saldētavā šad tad nopērkam vēl saldējumus. Tādēļ pēc vakariņām vēl saldajā ir saldējums.
Nu tā kaut kā.

Esmu par to saraudājusies un saskumusi, protams, ka pēc tā visa, es pateicu, ka nedēļu katrs gatavo pats sev.
08.07.2015 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Vilionata manās mājās viss ir vienkārši, nepatīk neēd, es neesmu ne tavs šefpavārs ne es restorānu esmu atvērusi:-D Ir tik slikti, lai gatavo pats, ātri pieņems visu, ko gatavo viņam un būs priecīgs par to ;-)
08.07.2015 12:09 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Vīrietis man ir ļoti labs un mīlošs, izturas ļoti labi, bet šī ir jau 2x kad ir pārmetums par ēdienu. Mani tas ļoti sāpina. Jo tā ir lieta ko es ļoti cenšos, uz cenšos pasniegt arī skaisti noformētu izliktu uz šķīvja, es to saku nopietni. Man patīk gatavot.
08.07.2015 12:12 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vilionata - saprotams, ka sāpina, ja Tu tā centies un dari visu ar patiku un mīlestību, lai viss būtu pa smuko, veselīgi utt, bet tā vietā, lai paslavētu un novērtētu, vienkārši pasaka, ka nav īstais ēdiens vai nav garšīgi vai pietiekami veselīgi... :-/
Pat, ja kaut kas negaršo vai kā, var jau to pasniegt kaut kā mīļāk, nevis iegrūst acīs... jokains Tev vīrietis (t)
08.07.2015 12:15 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Agī, viņam garšo, jo ja negaršotu tad neapēstu pilnīgi visu pa tukšo. Uztaisu katlu un viss ir apēsts vienmēr pa tīro, mazas porcijas netaisu. Piemēram, zupa kādi 2 vai 2,5 litri tiek apēsta 1 vakarā. Ja būtu negaršīgi, tad jau neapēstu.
08.07.2015 12:18 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Vilionata - mans ar varbūt tā kādu reizi ir pateicis, tik mani tas vispār nesāpina, jo es laikam baigi neiesprigstu uz ēst taisīšanu, tāpat visu apēd. Vienmēr gatavoju to kas ātrāk, ērtāk. Un ja kaut ko pasaka, tad atbildu, lai pats taisa un "miers mājās" :-D .
08.07.2015 12:23 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Vilionata, ak ko tads viņš ņaud? Nākamreiz, ja sāk kaut ko komentēt, tad nedod papildporciju! :D Saki : "Tev tak negaršoja!" :D Labi, labi, jokoju! :)
08.07.2015 12:24 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vilionata - tad nesaprotu, kas viņam tā par manieri - kritizēt, bet tāpat visu noēst pa tīro :D

Dienas beztēmai - nejauši ieraudzīju šo un nosmējos par tām skropstām http://apollo.tvnet.lv/zinas/par-barbiju-iespejams-klut-nieka-90-sekundes/696156?utm_source=apollo&utm_medium=article&utm_campaign=theme
08.07.2015 12:25 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.01.2009
Čau, meitenes! :)
Vai kāda nevar ieteikt foršu atpūtas vietiņu kaut kur pie jūras, kempingu, kaut kur uz Kurzemes pusi. Gribas kaut kur aizbraukt uz pāris dienām ar draugu.
08.07.2015 12:34 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Vilionata, viņam nav tā, ka mammīte kaut ko taisa citādāk, vai ir pieradis, ka mājās pie vecākiem var izteikt viedokli par ēdienu?
Man tas besī ārā, bet savu vīru esmu atradinājusi no random viedokļa/kritikas par jebkuru ēdienu, jo redz' tā viņiem visiem ģimenē pieņemts par vakariņām viedokli izteikt.
:-D
Neko sev, es teicu, ka ja garšo, var pateikt labus vārdus, bet netaisos klausīties kaut kādā bullšitā par to, ka sāli vai piparus varbūt tik vajadzēja, un moš tomēr maigāku to gaļu utt, lai tad paši kritizētāji baro sevi, ja nekas nav pa prātam
:-P
08.07.2015 12:36 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Mums ar kritizēšanu ir tā...Vēl aizvakar kaut kā pārpiparoju mērci! Sen tā nebija gadījies! :D Ēdu un lūru uz viņu.Šis neko...Es pēc brīža :" Zin, tā mērce man galīgi nav sanākusi. Baigi sapiparoju!" Šis tā paskatās uz mani un lēni :" Nūūūūū, nezinu...Vrb mazliet, bet ir garšīgi. Man patīk, ka ir asumiņš!" :D Ja es nebūtu teikusi neko, tad viņš tā arī paēstu un viss! :)
08.07.2015 12:40 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Luudzu pasakiet,ka neesmu vieniigaa,kas priecajas par taadu laiku! Esmu sajuusmaa! Neliist,nav sviidonis, acis nav jaazhmiedz,nu super!
Seezhu autoostaa,lai dotos uz Riigu. Jaatiekas ar draudzeneem un ar koleegiem,kamer viiram atvalinajums.Citas izdevibas nebuus,lidz nakamajam atvalinajumam.Likas,ka baigi priecashos par 2 briivaam dienaam,bet nekaa. Jau sailgojos pec savejiem! Izmantoshu izdeviibu aiziet uz zaali ariidzen. Menesi neesmu bijusi!
08.07.2015 12:47 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Jūs par to gatavošanu, man arī tā ir sāpe. Gatavoju tikai es, ne par kam nevar ar viņu sarunāt, lai uztaisa kādu reizi brokastis, pusdienas vai vakariņas. Kādu reizi ir uztaisījis brokastis, bet ļoti reti. Nu nezinu, ko tur var izdarīt.. viņam apkārt esošajās ģimenēs sievietes gatavo ēst un viss, tā arī viņš uzskata pareizi.
Par to, ko gatavot.. tā arī ir sāpe, jo viņam viss ir vienalga. Veikalā iepērkamies un jautāju, nu ko vakariņās ēdisi.. saka, lai es visu izdomājot. Kā mani sadusmo tas, jo mums vispār ēdienu ziņā ir ļoti atšķirīga gaume, tad nu štukoju, ko es ēdīšu un pie reizes ko viņš ēdīs. Pietam visbiežāk jādomā visas ēdienreizes - gan brokastis, gan pusdienas, gan vakariņas (t)
Man pilnīgi liekas, ka pēc gadiem 10 man vispār iestāsies riebums pret ēdienu gatavošanu, jo vienkārši tas ir par daudz.
08.07.2015 12:50 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Kampanella, es priekš tevis nofočēju lapiņu, kas nāca līdzi manam ledusskapim:-D
http://
08.07.2015 12:52 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Es vispar esmu slinka uz gatavoshanu. Ari eedam mes kopaa tikai pusdienas,tas ir,vienu un to pashu. Brokastis mums katram savas. Vins izvelas biezpienu,es savukart nevaru bez olaam brokastis. Biezhi vien vins sev kko uztaisa un es sev,un tad tiekamies pie galda,bet taa nav vienmer. Aiz slinkuma medz est to,ko es uztaisu brokastiis. Nekad neko neparmet eshanas zinjaa,ka nav uztaisits vai nedod Dievs par saaliitu.
08.07.2015 12:55 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
chérr - tas gan ir traki, ka visa ēšana no Tevis atkarīga un pats nemaz nepalīdz un neko netaisa :-/ tā jau var sviestā saiet, it īpaši, ja vienmēr pašai viss jāizdomā un viņš nekādas vēlmes nepasaka...

Mans draugs iepriekš ir dzīvojis kojās un pēc tam arī galīgi viens pats, vienmēr vismaz 1x dienā paēd, jo pats taisīja sev darbam pusdienas, ko nu tur varēja, makaroni, pelmeņi, omlete, cīsiņi... ja es mērdēju viņu badā, tad pats māk paēst un vēl mani uzcienā ar sierainajiem makaroniem :-D
08.07.2015 12:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!