Dāvana no centiem.

 
Reitings 150
Reģ: 08.05.2015
Čau, meitenes. (l)
Man melnie santīmi ap 7 eiro , īsti neesmu skaitījusi, bet apmēram. Ko ar tiem var foršu uztaisīt, lai var uzdāvināt? Vai varbūt zinat atslēgvārdu tam ko gribu pinterestā? :-)
07.07.2015 17:13 |
 
Reitings 57
Reģ: 07.04.2014
bankā tā vienkārši nemaz nevar samainīt sīceni,ne arī kontā ieskaitīt. agrāk varēja.. tagad ar centiem var iet ieskrieties.. jāmaksā komisijas maksa. lai samainītu vienu eiro,kas ir pa diviem centiem,puse aiziet komisijas maksā.
07.07.2015 21:11 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Es saskaitītu centus pa 1 eiro, katru eiro saliktu atsevišķos maisiņos, visus maisiņus saliktu dāvanu kastē un pasniegtu kopā ar našķi vai citu sīkumu, kas puisim patīk. Bērnam būs lielāks prieks notērēt tos 7 eiro pa centiem nevis saņemt ar centiem aplīmētu vāzi. Končas no pāris centiem taisīt ir čakars gan taisītājam, gan jubilāram pēc tam to visu attīt un skaitīt. Labāk uzreiz pasniegt izmantošanai gatavu dāvanu.
Maisiņi tāda tipa

07.07.2015 21:23 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
DiaMia, komisijas maksa ir bijusi vienmēr ;)!
Es, kā izbijusi bankas darbieniece, vienmēr brīnījos par tiem santīmkrājējiem... Nu, kāda jēga?! Izmaksas un čakars lielākas, kā labums no tās metāla kaudzītes. Veikalu kasieres arī žēl, kad ienāk šādi trīslitreņu īpašnieki.. Jā, jā, nauda paliek nauda, bla, bla, bla, bet tas tiešām ir bezjēdzīgs krāšanas veids!
07.07.2015 21:29 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nekā oriģināla vai interesanta tādās dāvanās nav. Es personīgi kaut ko tādu kādam dāvinātu tikai tad, ja vēlētos nejaukam jubilāram ieriebt, jo realitātē lietot (vienalga-veikalā vai bankā) tādu bomžu maisu ar sīceni ir vairāk nekā apkaunojoši.
Ja plānots dāvināt 7eur, iesaiņo skaisti kā konfekti sarullētu papīra piecīti un divu eiro monētu kaut ar skoču pielipini. Tici man, jubilārs novērtēs naudu normalā formā vairāk nekā "oriģinālos" saiņojumus.
Tāpat rekomendācija citām oriģinālo dāvanu piekritējām-netaisiet no banknotēm origami. Kauns tādas saburzītas, kā no dibena izvilktas, dot veikalā :D
08.07.2015 09:47 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nekā oriģināla vai interesanta tādās dāvanās nav. Es personīgi kaut ko tādu kādam dāvinātu tikai tad, ja vēlētos nejaukam jubilāram ieriebt, jo realitātē lietot (vienalga-veikalā vai bankā) tādu bomžu maisu ar sīceni ir vairāk nekā apkaunojoši.
Ja plānots dāvināt 7eur, iesaiņo skaisti kā konfekti sarullētu papīra piecīti un divu eiro monētu kaut ar skoču pielipini. Tici man, jubilārs novērtēs naudu normalā formā vairāk nekā "oriģinālos" saiņojumus.

+1
08.07.2015 09:52 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Es arī ieteiktu nedāvināt melno centu čupas, nekas foršs tajā dāvanā nav, vismaz pa eirikam samaini, ja tik ļoti gribas monētas dāvināt.
08.07.2015 10:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!