Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecums nenāk viens!

 
Reitings 3
Reģ: 07.07.2015
Sveiki/as!

Emu mazliet neziņā...:-( man ir 27 gadi un ir parādījušās mazās krunciņas zem acīm, pamanīju jau pirms pus gada, bet ar katru mēnesi liekas, ka tās ir izteiktākas. Apmeklēju kosmetologu laiku pa laikam un apjautājos, ko lietas labā varu darīt. Man ieteica Medik8 retinolu, kuru arī iegādājos, taču tagad inetā lasu, ka tādas lietas tik drīkst lietot esot vecākai, jo āda tad atslābstot un paliekot "slinka", līdz ar to baidos iedzīvoties lielākās krunciņās.
Jautājums sekojošs- Vai kāda ir lietojusi retinolu krunciņu apstādināšanai un kāds rezultāts? Ko vispār iesakat darīt pie pirmajām ādas novecošanas pazīmēm?8-)
07.07.2015 15:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Lieto gan! Kameer taas kruncinjas siikas, tikmeer veel var kaut ko dariit, kad paliek dziljaakas, tad vairs neko daudz.

Un aadas staavoklis ne vienmeer ir atkariigs no gadiem. Man ir vairaak gadu, nekaa tev, bet acu kruncinju (tu, cik saprotu, domaa taa saucamaas vaarnu kaajinjas) man nav (toties ir uz pieres). Taa ka, neskaties uz gadiem, skaties uz aadas objektiivo staavokli.

Es vismaz taa dariitu.
07.07.2015 18:10 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Krunkas var uzmesties no iedomām vien. Nedomā par to un lieto kaut vai visparastākos krēmus. Un dzer daudz ūdeni, lai skalo visus sūdus no organisma laukā. Arī pārmērīga sauļošanās var negatīvi ietekmēt ādu.
07.07.2015 18:39 |
 
Reitings 3
Reģ: 07.07.2015
Visu laiku esmu lietojusi krēmus, arī acu apvidum pēdējos divus gadus lietoju- (esthederm šobrīd lietoju), bet saprotu, ka vienkārši mitrinoši krēmi man nepalīdz, bet krunciņas paliek dziļākas.
Ūdeni dzeru daudz, sportoju un cenšos lietot veselīgu uzturu, kgan ir ļoti stresains darbs, kas noteikti ir pie vainas:-/
07.07.2015 19:20 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Arī pārmērīga sauļošanās var negatīvi ietekmēt ādu.

nevis arī, bet gan galvenokārt!
07.07.2015 19:23 |
 
Reitings 3
Reģ: 07.07.2015
Esmu gaišās tipa ādas pārstāve, tāpēc saulē daudz nelienu. Taču jautājums nebija, kas izraisa krunciņu veidošanos, bet kā cināties ar jau esošajām un vai retinols ir viens no veidiem ;-)
07.07.2015 19:26 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
ir kaut kāda procedūra, ka ādā zem un ap acīm špricē kaut kādu tur mitrinātāju, neatceros, slinkums meklēt tagad google, viena druška regulāri pusgadā špricē - viņai 36 un nevienas krunciņas ap acīm gandrīz:)

p/s plastiskās op nav viņai bijušas
07.07.2015 19:38 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.05.2015
Es labāk samierinātos ar nelielām krunciņām ap acīn, nekā kko špricētu ādā. Nevar zināt vai tā vēl kādas komplikācijas nevar dabūt un tad gan aizmirsīsies problema par krunciņam, jo būs cita lielāka. Vēl svarīgi ir velkāt labas saulenes, lai nemiegtu saulē acis un vispār mazak jātaisa grimases, tad grumbu būs mazāk :-D
07.07.2015 23:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits