Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

yasminelle un garastāvokļa maiņa

 
Reitings 466
Reģ: 20.09.2010
Sveikas, meitenes. :-)
Beidzot atcerējos paroli šeit, bija tik viegla, ka pašai smiekli nāk.
Pāris dienas atpakaļ ''piebeidzu'' savu PIRMO yasminelle iepakojumu, tagad man ir tukšās dienas... tātad lieta, kas mani mulsina ir, ka man ir šausmīgas noskaņojuma maiņas. Esmu priecīga, pēc piecām minūtēm - gribas raudāt, "velk uz kašķi", un ko vēl ne. Man jau tas principā netraucē, bet šķiet, ka savam vīrietim gan es nervus sabeigšu šitā. Un nevaru viņam ieskaidrot, ka vaina nav viņā, ka es pati nesaprotu, kas notiek. Vienmēr esmu bijusi emocināla, bet šis jau ir par traku. Vai vēl kādai tā ir bijis? Palasīju par iespējamām blakusparādībām, it kā neko tādu neredzēju, vai arī pavirši lasīju.

Vēl viena sapīga tēma man ir svara zudums. Kopš aprīļa esmu "nometusi" +/- 5 kg, kas man bija absolūti lieki, jo iepriekšējais svars mani pilnībā apmierināja. Ēdu pietiekami daudz, nebadojos. Un vēl ar visu to emocionālo noskaņojumu, sabojāju sev garastāvokli veikalos, kad pa lielu bija jau ne tikai 38. izmēra šorti, bet arī 36. Bet tad, par laimi, sapratu, ka tas ir atkarīgs no ražotāja, jo atkal citā veikalā man vajadzēja 38. izmēru.
Rakstu šeit, jo apkārtējie nesaprot, jo diemžēl pieņemts, ka parasti visi grib nomest svaru, es atkal gribu uzņemt, bet nu nesanāk, nekādīgi. Un visas piezīmes - ka varbūt jāsāk ēst ( ir tik pat aizskarošas kā, kad pasaka, ka varbūt vajadzētu ēst mazāk (t)(t) Tagad domāju, vai asins analīzes varētu uzrādīt kaut ko, kas varētu būt iemesls svara zudumam?

Par daudz sadrukāju, cerams, ka kādai pietiks spēka lasīt :-D Bet primārais jautājums tomēr paliek par to garastāvokļa maiņu.
Paldies jau iepriekš. Un lai jums visām jauka diena ! (l)
07.07.2015 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Tie vēl ir tikai sīkumi. Man no ilgstošas tablešu lietošanas ir problēmas ar vēnām. Varbūt pamēģini nomainīt tabletes. Es pati dzeru Yaz jau kuro gadu, bet nav šādu problēmu.
07.07.2015 11:43 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Labaak ka svars nokritas nekaa paliec resnaka divkartiigi.

Bet ja nopietni varbut ir iespeeja aiziet pie ginekologes un nomainit zaales?
07.07.2015 11:45 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Paranoid kas vienam der tas otram naak par skaadi. Muusu organismi ir dazaaadi. :)
07.07.2015 11:46 |
 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
Lai ginekoloģe uztaisa testu un pēc tā nosaka Tavam organismam piemērotāko kontracepciju. Tad tādām problēmām nevajadzētu būt. Kad man taisīja, vienu daļu tablešu, organisms testā vispār pretī neņēma, tad nav ko brīnīties.
07.07.2015 11:48 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Paranoid, vai tad , ja ir problēmas ar vēnām, tad vispār drīkst lietot OK? Cik visas instrukcijās lasu, janir novērots vai, ja ir mammai problēmas ar vēnām, tas OK lietot nedrīkst, jo tas vēl vairāk vēnas paplašinot... (t)
07.07.2015 12:00 |
 
Reitings 466
Reģ: 20.09.2010
MADasaHATTER par to svaru - labs :-D:-D It kā sūdzēties īsti nevaru, mēnešreizes šoreiz bija kā pēc pulksteņa, un arī krūtis ir palikušas lielākas, lai arī svars samazinājās. Neko nesaprotu. Bet jā, man pats galvenais bija tas, lai mr ir laikus, jo pirms tam mans cikls bija kaut kas ārprātīgs... Tad 35 dienas, tad 26, tad 30, tad vēl kaut kas.. Bija jāzīlē, kad nu būs.


Pašlaik diemžēl netieku pie savas ginekoloģes, jo neesmu Latvijā. Bet, tikko kā būšu mājās, obligāti pierakstīšos uz vizīti.
Paldies par atbildēm, meitenes ! :)
07.07.2015 12:02 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Narkotika, es lietoju vairākus gadus Yasminelli, nekādu problēmu nebija, bet es
arī neesmu ta, kas visu uz zālēm uzreiz noveļ, takā nezinu vai mans viedoklis būs gana labs. Viss tevis rakstītais man nešķiet kā OK blakusparādība, es noteikti palietotu normālu laiku, un tad jau pati sapratīsi kas ir kas :) 1mais mēnesis ticu, ka var būs paranoisks, tomēr visādas domas par iespējamu palikšanu stāvoklī, un ripiņas katru dienu noteikti laikā jādzer, es ticu, ka
no tā organismam vienkārši ir stress, un tāpēc varbūt garstāvokļa maiņa vai kas tevi piemeklē :)
07.07.2015 12:09 |
 
Reitings 466
Reģ: 20.09.2010
khkh - liels paldies Tev. Es arī parasti cenšos nenovelt visu uz zālēm, bet šoreiz kaut kā viss kopā, un tad nu nezinu ko domāt.. Domāju, ka Tev ir taisnība. Palietošu kādu laiku, un tad jau redzēs, kas un kā. :-)
07.07.2015 12:16 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Manai draudzenei bo sim tabletem ari bija krasas garastavokla mainas, emocionalitate uz pilnu programmu, darba vareja raudat, mest lietas, labi, ka sieviesu kolektivs un saprata kas pie vainas :D bet atri vien partrauca lietot, nevareja iztutret sevi
07.07.2015 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
man no hormonplāksteriem bija kaut kāds nomāktums/apātija un tam vēl klāt reĀLa miegainība- labi, ka atmetu.
cita risinājuma kā nomainīt vai pārtraukt lietot jau nav.
07.07.2015 13:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Garastāvokļa maiņas šim preparātam ir diezgan bieža blakne. Svara zudums arī ir iespējams, bet tas gan ir jau retāk sastopams lietotāju vidū :)
07.07.2015 14:02 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.05.2015
Paranoid, vai tad , ja ir problēmas ar vēnām, tad vispār drīkst lietot OK?

Nē nedrīkst.

Lietoju yasminelle un nekādu garastāvokļa maiņu. Iespējams, ka ir kāds cits iemesls tavām garastāvokļa maiņām, tāpat kā arī svara zudumam. Nav kādi baigie stresi vai pārdzīvojumi šobrīd?
07.07.2015 23:37 |
 
Reitings 466
Reģ: 20.09.2010
Harissma, it kā nē.. Neesmu tā īpaši stresojusi. Varbūt kaut kur zemapziņā. Kaut gan, pirms pāris nedēļām uztraucos, ka ar darbiem vispār nekādīgi, un, ka laikam Latvijā ir lielāka iespēje dabūt darbu nekā šeit ... pašlaik.
Svaru sāku zaudēt kaut kur +/- aprīļa beigās, tad bija pāris stresa momenti .. eksāmeni universitātē un tā.
Žēl savu vīrieti, jo viņš taču visu laiku domā, ka viņš kaut ko dara ne tā.. un viņam ieskaidrot, ka tās varētu būt zāles, diezgan neiespējami. Vakar parunāju ar pāris paziņām, viņas gan ir lietojušas citas hormonālās, bet viņām ir bijušas šādas blakuspārādības kā garastāvokļa maiņas. Nezinu. Kad būšu Latvijā, došos pie ginekoloģes. Varbūt kaut ko vajag pamainīt.
08.07.2015 11:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Žēl savu vīrieti, jo viņš taču visu laiku domā, ka viņš kaut ko dara ne tā.. un viņam ieskaidrot, ka tās varētu būt zāles, diezgan neiespējami.


Iedod viņam izlasīt zāļu lietošanas instrukciju.. Esmu pārliecināta, ka garastāvokļa maiņas būs norādītas pie bieži sastopamām blakusparādībām :)
09.07.2015 12:24 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Lietoju Yarina (1.5 gadu) un tieši šis bija iemesls kāpēc pārtraucu. Varēju pinkšķēt par visu, tāpat prieki mijās ar dusmām. :-D
Tagad lietoju Yasminelle jau 3.5 gadus, emocionāla un ar mainīgu garastāvokli esmu, bet ne tik ļoti kā Yarinas lietošanas laikā.
09.07.2015 12:31 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Garastāvokļa maiņas man nebija, bet migrēnas gan piemetās 2xmēnesī.
Tagad ārste izrakstīja Midiana. Pagaidām nekas nesāp.
Ej vien pie gin. un lūdz nomainīt zāles.
09.07.2015 12:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits