kad nezini, ko domāt un just

 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Zinu, ka sekos moralizēšana un noriešana, bet ceru sagaidīt komentārus no tām, kurām bijis kas līdzīgs.

Esmu kopā ar puisi vairākus gadus, esam saderinājušies. Gredzens bija ilgi gaidīts un priecīgi sagaidīts. Tiesa, pēc daudzajiem gadiem nevarētu teikt, ka kaisle valdīja guļamistabā, tādu riktīgu uguni nebiju sevī sajutusi jau sen. Bet vīrietis patiešām lielisks - rūpējas, mīl un cenšas gādāt.
Biju tikko kādā pasākumā, kurā acu mirklī saskatījos ar kādu citu pasākuma apmeklētāju. Vārds pa vārdam un abi sajutām viens otrā to, pēc kā bijām noilgojušies. Pašpārmetumi, bet vienlaikus tāāāādas emocijas, kādas sen nebija sajustas. Sajutos kā DZĪVA sieviete, kurā sprāgst ilgi dzisusi enerģija. Arī viņam ir ilggadēja draudzene, par kuru teica, ka nekad iepriekš pat iedomājies nebija krāpt. Pēc soc.tīkliem šķiet, ka tiešām attiecības ir skaistas (bija?). Interesanti, ka meitene ir patiesi man līdzīga. Bet ko nu par to...

Netieku galā ar to sajūtu, ka tāda UGUNS pietrūkst un nezinu, kā ar to cīnīties? Skaidrs, ka ar satikto puisi nekas nebūs, visdrīzāk arī viņš cīnās ar sirdsapziņu, bet teica, ka ko tādu sen jau nebija jutis.
Kā lai izdzēšu no savas atmiņas/noslāpēju šīs dzīvnieciskās sajūtas un atgriežos azotē?
Nešaubos, ka kādai tā ir gadījies, šobrīd patiešām esmu apjukusi un kāds padoms noderētu. Nevienam neesmu to stāstījusi, bet gribējās to izteikt vārdos, tāpēc daru to te.
06.07.2015 21:12 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Ir tā bijis. Kad ar vīrieti jau rutīna, bet pie apvāršņa parādās jauns, izskatīgs, ugunīgs vīrietis, kurš ar vārdiem vien jau spēj Tevi uzkurināt un pacelt debesīs. Tā, ka nevar nosēdēt.

Bet es arī paŗtraucu kontaktus. Joprojām mēdzu aizdomāties par viņu, taču vienmēr atceros - ja nu man vairs pie sāniem nebūtu mans mīļotias vīrietis, bet es uzsāktu afēru ar viņu? Neuzticams, ja spēj krāpt vai savu draudzeni, vai gulēt ar aizņemtu meiteni, pie tam tie visi brunču mednieki nav patiesi ģimenes mīlētāji. Tādos brīžos vienmēr atceros par visu labo, ko mīļais darījis un sirdī ieplūst siltums, jo apzinos, ka nekad negribētu neko ar to otru, jo nekas neatspēkos viņu. Mums gan gultā viss ok, vienkarši arī rutīna.
Varbūt paŗvērt to savu kaisli pret otru kaislē pret līgavaini? Sagaidi mājās seksīgā apakšveļā un meties virsū kā lauvene - kaut kas jauns, aizmirsts un atkal būs uguntiņa. Un tad atceries, cik daudz tavs mīļais tevi atbalstījis un lolojis :)
07.07.2015 09:40 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Vienmēr ieteikums- uzvelc seksīgu apakšveļu, dari to tur un tur, bet, kāda ir padomājusi, ka ja ir iestājusies sava veida rutīna , tad nav jau vēlme uz procesu kā tādu, un tādā gadījumā nekāda apakšveļa nelīdzēs,jo seksu vienkārši negribas.. Sekss nav tikai mehānisks process, sievietēm tas lielākoties ir galvā..Ja Tu apzinies, ka Tev ir lielisks cilvēks blakus, bez kura nevari iedomāties savu dzīvi, tad mans ieteikums- iemīli viņu no jauna. Izsaki viņam labus vārdus, vairāk pievērs uzmanību mazām lietām, ko viņš dara Jūsu attiecību labā un izraujaties kaut kur no mājām, ārpus ierastās komforta zonas.
07.07.2015 09:51 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Ir tā bijis. Kad ar vīrieti jau rutīna, bet pie apvāršņa parādās jauns, izskatīgs, ugunīgs vīrietis, kurš ar vārdiem vien jau spēj Tevi uzkurināt un pacelt debesīs. Tā, ka nevar nosēdēt.

Manuprāt, tā mēdz notikt daudziem, ja izej sabiedrībā, esi cilvēkos, kaut vai tajā pašā darba vietā kāds var iekrist acīs, taču māksla ir laikus piebremzēt un nospraust robežas, lai flirts nepārtop par kaut ko vairāk, jo tavs mīļotais cilvēks nav pelnījis nodevību, tikai tāpēc, ka tevi pārņēmusi rutīna. Ievirzi savas emocijas un enerģiju esošo attiecību atjaunošanā un uzkurināšanā, nevis graušanā. Tu pat nepazīsti to vīrieti - tu galīgi nevari spriest, kāds viņš būs pēc ilgākas kopā būšanas, u.tml. Iespējams, tu jau tagad esi mazliet idealizējusi to otru vīrieti un savās iedomās padarījusi labāku un foršāku nekā viņš ir patiesībā.
07.07.2015 09:56 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
mans ieteikums - atsvaidziniet attiecības.
vienā dienā spontāni sakravājiet mantas un aizbrauciet kaut kur, kaut vai ar teltīm pie ezera, vai uz kādu viesnīcu un pavadiet laiku viens ar otru. man parasti mīlestība un viss pārējais uzplaukst tad, ja tieku ārā no ierastās ikdienas un redzu savu puisi relaksētu , nevis dienas gaitās nomocītu un ar savām rūpēm apkrāvušos :D

par to acu mešanu un citu pusi arī, ja jums ar puisi izdotos ieviest kādu romantisku tradīciju, kuru jūs abi regulāri piekoptu un, kas jums abiem ļoti patiktu, tev nebūtu ne vēlmes, ne domas skatīties apkārt.. veiciniet viens otram patīkamas sajūtas un visas jūtas atgriezīsies :)
07.07.2015 10:01 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Ja ir jāizvēlas, tad izvēlies otro, jo ja Tu tiešām mīlētu to pirmo, tad nekāda dzirkstele nerastos.

Man tā bija, domāju, ka mīlu savu puisi, ilgi bijām kopā, kamēr neuzradās tas īpašais ar kuru man bija tādas sajūtas kā ne ar vienu citu..un ko es darīju, pametu savu puisi pirms krāpšanas, jo zināju, ka tas tāpat notiktu kaut arī turējos un mēğināju par to nedomāt, tagad, protams, viss jau beidzies gan ar vienu, gan otru, bet ar to otro puisi ar kuru bija tās sajūtas vēl aizvien šat tad aizdomājos kaut arī esmu jaunās attiecībās..tātad secini pati un neviens labāk sapratīs kā tikai Tu pati.
07.07.2015 10:13 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pēc autores uzrakstītā īsti nesapratu vai līgavainis jau tika krāpts vai nē...bet jebkurā gadījumā, ja vēl nē, tad var paspēt savākties un nepieļaut kļūdas, ja jā, tad jāpamet līgavainis (t)
07.07.2015 10:29 |
 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
Vienmēr ieteikums- uzvelc seksīgu apakšveļu, dari to tur un tur, bet, kāda ir padomājusi, ka ja ir iestājusies sava veida rutīna , tad nav jau vēlme uz procesu kā tādu, un tādā gadījumā nekāda apakšveļa nelīdzēs,jo seksu vienkārši negribas.. Sekss nav tikai mehānisks process, sievietēm tas lielākoties ir galvā..Ja Tu apzinies, ka Tev ir lielisks cilvēks blakus, bez kura nevari iedomāties savu dzīvi, tad mans ieteikums- iemīli viņu no jauna.



Piekrītu par to pirmo daļu un taisnība droši vien par otro daļu. Ļoti gribas saglābt.
07.07.2015 11:43 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Nezinu, man arī bija rutīna un sekss kā mehāniska darbība, bet apakšveļa palīdzēja. Sastrīdējāmies, kā parasti enrunājām, bet te es viņu hops un sagaidīju apakšveļā, ko viņš nemaz negaidīja, Lieki teikt, ka mīlešanās bija ugunīga un pilnīgi citādāka kā parasti. Lieki piebilst, ka arī salabām pēc tā. Pamainiet kko, izdari kaut ko tādi, ko parasti nedariet.
Piemēram, mums arm īļoto rodas ļooti spēcīga vēlma, kad kaut kur aizbraucam. Vai pie vecākiem, vai kaut citur, bet arī tas ir sava veida kaifs, slapstīties un kā padsmitgadniekiem meklēt kur iet un vieno fukso, Nu, nav kā ierasts, kaut kas cits! Jā, aizbrauciet, ja finanses atļauj, ja nē, tad tiešām izdari kaut ko, ko nedariet ikdienā, kāp sev pāri.
07.07.2015 11:47 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Godīgi? Es pārtrauktu kontaktus un uguns kurinātāju.. un pārtrauktu attiecības ar līgavaini.. Jūs pat nepaspējāt apprecēties, kad jau uzmauc viņam ragu kroni (ja pareizi sapratu..). Tas tā.. bez moralizēšanas.. vienkārši cilvēcīgs padoms no manas puses

+++
07.07.2015 12:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jāuzdod arī jautājums sev, vai Tu vēlētos dzīvot kopā ar vīrieti, kurš ir krāpis un sapņo par citām.. kaut vai klusībā.. :-/
07.07.2015 14:12 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.06.2015
Saprotams, ka grūta situācija, bet zāle otrspus žogam vienmēr izskatās zaļāka. Ja līgavainis ir tik lielisks, tad iekurini to uguni tu. Neviens nav teicis, ka sieviete pati nevar parūpētis par attiecībām.
07.07.2015 15:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!