Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kad nezini, ko domāt un just

 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Zinu, ka sekos moralizēšana un noriešana, bet ceru sagaidīt komentārus no tām, kurām bijis kas līdzīgs.

Esmu kopā ar puisi vairākus gadus, esam saderinājušies. Gredzens bija ilgi gaidīts un priecīgi sagaidīts. Tiesa, pēc daudzajiem gadiem nevarētu teikt, ka kaisle valdīja guļamistabā, tādu riktīgu uguni nebiju sevī sajutusi jau sen. Bet vīrietis patiešām lielisks - rūpējas, mīl un cenšas gādāt.
Biju tikko kādā pasākumā, kurā acu mirklī saskatījos ar kādu citu pasākuma apmeklētāju. Vārds pa vārdam un abi sajutām viens otrā to, pēc kā bijām noilgojušies. Pašpārmetumi, bet vienlaikus tāāāādas emocijas, kādas sen nebija sajustas. Sajutos kā DZĪVA sieviete, kurā sprāgst ilgi dzisusi enerģija. Arī viņam ir ilggadēja draudzene, par kuru teica, ka nekad iepriekš pat iedomājies nebija krāpt. Pēc soc.tīkliem šķiet, ka tiešām attiecības ir skaistas (bija?). Interesanti, ka meitene ir patiesi man līdzīga. Bet ko nu par to...

Netieku galā ar to sajūtu, ka tāda UGUNS pietrūkst un nezinu, kā ar to cīnīties? Skaidrs, ka ar satikto puisi nekas nebūs, visdrīzāk arī viņš cīnās ar sirdsapziņu, bet teica, ka ko tādu sen jau nebija jutis.
Kā lai izdzēšu no savas atmiņas/noslāpēju šīs dzīvnieciskās sajūtas un atgriežos azotē?
Nešaubos, ka kādai tā ir gadījies, šobrīd patiešām esmu apjukusi un kāds padoms noderētu. Nevienam neesmu to stāstījusi, bet gribējās to izteikt vārdos, tāpēc daru to te.
06.07.2015 21:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tā uguns ir tikai sākumā. Ja ar viņu saiesies, pēc gadiem tāpat būsi turpat, kur tagad ar līgavaini, tikai var gadīties, ka pat tik tālu netiksi. Vai tas ir tā vērts?
06.07.2015 21:16 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Man ir biki cits stāsts, bet abu izjūtas un pašas pārdomas tagad vienādas ar Tevi. Kā atslēgt prātu man nav ne jausmas....
06.07.2015 21:22 |
 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
Nerea, Tev pilnīga taisnība! Es to apzinos un saprotu, neloloju nekādas domas, ka tas nu būtu īstais par spīti tam, ka asinis tā nebija riņķojušas uhhhh cik ilgu laiku (sajutos kā veca tante, kas nebūt neesmu...). Man patiešam gribas sakārtot galvu un izmest viņu un tās sajūtas no galvas, atgriezties savā miera ostā, bet.... kā? kas palīdzētu to izdarīt? Laiks? tiešam tik banāli?
06.07.2015 21:24 |
 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
aie Z-O, esam vienā akā tad jau. Ehhh, lauž uz pusēm tās domas. Drausmīgi.
Ja uznāk vēlme padalīties, gaidīšu ziņu!
06.07.2015 21:25 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Ljoti zheel taa saderinaataa puisha, kas tev tic un uzticas. Attieciibas ir kaut kas daudz vairaak par kaisli.
06.07.2015 21:25 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Pārtraukt visus kontaktus ar to puisi.
06.07.2015 21:26 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Par laimi man tā nav bijis.
Bet Tev varbūt nevis tikai jādomā, kā tagad izmest no galvas satikto puisi, bet arī jāpadomā par to, vai vispār ir vērts būt kopā ar līgavaini, ja tik vienkārši kāds cits Tev galvu var šitā sagrozīt.
06.07.2015 21:30 |
 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
Jums visām patiešām taisnība. Es cerēju, ka arī man tā nekad nebūs.
06.07.2015 21:36 |
 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
vēl kāda? :-(:-/
06.07.2015 21:54 |
 
Reitings 90
Reģ: 07.10.2013
Vajag piestrādāt pie tā, lai nobeigtu attiecību rutīnu. Lai atkal atgrieztos tauriņi vēderā un rozā brilles. :) Vajag kaut kur aizbraukt. Paņemt brīvdienu mājiņu pie jūras, lai pabūtu divatā. Šampanietis, nakts peldes, sekss pludmalē utt.
Vai arī izspēlējiet kādu situāciju no savu attiecību sākuma. :)
06.07.2015 21:58 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Puķe sarkanā, tu jau nu gan varēji savus gudros padomus nebārstīt :D pati ar savām fucked up attiecībām galā nevari tikt un mācīsi citas dzīvot :D vakara anekdote :D
06.07.2015 22:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Godīgi? Es pārtrauktu kontaktus un uguns kurinātāju.. un pārtrauktu attiecības ar līgavaini.. Jūs pat nepaspējāt apprecēties, kad jau uzmauc viņam ragu kroni (ja pareizi sapratu..). Tas tā.. bez moralizēšanas.. vienkārši cilvēcīgs padoms no manas puses :)
06.07.2015 22:17 |
 
Reitings 90
Reģ: 07.10.2013
vichy - un Tu varēji paklusēt.
Tas, ka man šobrīd nav iespēju realizēt savas idejas, nenozīmē, ka nevaru ar tām padalīties ar citām.
06.07.2015 22:21 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Nabadziņš vīrietis tevi bildināja un tagad sapņo par jūsu laimīgo dzīvi, kamēr tu sapņo par savām ugunīm ar gandrīz kā garāmgājēju. Pamet savu puisi, jo padomā uz priekšdienām? Apprecēsieties un ar katru vīrieti kuru sastapsies būs kaut kādas dzirksteles un viss pārējais. Tas jau vien nozīmē, ka tev tavs līgavainis nav vajadzīgs. Un nebojā tam puisim attiecības. Labāk padzīvo viena un tad atrodi savu ideālo. ;)
07.07.2015 00:07 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Pie attiecībām ir daudz jāstrādā. Visu šo gadu laikā esmu sapratusi, ka mūsu uguntiņa nenodziest, jo mēs protam piestrādāt abi pie attiecībām. Tādēļ nav pat vēlmes skatīties pa labi vai kreisi. Varbūt tas arī jādara tev un tavam draugam? Te jau minēja dažādus piemērus, lai atkal būtu tā dzirkstelīte :)
07.07.2015 00:13 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Labākais ieteikums, ko varu dot ir iekurt gułamistabā uguntińu no jauna.. Dariet to dažadas vietas, masina, majas uz galdiem, vełasmasinam utt., aizejat kopigi uz sexshop un noperciet mantinas, pati iegadajies skaistu vełu utt. Tas łoti palidz iekurt uguntinu!! Tad ari atkal skatīsies uz līgavaini ar citām acīm
07.07.2015 00:30 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Ir bijusi ne identiska, bet līdzīga situācija, kad biju attiecībās, taču satiku citu vīrieti un pilnīgi pazaudēju galvu. Tas lika man aizdomāties - ja es patiesi, no visas sirds būtu mīlējusi savu draugu, vai būtu varējusi ieskatīties citā? Vai tad, ja mana mīlestība būtu bijusi patiesa un spēcīga, es būtu sajutusi kaisli pret citu vīrieti?
Nē, es nenokrāpu savu puisi. Es atzinos savās šaubās un pēkšņi radušajās jūtās, sakravāju savas mantas un aizgāju, saprotot to, ka ja reiz spēju pieļaut domu, ka varu pārgulēt ar citu vīrieti, tad zinu, ka nespēju savam draugam zvērēt mūžīgu uzticību un mīlestību.
Es ieteiktu mazliet nogaidīt. Ļaut lai noslāpst kaisles uguntiņa un dzīvē atgriežas ierastā rutīnas daļiņa. Vai spēsi aizmirst notikušo un dzīvot tā it kā tas viss nebūtu noticis? Vai tomēr atmiņās kavēsies pie notikušā un vēlēsies turpinājumu? To jutīsi Tu pati un tici man - tad pats no sevis atnāks pareizais lēmums. Galvenais - nesāpināt un nemānīt ne sevi, ne otru cilvēku.
Lai veicas!
07.07.2015 01:59 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tiesa, pēc daudzajiem gadiem nevarētu teikt, ka kaisle valdīja guļamistabā, tādu riktīgu uguni nebiju sevī sajutusi jau sen.

Vārds pa vārdam un abi sajutām viens otrā to, pēc kā bijām noilgojušies. Pašpārmetumi, bet vienlaikus tāāāādas emocijas, kādas sen nebija sajustas. Sajutos kā DZĪVA sieviete, kurā sprāgst ilgi dzisusi enerģija.
Vnk satiekot jaunu cilvēku un runājot ar viņu, tu nevarēji izjust guļamistabas priekus, vienīgi - emocionālos. Ļoti iespējams, tas bija tikai pirmā mirkļa efekts, un pēc tam viss būtu kā ar tagadējo puisi. Bet gadījumā, ja patiešām ir pārliecība, ka tu labāk saderi ar jauno, tad vnk abi puiši var apmainīties ar meitenēm un dzīvot četratā, ja vien kādam šāds variants pieņemams.
07.07.2015 02:52 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
skudrulacis, ha ha, interesanti, ko par tàdu 'apmaiņu' teiktu autores līgavainis un nezinàmà 'x' meitene :D

Manuprāt, tiešàm vajag atsvaidzinàt attiecības ar savējo, pieļauju, ka attiecibas gadu garumā kļuvušas vienmēriigas, neinteresantas, atliek vien uzņemties iniciatīvu un mēģinàt "randiņot", tusēties ar savējo, nezinu, varbūt atgriezties vietàs, kuras asociējas ar attieciibu sàkumposmu vai ari gluži pretēji braukt uz jaunàm vietàm, kurās vareesiet izbaudiit pilnībā viens otra tuvumu ;) ;)
07.07.2015 03:44 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
izrunājies ar savu otru pusi, pajautā kā viņš jūtās, izstāsti kā pati jūties, ja attiecības ir labas visu mācēsiet nokārtot.

tādi kaisles brīži bieži nav nekā vērti.
07.07.2015 07:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits