Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīšanās

 
Reitings 77
Reģ: 05.07.2015
Sveiciens Cosmo dāmām un arī puišiem, ja nu tomēr arī viņi šeit iegriežas, tomēr uzrunātas šoreiz tiek meitenes!
Labprāt iepazītu/iepazītos ar meiteni patīkamām sarunām un pozitīvai laika pavadīšanai, bet vēlāk - tad jau raudzītu. Esmu šeit gana ilgi sekojis līdzi diskusijām un radies iespaids, ka foršas tās Cosmo meitenes ir, tāpēc labprāt rakstu šeit.
Tev nekādas dižās prasības netiek izvirzītas. Ja esi vienkārša, pozitīvi noskaņota un vēlies saistoši un nepiespiesti pavadīt laiku, tad droši vari uzrakstīt. :-)
Esmu 20 gadus jauns, vārdā Uldis, manuprāt, pozitīvs un gatavs lietās saskatīt pozitīvo. Interesējos par visu, tomēr vairāk interesē sports, vēsture un globālie jaunumi kopumā. Šogad plānoju sākt studēt, jo mājās sēdēt nav stilīgi - ja nu vienīgi Tu vēlies šampanieti iemalkot, tad neiebilstu.
Uzskatu, ka esmu diezgan labā formā un pret sevi iebildumu nav, jo tāpat tas ne pie kā laba nenovestu.
Lai topiks nekļūtu par stāstu, tad, ja ir vēlme, tad droši paud to šeit vai raksti man uz e-pastu - [email protected] :)
05.07.2015 21:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!