"Stulbā" vasara

 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Dzīvojam daudzdzīvokļu mājā, aiz mājas pie pašiem logiem - laukums ar basktebola grozu.
Protams, jaunieši. Ok, lai tusē, es ar biju jauna, bet bāc:
Pirmkārt, vienu dienu tas bija līdz 4triem rītā,
Otrkārt, regulāri pēc 23 spēlē bumbu un tusē.

Ok, es vēl esmu 5tajā stāvā, aizverot visu, neko nedzirdu īsti, bet šitajā karstumā gribās naktī vaļā turēt logu.

Tagad ar - pirmoreizi dienas vidū, bet pie kāpņutelpas - mašīna ar mūziku, aliņš, semkas. Ok, lai tusē, bet, gruži jau, protams, paliks.

Nabaga zemākie stāvi! Man ar besī, bet es saprotu jaunību, bet tanī pat laikā - jau krietni virs 20... es tai laikā tusējos pa centru, gāju ar draugiem uz jūru, klubiem, kafejnīcām. skumji, ka šitāda tusēšana baigi foršā.

Pašvaldības policija jau ar neko baigi nepadarīs?
05.07.2015 16:25 |
 
Reitings 264
Reģ: 02.07.2014
te daudz aistāves!! laikam pašas lietoja alhoholu semkas un negāja mājās laicīgi tas nav normāli
06.07.2015 00:01 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Citas it kā gudras meitenes, bet nu šitie ieteikumi - iegādājies privātmāju, tiešām...?!
tieshám. pati dzívoju tagad dzívoklí, un esmu privátmájas mekléjumos. un viss tevis nosauktais ir galvenie iemesli, kápéc es pérku privátmáju, nevis dzívokli, kas ir daudz léták un átrák nopérkams.
já, policija nevar nereagét - nobrauks garám májai un barinjam pateiks, lai uzvedas klusák, pieklusís uz 5 minútém un kad policija bús prom, viss turpinásies :D
06.07.2015 00:17 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
var jau meklét arí íréshanai dzívokli kádá klusáká vietá, bez sporta laukuma blakus
06.07.2015 00:19 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Gan jau lieto alkoholu, kas sabiedriskās vietās ir aizliegts. Uzliks sodu, vairs netusēs.
06.07.2015 06:55 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
es tavaa vietaa zvaniitu policiju

tiesības jau ir, jo tas traucē tev!
06.07.2015 08:50 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Es dzīvoju tādā mājā, ka sanāk, ka kaimiņu ieeja no ārpuses ir 2.stāvā un tur ir arī tāds kā balkoniņš, bet mūsu guļamistaba ir tieši aiz sienas, guļamistabas logs metrus 2 no viņu ieejas/balkoniņa. Un tad uz tā balkoniņa pagājušā vasarā kaimiņi katru vakaru reizes 10 gāja smēķēt, tad ballējās, smējās, pie viņiem ar motorolleriem ciemos brauca visu laiku un parkoja viņi to rolleru tieši zem mūsu logiem. Biju nomocījusies, logus vaļā nevarēja turēt, jo visu laiku smirdēja pēc cigaretēm, naktīs modos no viņu ballītēm. Bet tur dzīvoja tādi 17-gadīgi jaunieši. Tad nu vienu dienu es viņiem pateicu, ka, ja vēl kaut reizi dzirdēšu viņus vai jutīšu cigaretes savā guļamistabā, tad saukšu policiju. Vairs tas nekad neatkārtojās un par laimi viņi arī pēc laika izvācās. Jāpiebilst gan, ka valstī, kurā dzīvoju, ir likums, ka, ja 3x tiek saukta policija kāda īrnieka dēļ, tad konkrētajam īrniekam veidojas kaut kāds melnais ieraksts un pēc tam ir lielas problēmas dabūt jaunu īres dzīvokli, tāpēc tos policijas draudus visi ņem nopietni.
06.07.2015 09:01 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.11.2013
Tikko kā pulkstenis sit 23:00, zvani pašvaldībniekiem. Iepriekš dzīvoju 2.stāvā pilsētas centrā un pa vasaru visu dienu un vakaru varēju klausīties inteliģentās sarunās. Tikko kā bija 23:00 saucu policiju, un tā gandrīz katru vakaru, pēc kādas nedēļas iestājās miers. Pa laikam redzēju, ka vakaros poliči paši pa laikam iebrauc mūsu iekšpagalmā. Biežāk jau tā ir tikai viena vai 2 kompānijas, kas tajos pagalmos tusējas, patramda un ir miers.
Un pa dienu, ja lieto alko un siemītes mētā pa zemi arī var saukt. Liepājā ir gana daudz citu vietu, kur jauniešiem pačupoties, nav jātusē dzīvojamo māju iekšpagalmos.
Manā pagalmā ir kādas 6 meitenes ~10-13 gadi vecas, viņas taisa tāāādu ļerzaku, ka man 4.st ar aizvērtiem logiem viss ir dzirdams. Lamājās kā tādi veci fūrmaņi maķ peremaķ. Labā ziņa, ka ap tiem 23:00 viņas pazūd :D Labi, ka basketbola grozs ir tā tālāk no maniem logiem, tur bumbu līdz kādiem 3jiem naktī spēlē.
06.07.2015 09:04 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Geniali - nopirkt privatmaju :D
Autore, zvani policijai - katru vakaru kaut vai lidz aizvaksies .
06.07.2015 09:14 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Var redzēt, ka dažas Latvijā valdošo visatļautību pieņem kā normu, un vēl iesaka pārcelties uz privātmāju....
Kā skaļāko gadijumi atminos vienu balkona ballīti pretējā kaimiņu mājā. Nu, skaļi, smiekli, joki utt. Kā nosita plkst. 22 visa banda salīda dzīvoklī. Un nevienu skaņu pēc tam nedzirdēju.
06.07.2015 09:25 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
sauc tik policiju, viņi brauks.
man arī forša kaimiņu tante, izsauca policiju, jo mums ir krēsls ar ritenīšiem,kas viņai traucē un policija arī atbrauca. Ja sūdzēsies par trokšņojošiem jauniešiem, tad noteikti,ka atbrauks bišku padzenāt.
06.07.2015 09:41 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Cik saprotu tu esi no Grobiņas. Tā ir tik maza pilsētiņa, ka nez ko citu tiem jauniešiem tur darīt? Tur tak nekā nav un ne visiem ir finanses katru dienu braukt uz Liepāju uz jūru vai uz klubiem. Labi, ka vismaz bumbu spēlē, nevis sēž mājas pie datoriem. Vienīgi tie, kas tās siemites grauž pie mājas ieejas, palūgtu negružot un mūziku klausīties klusāk vai vispār izveleties citu vietu.
06.07.2015 10:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Mani visvairāk skumdina, ka pārsvarā jau tie tusētāji, vismaz manā sētā, ir tādi pieauguši cilvēki, kādam vēl bērniņi laukā līdzi vakarpusē, bet viņi tik b***, n*** utml...
'

Tu tik neuztver personīgi .... , bet nu nopietni , kāds te sakars ar bērniem ? bērns var būt gan 18 gan 38 gados ..... Ja ir kā Wendy saka , tad tajā miestā taču vispār nav ko darīt ... Es teiktu, ka mani pat ļoti pārsteidz , ka tur dzīvo kāds cits izņemot omes ... Labāk priecājies, ka Tavā miestā ir bērni , ir jauni cilvēki un vispār noris dzīvība , vienalga kāda .... :-)
06.07.2015 10:11 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es nedzīvoju Grobiņā :-D
Bērniņi tak ir jauki, es par to, kā vecāki un viņu draugi runā bērnu klātbūtnē...
06.07.2015 10:14 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.11.2013
Wendy1
Jā, izklaides iespēju trūkums noteikti ir attaisnojums, lai citiem traucētu dzīvot. Pašiem arī ir nedaudz jāprotas un jāsaprot, ka ir jārēķinās arī ar citiem cilvēkiem.

Tikko atcerējos, ka man pazīstamai sievietei kaimiņi izsauca policiju, jo naktī viņas mazulis raudāja. Bērns pavisam mazs 1 mēn. vecs, briesmīgas kolikas, viņa jau iepriekš bija runājusi ar kaimiņiem un paskaidrojusi, ka bērnam sāp vēders un tāpēc tik dikti raud.

Nu neko, policija atbrauca un teica, ka izsaucējs ir informējis, ka ir aizdomas var vardarbību pret bērnu, jo pārāk traki raud. Sieviete apskaidroja situāciju un policija aizbrauca. Nezinu, ko tie cilvēki, kas sauca policiju bija domājuši panākt. Varbūt domāja, ka protokola sastādīšana palīdzēs bērnam tikt galā ar vēdergraizēm.
06.07.2015 10:23 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Baigi pozitīvi, ka citās valstīs cilvēki respektē policiju :) mums te laikam vispār visiem vienalga kas ko izsauc un kādus sodus, brīdinājumus utt liek, tāpat turpina tādā pašā garā (t) es laikam mēģinātu ar kaimiņiem sadarboties un saukt policiju, lai tad viņi domā risinājumu, jo cik saprotu, tad tur ir vairāki punkti par ko var aizrādīt tām kompānijām ;-)

Bet es arī zinu kā tas ir, iepriekšējā dzīves vietā es arī dzīvoju 5.stāvā un vasarās pie atvērta loga varēja naktī klausīties visādus urlu pasākumus, jo mums pie kāpņu telpas bija vienīgais soliņš pie visas mājas :D kuru 1.stāva kaimiņiene katru gadu pārkrāsoja citā krāsā, lai būtu kur babuļiem tusēt pa dienu...pa nakti tur bija urlu tusiņi...par policijas saukšanu nezinu, bet viss beidzās ar to, ka kāds to soliņu bija nolikvidējis :-D
06.07.2015 10:23 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Kādreiz es dzīvoju dzīvoklī 1.stāvā pretī bērnudārzam. Vasarās pa dienu logu nācās turēt ciet. Un nevis tāpēc, ka bērneļi bļaustījās, bet gan tāpēc, ka visu dienu audzinātājas spalgā balsī ķērca uz tiem bērniem. Un bļāva visas. Ar laiku es viņas pēc balss atpazinu. Briesmīgi. Vienīgi vakaros bija klusums.
06.07.2015 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 4058
Reģ: 02.01.2011
robīt
tu tak liepājniece, ne? moš mēs vienā mājā dzīvojam? :D
06.07.2015 11:38 |
 
Reitings 1214
Reģ: 10.12.2014
Robīt, gadījumā tu nedzīvo kaut kur 15vsk apkārtnē? Nez kapēc ,liekas,ka zinu par,kuru vietu iet runa. Bet,lai nu paliek. Es arī dzīvoju pretī bd, man gan nekādas problēmas tas nesagādā.. Vairāk besī,ka kā pienāk svētdienas rīts, tā mūzika un basi uz maksimālo, vēl zem logiem bieži bļaustās- Ee, Vaņa utt. Nu tas pamatīgi 7-8 no rīta izbojā garstāvokli, zinot,ka nākamais rīts ir darba diena, kurā tāpat neizgulēšos un celšos agri.
06.07.2015 11:48 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es arī dzīvoju pretī bd, man gan nekādas problēmas tas nesagādā..


Tad tas ir cits bd:-D
06.07.2015 11:53 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Wuzel wazel, man vienalga ko tu domā. Es savas domas tāpec nemainīšu. :-P Ja mani kkas neapmierina, es rikojos nevis ņaudu.
Kā par laimi tik mazi berni aiz sienas nedzīvo, lai naktīs koncerti butu jaklausas. :-D Drīzak pati sagàdašu kadu, lai kaimiņiem jautrak.;-)8-)
06.07.2015 19:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits