Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dziednieks

 
Reitings 54
Reģ: 20.04.2015
Sveikas! Varbut varat ieteikt kadu labu dziednieku kurs spej diagnosticet slimibas. Jau kops decembra jutos loti slikti, bet vel neviens arsts nespej noteikt diagnozi.
Saku domat, varbut kads lasts, jo visai gimenei vienas vienigas problemas.
05.07.2015 11:18 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Zinu ka labs dsiednieks bija Cirava, bet vai vel tagad pienem nezinu. Gimenei daudz paliszeja.
05.07.2015 11:38 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Painteresējies par Veroniku no Elejas
05.07.2015 11:41 |
 
Reitings 169
Reģ: 09.07.2012
Rolands Tiltiņš - pieņem Rīgā un Jelgavā. Manai mammai palīdzēja - gan noteica, kas vainas, gan arī palīdzēja mazināt slimīgas izpausmes.
05.07.2015 12:04 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
vel neviens arsts nespej noteikt diagnozi
Pie cik un kādiem ārstiem esi bijusi? Un vai tiešām visi tikai noplātījuši rokas un pateikuši, ka nezina, kas ir ar Tevi, vai arī uzstādījuši diagnozes, kam Tu vienkārši nepiekrīti?
05.07.2015 12:56 |
 
Reitings 54
Reģ: 20.04.2015
Zaptesburka- esmu bijusi uz rentgenu, kur teica ka esot paplasinats sirds kreisais priekskambaris. Nosutija uz ehokardiografiju. Tur teica, ka neka tada neesot tikai kaut kada sienina starp kambariem mazliet vairak ieliekta. Arste teica, ka tas neko neietekmejot, tikai to, ka no dabas es esot emocionalaka neka tie, kuriem izliekums esot normals.
Tad aizgaju pie neirologa. Talak aizsutija uz galvas un kakla doplerografiju. Tur ari neko isti neatrada. Tikai to ka man biezi esot zems asinsspiediens. To jau es zinaju pati. Vel nosutija uz biokimijas asinsanalizem un MR galvai.
Sos 2 izmeklejumus vel neesmu veikusi, bet uz MR rindas ir drausmigi garas.
Rentgena izmeklejumos ari uzradija, ka esot kaut kas. Arste pateica, ka tas ir no parslimota plausu karsona.
Kaut ka negribas ticet, ka visiem simptomiem nav diagnozes un tas ir pilnigi normali.

Jau pusgadu mokos ar klejojosam galvassapem, neciesamiem reiboniem, elpas trukuma un sirdsklauvem un sirds parsitieniem. Gribas atrak uzzinat kas par vainu un normali dzivot bez visiem siem simptomiem:'-(
un gribas ari paintreseties kapec musu gimene ir parak daudz neveiksmju un nelaimigu notikumu.
05.07.2015 20:01 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Vairogdziedzeri varbūt pārbaudi? Tur jau viss kas var būt.
05.07.2015 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits