Ko darīt tad,kad vecāki tur pie ķēdes?

 
Reitings 28
Reģ: 12.04.2015
Kā es varu panākt,ka varu kaut kur tikt,kaut kur aizbraukt,nevis visu jaunību nīkt?

Man abi vecāki ir kristieši,katru dienu strādā,svētdiena ir diena priekš baznīcas un tā skaitās atpūta.

Agrāk man nebija iebildumi,taču tagad jau mēnesi mokos ar raudāšanu ikkatru vakaru,naktīs nevaru gulēt,ēstgriba ir pazudusi. Pazaudēju savu draugu,jo viņš attiecībās jūtās mocīts,t.i.,mani vecāki viņu nepieņēma,neļāva mums kopā kaut ko darīt,neļāva tikties,kaut gan neko sliktu un aizliegtu kopā nedarījām. Gadu viņš to pacieta,jo bija dikti iemīlējies,taču kādu laiku atpakaļ izšķīrāmies. Es pazaudēju vienīgo tuvo cilvēku. Šovakar sastrīdējos ar draudzeni tāda paša iemesla dēļ - nevaru veltīt pietiekami daudz laika. Gribēju spēlēt tenisu,gribēju mācīties braukt ar laivu pulciņā - vecāki neļāva. (pat ja to biju gatava darīt par savu naudu). Gribēju uz koncertiem tikt,nometnēs,ballītēs,satikt draugus - vecāki neļāva. Es pat vairs neprotu runāt ar citiem,neprotu vairs nebaidoties papļāpāt ar kādu. Tagad ar kori obligāti jābrauc uz dziesmu svētkiem,bet man pat nav neviens cilvēks ar kuru tur varēšu papļāpāt. Es esmu pazaudējusi tik daudz draugu. :'-( Es vairs nekam nesaskatu jēgu. Trīs gadalaikus - skola,mājas. Vasarā - darbs,mājas. Kāpēc citi vecāki uzticas saviem bērniem,ļauj kaut kur braukt,kaut ko darīt? Stopēt,izbraukāt Eiropu,satikt draugus,attīstīt sevi!??

Mamma saka,ka jādraudzējas ar cilvēkiem no draudzes. Un par ko es runāšu??? Par Dievu visu laiku!? Katram cilvēkam taču piesaista savādāki cilvēki. Nevar taču tā piespiedu katrā kādu iemīlēt un sadraudzēties.
Vēl saka,ka nauda nav,tētim operācija arī nav bijusi. Labi,es saprotu. Bet kāpēc es pa savu iekrāto naudu to visu nevaru darīt!?? Labprāt staigātu vecās kedās,bet vismaz laimīga,komunikabla,atvērta un ar daudz draugiem.. Nevis smukās drēbēs un vientuļa. Tāpat pēc 5 gadiem no drēbēm nekas nebūs pāri palicis,bet no piedzīvojumiem un visa pārējā cilvēks taču kaut ko paņem līdzi..

Es gribu iztrakoties jaunībā unn nopietnos gados veidot nopietnu dzīvi. Kāpēc man tas būtu jādara otrādi!? Ap 30 sākšu pa klubiem staigāt,ceļot ar stopiem un visu pārējo!?

Ahjj.. Vajadzēja kaut kur visu izlikt. :-(
03.07.2015 23:45 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Cik tev ir gadu? Ja ir tik traki, kā tu saki, tad nu es tomēr nepaklausītu vecākus un rīkotos pa savam. Vai arī mierīgi viņiem mēğinātu paskaidrot par to, kā jūtos. Tu esi cilvēks ar savām domām un emocijām un vecākiem tas ir jāsaprot. Dari to, kas tev sagādā prieku. Diemžēl nevar vienmēr klausìt vecākus :-):-D
03.07.2015 23:49 |
 
Reitings 109
Reģ: 20.02.2015
tā arī pasaki mammai , ka tev interesē citas lietas, nejau viņas draudze. cik tev ir gadi? :)
03.07.2015 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
If you end up with a boring miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest, or some guy on television telling you how to do your shit, then you deserve it.
/ Frank Zappa /
03.07.2015 23:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits