Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt tad,kad vecāki tur pie ķēdes?

 
Reitings 28
Reģ: 12.04.2015
Kā es varu panākt,ka varu kaut kur tikt,kaut kur aizbraukt,nevis visu jaunību nīkt?

Man abi vecāki ir kristieši,katru dienu strādā,svētdiena ir diena priekš baznīcas un tā skaitās atpūta.

Agrāk man nebija iebildumi,taču tagad jau mēnesi mokos ar raudāšanu ikkatru vakaru,naktīs nevaru gulēt,ēstgriba ir pazudusi. Pazaudēju savu draugu,jo viņš attiecībās jūtās mocīts,t.i.,mani vecāki viņu nepieņēma,neļāva mums kopā kaut ko darīt,neļāva tikties,kaut gan neko sliktu un aizliegtu kopā nedarījām. Gadu viņš to pacieta,jo bija dikti iemīlējies,taču kādu laiku atpakaļ izšķīrāmies. Es pazaudēju vienīgo tuvo cilvēku. Šovakar sastrīdējos ar draudzeni tāda paša iemesla dēļ - nevaru veltīt pietiekami daudz laika. Gribēju spēlēt tenisu,gribēju mācīties braukt ar laivu pulciņā - vecāki neļāva. (pat ja to biju gatava darīt par savu naudu). Gribēju uz koncertiem tikt,nometnēs,ballītēs,satikt draugus - vecāki neļāva. Es pat vairs neprotu runāt ar citiem,neprotu vairs nebaidoties papļāpāt ar kādu. Tagad ar kori obligāti jābrauc uz dziesmu svētkiem,bet man pat nav neviens cilvēks ar kuru tur varēšu papļāpāt. Es esmu pazaudējusi tik daudz draugu. :'-( Es vairs nekam nesaskatu jēgu. Trīs gadalaikus - skola,mājas. Vasarā - darbs,mājas. Kāpēc citi vecāki uzticas saviem bērniem,ļauj kaut kur braukt,kaut ko darīt? Stopēt,izbraukāt Eiropu,satikt draugus,attīstīt sevi!??

Mamma saka,ka jādraudzējas ar cilvēkiem no draudzes. Un par ko es runāšu??? Par Dievu visu laiku!? Katram cilvēkam taču piesaista savādāki cilvēki. Nevar taču tā piespiedu katrā kādu iemīlēt un sadraudzēties.
Vēl saka,ka nauda nav,tētim operācija arī nav bijusi. Labi,es saprotu. Bet kāpēc es pa savu iekrāto naudu to visu nevaru darīt!?? Labprāt staigātu vecās kedās,bet vismaz laimīga,komunikabla,atvērta un ar daudz draugiem.. Nevis smukās drēbēs un vientuļa. Tāpat pēc 5 gadiem no drēbēm nekas nebūs pāri palicis,bet no piedzīvojumiem un visa pārējā cilvēks taču kaut ko paņem līdzi..

Es gribu iztrakoties jaunībā unn nopietnos gados veidot nopietnu dzīvi. Kāpēc man tas būtu jādara otrādi!? Ap 30 sākšu pa klubiem staigāt,ceļot ar stopiem un visu pārējo!?

Ahjj.. Vajadzēja kaut kur visu izlikt. :-(
03.07.2015 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
If you end up with a boring miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest, or some guy on television telling you how to do your shit, then you deserve it.
/ Frank Zappa /
03.07.2015 23:47 |
 
Reitings 109
Reģ: 20.02.2015
tā arī pasaki mammai , ka tev interesē citas lietas, nejau viņas draudze. cik tev ir gadi? :)
03.07.2015 23:49 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Cik tev ir gadu? Ja ir tik traki, kā tu saki, tad nu es tomēr nepaklausītu vecākus un rīkotos pa savam. Vai arī mierīgi viņiem mēğinātu paskaidrot par to, kā jūtos. Tu esi cilvēks ar savām domām un emocijām un vecākiem tas ir jāsaprot. Dari to, kas tev sagādā prieku. Diemžēl nevar vienmēr klausìt vecākus :-):-D
03.07.2015 23:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vēl saka,ka nauda nav,tētim operācija arī nav bijusi. Labi,es saprotu. Bet kāpēc es pa savu iekrāto naudu to visu nevaru darīt!??

Varbūt par iekrāto naudu vari palīdzēt vecākiem.. tēva operācijai iedot naudu?
Pieļauju, ka summa nav ļoti maza, ja vēlies investēt tenisa apguvē :)
03.07.2015 23:52 |
 
Reitings 28
Reģ: 12.04.2015
Neiekarota Pilseta, kāpēc pelnījusi?

Pēc mēneša paliek 17
Bet ja neklausīšu,tad droši vien viņi būs bēdīgi. Es negribu nevienu sapināt,darīt pāri,bet tādā veidā es pati sev daru pāri. Man gribās nomirt,jo vienkārši es nespēju vairs pavilkt. Tik žēl ir pazaudēt tuvākos cilvēkus viņu dēļ. Viņi satraucās par manu veselību,bet tas viss ir dēļ tā,ka viņi mani tur kā būrī.
Es nevaru sagaidīt studiju gadus,kad tikšu prom no mājām. :-(
03.07.2015 23:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tagad ar kori obligāti jābrauc uz dziesmu svētkiem,bet man pat nav neviens cilvēks ar kuru tur varēšu papļāpāt.
Dziesmu svētkos gan ir jautrība! Tur noteikti atradīsi foršus sarunbiedrus, iespējams, iegūsi jaunus draugus vai pat lielo mīlu :)
04.07.2015 00:00 |
 
Reitings 28
Reģ: 12.04.2015
Cormeum, nauda operācijai ir ar trīs nullēm. Mana iekrātā nauda ir ar divām nullēm. Nieks vien ir. Un ja viņš gribētu,tad operāciju varētu uztaisīt. Pārdot kādu zemes gabalu..bet taupa priekš brāļiem,kad viņi būs lieli. Es domāju,ka to vienkārši mamma pateica,lai es atkal justos vainīga un sevi ienīstu vēl vairāk.

Tenisu jau varu mācīties arī ar vecu raketi un nefirmīgiem šortiem. Un nodarbības cenas nav tik lielas.
04.07.2015 00:01 |
 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
Saki, ka apmeklē kori. Kādēļ nesadraudzējies ar cilvēkiem no kora?
Varūt iepazīstini savus draugus ar vecākiem, lai vecāki zin, ar ko tu kopā laiku pavadī. Iespējams, vairāk uzticēsies, ja vecākiem draugs/dzene ies pie sirds.
04.07.2015 00:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Redz.. vecāki rūpējas par Tevi, brāļiem.. vēlas pasargāt.. Manējie arī bija diezgan strikti, tagad to novērtēju :)
04.07.2015 00:04 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Anceem, visu var atrisināt ļoti vienkārši - rīkojoties. Kaut kādam kompromisam taču ir jābūt, tāpat visu dzīvi zem mātes tupeles pavadīt nebūs iespējams. Ella De ļoti pareizi saka - nevar vienmēr klausīt vecākus. Ja runa ir par sapņiem un mērķiem, tad ir jādara. Nu, ja nedari - paliec zaudētājos, pats vainīgs. Katrs savas laimes kalējs.
04.07.2015 00:04 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Tavā vietā pateiktu vecākiem visu, ko domàju, ja sapratīs sapratīs, ja ne, tad dariitu kaa uzskatiitu par pareizu, ņemot vērā, ka savus pienaakumus tu izdari, t.i., màcies, vasaraa straadaa, vecaakus cieni un gan jau maajas darbus arii pildi, tad viņiem vajadzeetu saprast, ka tev peec šo pienaakumu pildiišanas tev vajag atpuusties :)
04.07.2015 00:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu neko citu dariit kaa gaidiit tos 18. Godiigi sakot, es 17 gadiigu meiteni ar stopiem apkaart Eiropai nelaistu. Par naudu runaajot, uzskatu ka vecaakiem nav nekaadu tiesiibu pieprasiit no sava nepilngadiigaa beerna vasaraa nopelniito naudu. It iipashi, ja pashiem iespeejas ir tikt pie naudas, bet to toties taupa citiem beerniem. Peec kaa tas izskataas - nepilngadiigajai meitai atnjems pashas nopelniito kabatas naudu, lai vinjas braaljiem peec tam vareetu uzdaavinaat iipashumu. Fui!
04.07.2015 00:09 |
 
Reitings 28
Reģ: 12.04.2015
Vaidiņa,tāpēc ka visus šos gadus esmu mājās sēdētāja(ja neskaita darbu un skolu) un tādēļ arī ar cilvēkiem komunicēt ir lielas problēmas. Piemēram,draudzenes runā par kādu ballīti,greja nokrāsām vai dajebko citu unn es tajās sarunās neiederos,jo neko par to visu nevaru pateikt. Agrāk palasīju pirmo daļu tai grāmatai un zini,mamma atrada grāmatu un sacēla tādu traci,it kā es būtu grāmatas galvenā varone. Sēžu mājās un varu ar vecām omēm apspriest kārtējo "ugunsgrēks"sēriju.
04.07.2015 00:09 |
 
Reitings 28
Reģ: 12.04.2015
Cormeum,bet es negribu lai tik ļoti rūpējas. Es gribu būt brīva.
04.07.2015 00:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Izskatās, ka tev nav nekādas sajēgas no kristietības un no ticības. Arī draudzēs ir jautri - ir gan pulciņi, gan nometnes, festivāli, tusiņi un n-tie jauniešu pasākumi. Un, nē, nav tā, ka runā tikai un vienīgi par Dievu. Runā par visu ko, par dzīvi, par attiecībām un visām problēmām ar ko jauniešiem nākas saskarties ikdienā. Varbūt ir vērts vairāk ieklausīties vecākos tomēr?...
04.07.2015 00:11 |
 
Reitings 28
Reģ: 12.04.2015
Neiekarota Pilsēta,bet ja ir bail vecākiem darīt pāri? Agrāk,kad vecākais brālis baudīja jaunību,mamma katru vakaru slīka asarās. Nedaudz pārspīlēti,bet taisnība..
04.07.2015 00:12 |
 
Reitings 28
Reģ: 12.04.2015
Neons,Man nav nekas pret kristiešiem un draudzēm un visu pārējo. Bet es zinu kādi cilvēki iet tajā draudzē,kurā viņi grib,lai iesaistos. Es zinu visus jauniešus,bet viņi nav tādi kā mani draugi un cilvēki,kuri mani piesaista.. Mums ir atšķirīgas intereses.

Un man patīk savādāks atpūšanās veids. Es nevaru atpūsties runājot par Dievu...tā ir tā pati mācīšanās.
04.07.2015 00:16 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es saprotu, ka tagad šķiet, ka viss, jaunība tūliņ beigsies, liela krīze, dzīve notiek tepat aiz loga un tev tas viss vēl liegts. Bet tā nav. Būsi jauna vēl ilgi un vēl visu paspēsi. Nesaku, ka viņiem taisnība, bet atceries, ka viņi vēl tikai labu un dara labāko, ko var iedomāties. Bet tu turies un dari to, ko šobrīd vari - strādā ar savu iekšējo pasauli, lasi, runā ar cilvēkiem on line. Un skaties uz lietām perspektīvā.
Man ir tuva draudzene, kas uzauga Jehovas liecinieku ģimenē, tagad viņai drusku pāri 30 un ļoti forša un piedzīvojumiem bagāta dzīve. Apceļojusi pasauli, daudz draugu, forša laulība, nesen pārvācās uz Oslo, lai studētu nanotehnoloģijas :-) tā, kā neuztraucies, tev vēl viss būs!
04.07.2015 00:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Izskatās, ka tev nav nekādas sajēgas no kristietības un no ticības. Arī draudzēs ir jautri - ir gan pulciņi, gan nometnes, festivāli, tusiņi un n-tie jauniešu pasākumi. Un, nē, nav tā, ka runā tikai un vienīgi par Dievu. Runā par visu ko, par dzīvi, par attiecībām un visām problēmām ar ko jauniešiem nākas saskarties ikdienā. Varbūt ir vērts vairāk ieklausīties vecākos tomēr?...

Ne visiem iet taa sabiedriiba pie sirds. Vienreiz klasesbiedrene mani aizvilka uz tamliidziigu tusinju. No garlaiciibas gandriiz nomiru un taa ticiibas piesaukshana uz katra stuura ljoti krita uz nerviem. Tas der tiem, kuri pashi sirdii tic dievam un veelaas sekot religijai, bet ne taadiem cilveekiem kuriem no religijas ir ne silts ne auksts.
Neiekarota Pilsēta,bet ja ir bail vecākiem darīt pāri? Agrāk,kad vecākais brālis baudīja jaunību,mamma katru vakaru slīka asarās. Nedaudz pārspīlēti,bet taisnība..

Nabas saites parraushana biezji vien vecaakiem ir saapiiga. Dazkaart vajag buut egoistei un padomaat arii par sevi, nevis dziivot taa kaa citi liek (protams, sapraata robezjaas), savaadaak taa arii visa dziive paies, izdabaajot citiem. Tavai mammai piemeeram, ir vienalga ka tev ir depresija un ir pazudusi veelme dziivot, galvenais, ka vinjai ir labi un ka tu dari kaa vinja grib. Neba tu taisies iet uz kaut kaadu reivu riit ripas, bet gan speeleet tenisu un braukt ar laivu.
04.07.2015 00:19 |
 
Reitings 28
Reģ: 12.04.2015
Paldies jums par centieniem palīdzēt!
04.07.2015 00:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits