Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Putekļu sūcējs Arnica Bora

 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sveikas meitenes, esmu nonākusi pie tā ka laikam gribu mājām jaunu putekļu sūcēju.
Esmu itkā noskatījusi Arnica Bora sērijas putekļu sūcēju vienīgais nezinam kuru modeli labāk -5000, 4000 vai 4000S.
Šis putekļu sūcējs piesaista jo viņam nav putekļu maisiņi, bet gan ūdens filtri/ trauciņš kas man kā cilvēkam kam ir alerģija pret putekļiem varētu nākt par labu kā ar cik pēc apraksta sapratu viņš arī attīra gaisu no putekļiem?

Diskusiju es veidoju jo vēlējos dzirdēt atsauksmes par šo putekļu sūcēju ja jums tāds ir vai arī ja ir citi putekļu sūcēji kuri arī jums liekas ļoti labi, tad lūdzu pastāstiet man par tiem ko :)
03.07.2015 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
visi tiem kam bijuši putekļusūcēji ar ūdens filtriem saka ka baigais čakars, es arī gribēju ar ūdensfiltru pirkt karcher firmas, beigās visi atrunāja, paņēmu philips eco ar maisiņiem-tas arī der alergiskiem cilvēkiem, esmu ļoti apmierināta
03.07.2015 20:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu jā par to viņa tīrīšanu es lasiju ka esot čakarīgi, to tad es pieciestu kamēr man putekļiem sausā veidā ne tuvumā nav jābūt :D Bet lasot arī par to gaisa tīrīšanas/mitrināšanas(velns viņ sazin kas tas precīzi bija) iespēju es domāju vai tas viņam labi strādā? vai ir jēga no tā? Jo mums ļoti ātri putekļi sastājas pat visu tīrot bieži.

Kā ar negribas īsti pirkt ar tiem maisiņiem jo tad jāmaina bieži ar un tie ir papildus izdevumi.
Vispār es pat nemācēju atrast citus putekļu sūcējus kam bija tāda iespēja ar to ūdeni, kādreiz bija vairāk, bet tagad nevienu neredzu.


Kā ar mums pašreizējais putekļu sūcējs ir ļoti jaudīgs, tīra izcili, bet doma par mainīšanu radās dēļ tā ka pašreizējais vienkārši ir liels un ļoti neparocīgs mūsu mājām, tad nu gribās zināt vai šis konkrētais modelis ir ērts mazākām telpām un vai viņš labi sūc kā tā? Ir bijusi pieredze ka itkā nopērk labu putekļusūcēju kuram parametri itkā labi, bet rezultātā ne velna nesūc.
03.07.2015 20:16 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Es vareetu iespraukties... arii veelos jaunu puteljusuuceju, bet to kas ir staavoshais. dziivoklits man mazs, to izsuukt prasa vien 10-15min, tapec mekleeju pec iespejas kompaktaku, kas aiznjem maz vietas.
Vai kaada var ieteikt kaadu staavošo putekļusūcēju? :) kaa arii , apstaastiit taa + un - ? :)
03.07.2015 20:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)