Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par skaistu un tīru seju!

 
Reitings 6
Reģ: 03.07.2015
Sveikas meitenes! Mums visām aktuāla tēma - pumpas. Šoreiz Es vēlos padalīties ar savu pieredzi tajā visā. Ir bijuši brīži, kad par pumpām man nav bijis jāuztraucas, bet ir bijuši brīži, kad netieku ar tām galā. Sāku no sākuma ar dažādiem attīrīšanas līdzekļiem, smērītēm, sejas maskām, utt. Bija brīži, kad pumpas palika mazāk, bija brīži, kad tās palika vairāk, bet bija viens brīdis, kad vairs nevarēju tās paciest. Tad devos pie kosmetologa. Kosmetologs visu izdarīja, izrakstīja līdzekli ar ko attīrīt seju un viss. Darīju visu, ko man ieteica. Pagāja mēnesis un mana seja izskatījās tāda pati, ar pumpām, kāda bija pirms kosmetologa apmeklēšanas. Pagāja 4 mēneši. Šo 4 mēnešu laikā bija brīži, kad pumpu bija gan maz, gan daudz. Pienāca brīdis, kad nevarēju ne dienu nostaigāt bez kosmētikas. Tad devos pie cita kosmetologa. Kosmetologs izdarīja visu savu darbu, bet pumpas vēl nepazuda kādu laiciņu. Es sāku rīkoties citādāk. Mainīju savu ēdienkarti un ēšanas paradumus - dzēru daudz ūdeni, ēdu daudz augļus un dārzeņus, vārdsakot sāku ēst daudz veselīgāk. Par sejas tīrīšanu, nav lielas nozīmes vai Tu pērc kosmētiku par 10 eiro vai par 30. Galvenais, lai atbilst tavai sejai. Protams, dārga kosmētika ir laba, bet nevienmēr tas ir pats labākais variants, nav garantēts, ka 100% palīdzēs, un tās naudas ir tik, cik ir. Es lietoju līdzekļus kā Nivea, Neutrogena, Garnier, Himalaya, uc. Kopu 2x dienā, no sākuma nomazgāju seju ar attīrošu līdzekli, tad ar pieniņu un beigās ar toniku un tā gan no rīta, gan vakarā. Pēc tam mitrinu seju ar sejas krēmu. Viens no vislielākajiem palīgiem cīņā pret pumpām - SVAIGI SPIESTAS SULAS. Tas ir viens brīnums. 5 dienas pēc kārtas, katru dienu dzēru pa glāzei svaigi spiestas apelsīnu, ābolu, granātābolu vai burkānu sulas un pēc šīm 5 dienām mana āda bija uz pusi labāka izskata. Pēdējā lieta - stress. Viena liela lieta, kāpēc tās pumpas arī metās. Jā, šis gads man ir ļoti stresains, tāpēc arī bija problēmas ar seju. Kā teicienā minēts - '' ja ļoti grib, tad visu var'' tā arī Es varēju, mazāk uztraucos, sīkumus neņēmu galvā, daudzas lietas sakārtoju pa ''plauktiņiem''. Ticiet man vai nē, bet izdarot šo te visu, es beidzot tiku pie normālas ādas, bez daudz un lielām pumpām, varu iziet uz ielas bez kosmētikas un jūtos komfortabli un labi. Ja kādai no Jums ir arī problēmas ar pumpām, nevilciniet laiku garumā! Ļoti ceru, ka kaut kas no šī visa, kādai no Jums palīdzēs! :)
03.07.2015 15:07 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Neko jaunu nepateici. Viss nāk no iekšām .:D
03.07.2015 15:09 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Protams, laiku nevar vilkt garumā, ir jāmeklē cēlonis problēmām un jācīnās ar to, ja reiz āda kļūst nesmuka. Bet nepiekrītu, ka visu var atrisināt ar pareizu ēšanu, ūdeni un sulām, tā galīgi nav.
03.07.2015 15:22 |
 
Reitings 94
Reģ: 12.06.2011
Paldies nezlaya ;)
Man patika :-)
03.07.2015 15:30 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.07.2015
Kery, jā, daudziem zināms, ka pumpu rašanās pamats nāk no iekšām, bet ne to Es centos pateikt! ;-)
03.07.2015 15:34 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.07.2015
Bonecutie, es minēju, ka apmeklējot kosmetologu man nekas nepalīdzēja un izmēģināju citas metodes, man tās palīdzēja. Citām palīdz kosmetologa apmeklējumi, man ne. Nesaku, ka visām palīdzēs mani ieteikumi, bet kādai noteikti!
03.07.2015 15:37 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Ir jāapmeklē dermatologs, nevis kosmetologs. Kosmetologs nav ārsts, protams, viņš var ieteikt labākos ādas kopšanas līdzekļus un veikt ādas attīrīšanu (bet tas, protams, nesniedz paliekošu efektu), taču neviens kosmetologs nesūtīs uz analīzēm, neizrakstīs zāles un iespējams nespēs noteikt īsto pumpu cēloni.

Iet pie kosmetologa un cerēt, ka viņš izārstēs tavu seju ir tas pats, kas iet pie zobu higiēnista un cerēt, ka viņš salabos caurumainos zobus.
03.07.2015 15:42 |
 
Reitings 336
Reģ: 16.05.2014
Katram tas viss ir individuāli. Man piemēram tie losjoni, pieniņi, krēmi un citi zaņķi tikai par sliktu nāk sejai. Man palīdz dabas līdzekļi - seju skaloju ar kumelīšu tēju un ja gribu atsvaidzināt seju tad pārgriežu alveju uz pusēm un pasmērēju pa seju un tas ir viss kas man ir vajadzīgs, lai sejas āda būtu normāla.
03.07.2015 15:50 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.07.2015
Bonecutie, vienam palīdzēs kosmetologs, otram dermatologs, trešajam vēl, kas cits. Man manā gadījumā palīdzēja tas, ko rakstīju. Mans mērķis bija vienkārši padalīties ar manu pieredzi, lai kādai tas varētu noderēt!
03.07.2015 15:55 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.07.2015
Bea_, tieši tā! Kādam palīdzēs losijoni, krēmi, pieniņi, citam dabas labumi.
03.07.2015 15:57 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kā arī tā pati galvenā lieta - problemātiskai sejai var būt 101 dažāds cēlonis, un pirms tas cēlonis nav pilnībā noskaidrots, nevajag skriet izmēģināt kaut kādus līdzekļus (kas citiem ir palīdzējis). Tā būs tikai lieka līdzekļu, naudas un laika tērēšana, un sliktākajā gadījumā ādas stāvoklis pat var pasliktināties, ja lieto neatbilstošus līdzekļus. Tāpēc pirmais solis - ārsta apmeklējums, un tālāk jārīkojas pēc sniegtās informācijas. Skaidrs, ka arī ārsti ir visādi un nevienmēr uzreiz var noteikti pareizo ārstēšanu un apiešanos, bet uz savas galvas gan neko nevajag darīt. Nesaku to attiecībā uz šo diskusiju, bet gan vispārīgi.

Par pareizo ēšanu, ūdens dzeršanu un stresa mazināšanu - jā, tas noteikti uzlabo pašsajūtu, kādam droši vien uzlabo arī seju (ja pumpu iemesls bija stress, neveselīga pārtika un tamlīdzīgas lietas), bet ja, piemēram, pumpas ir hormonu disbalansa dēļ, vai arī kapilāru problēmu dēļ, vai vēl nez kā dēļ, tu vari kaut vai pārtikt tikai no super duper eko šmeko pārtikas, dienā apēst kilogramu augļu un dārzeņu, dzert litriem ūdeni un svaigās sulas - un pumpas tik un tā paliks tur pat, kur bija.
03.07.2015 15:58 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.07.2015
Bonecutie, veselīgs ēdiens, sulas un ūdens dzeršana nevienam par sliktu nenāks. Kas gribēs - izmēģinās. Tad pats arī redzēs vai palīdz, vai nē un domās tālāk, ko darīt.
03.07.2015 16:03 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nu protams, tas ir ļoti labi un nāks par labu vienalga, kāds ir sejas stāvoklis, pat ja sejai diži neko neizmainīs, tāpat organisms būs pateicīgs, taču to nevar ieteikt kā universālu pumpu ārstēšanas metodi. Tur jau tā problēma, ka daudzi pusaudži, kam šis sejas problēmas ir īpaši aktuālas, salasās visādus padomus internetā, pie kvalificēta speciālista tā arī neaiziet un turpina mocīties ar pumpām. Kas derēs vienam, nederēs otram.
03.07.2015 16:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits