Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Liepājas meitenēm

 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Nolēmu izveidot diskusiju atsevišķi un ievākt informāciju no Liepājā dzīvojošām. Ar ģimeni vēlamies no Rīgas pārvākties uz Liepāju - dzīvesvieta mums sava, darbs nodrošināts, interesē vien dažādi sīkumi.

1. Saprotu, ka ir kino un teātris.Kādā stāvoklī ir kino, ērts, patīkams, cenas? Vai teātris arī ir kvalitatīvs izrāžu ziņā?
2. Bāri neinteresē, bet kuras ir tās vietas, kur ar ģimeni vai divatā aiziet romantiskās vakariņās? Jaukas kafejnīciņas, restorāni?
3. Kādi ir pārtikas veikali?
4. Kādi ir apģērbu veikali? Vai ir tādi iepirkšanās centri kā Rīgā, kur vairāki veikali vienkopus?
5. Vietas kur labāk neiet!
6. Kādas vēl ir kultūras iespējas?
7. Kā ar ārstiem, zobārstiem, juristiem - ir izvēles iespējas?
8. Vai ir grāmatnīcas, audumu veikali u.c. specifiski veikaliņi?
9. Vai ir daudz krievvalodīgo iedzīvotāju?
10. Varbūt ir soc.tīklos kādas domubiedru grupas par Liepāju, kur uzdot interesējošus jautājumus par jebkuru tēmu?


Saprotu, ka daži jautājumi var likties muļķīgi, bet tomēr vēlos izzināt visu no vietējām iedzīvotājām. Droši stāstiet!
03.07.2015 13:53 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
1. Saprotu, ka ir kino un teātris.Kādā stāvoklī ir kino, ērts, patīkams, cenas? Vai teātris arī ir kvalitatīvs izrāžu ziņā?

Visu par un ap kino var palūrēt kinoballe.lv Man patīk. Cenas dažādas, filmas mainās visai bieži. Teātris, manuprāt, ir ļoti labs! Un izrādes ir dažādām gaumēm.
2. Bāri neinteresē, bet kuras ir tās vietas, kur ar ģimeni vai divatā aiziet romantiskās vakariņās? Jaukas kafejnīciņas, restorāni?
Man patīk Barons Bumbieris, Olīve, Upe...Tie tādi lielāki, bet kopumā man šķiet, ka Liepāja ir samēra daudz vietas, kur pasēdēt un paēst. Paziņā ļoti slavē Bel Cibo.Pati neesmu bijusi!
3. Kādi ir pārtikas veikali?

Klasiskie - Maxima, Rimi, Top, Elvi, Mego...
4. Kādi ir apģērbu veikali? Vai ir tādi iepirkšanās centri kā Rīgā, kur vairāki veikali vienkopus?
Nu ar iepirkšanos ir kā ir...Lielākās iepirkšanās vietas ir TC Kurzeme, Baata un Ostmala...
5. Vietas kur labāk neiet!
Nezinu...
6. Kādas vēl ir kultūras iespējas?
Man šķiet, ka pasākumi ir samērā daudz. Sīkāk var pētīt http://kalendars.liepaja.lv/
7. Kā ar ārstiem, zobārstiem, juristiem - ir izvēles iespējas?
Ir.
8. Vai ir grāmatnīcas, audumu veikali u.c. specifiski veikaliņi?
Grāmatnīcas ir vairākas - gan Jānis Roze, Zvaigzne ABC un maziņās arī kaut kādas....Audumu veikals ir Pasta ielā. Cik dzirdu, tad labs. Specifiskie veikali - grūti teikt...Pirmais prātā nāk garšvielu veikals Avokado. :) āā, vēl indiešu veikals uz Graudu ielas...
9. Vai ir daudz krievvalodīgo iedzīvotāju?
Samērā daudz, bet man viņi netraucē.
10. Varbūt ir soc.tīklos kādas domubiedru grupas par Liepāju, kur uzdot interesējošus jautājumus par jebkuru tēmu?
FB ir Liepāja runā.
03.07.2015 14:04 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
FB ir Liepāja runā.

Pareizi ir Runājam - Liepājā (s)
03.07.2015 14:07 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Kino ir samērā labs, bet bieži vien pavecas filmas, bet cena gan tur vilinoša.

Teikšu, ka teātris ir pat ļoti labs.

Par pārējo jau plus mīnus arī teica.

Nu nespēju iedomāties, ka tādi jautājumi par Liepāju rodas, nav taču nekāda čuhņa, bet nu darba iespējas arī nav nekādas izcilās, vairums man pazīstamo vairāk uz Rīgu pārvācas.

Audumu veikals pasta ielā,manuprāt, ir ļoti labs, tur liela izvēle visam, bet ir arī citi audumu veikali.

Vispār jau es nedzīvoju Liepājā, bet ja būtu jādzīvo, kur citur ne Rīgā, tad izvēlētos Liepāju.

Labs bērnu laukums un vispār parkā daudz ko bērniem darīt.
03.07.2015 14:15 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Visi jau saka, ka Liepājā daudz krievvalodīgie, bet man vispār tā neliekas, kaut kā nav bijusi baigā saskare ar viņiem tur.
03.07.2015 14:15 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Labs bērnu laukums un vispār parkā daudz ko bērniem darīt.

Jā, šis arī ir jāpiemin! Nesen biju izgājusi vakarā līdz parkam un biju pārsteigta, ka tur tik pilns. Lieli, mazi, vecāki, pensionāri utt. Un šogad pie jūras ir daudz mazu, mīlīgu bodīšu. Ir kafijas, keksiņu utt.bodīte, tad ir viena ar visādiem kokčikiem (augļu smūtiji laikam) u.c. Man patīk! :-)
03.07.2015 14:21 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Liepājā ir foršs gājēju un velo celiņš, kur gan labi pastaigāties ar ratiem, gan tāpat, ar velo vēl labāk.
03.07.2015 14:26 |
 
10 gadi
Reitings 267
Reģ: 29.01.2009
1. Saprotu, ka ir kino un teātris.Kādā stāvoklī ir kino, ērts, patīkams, cenas? Vai teātris arī ir kvalitatīvs izrāžu ziņā?
Kino ir ērts, ir arī 3D, biļetes var nopirkt arī internetā, visu var redzēt kinoballe.lv. Teātris ļoti labs. Biļetes bieži ir jāpērk divus mēnešus iepriekšs. Tēātris katru gadu saņem balvas dažādās nominācijās "Spelmaņu naktī". Ir gan komēdijas, gan "smagās izrādes".
2. Bāri neinteresē, bet kuras ir tās vietas, kur ar ģimeni vai divatā aiziet romantiskās vakariņās? Jaukas kafejnīciņas, restorāni?
Atkārtošos - Olīve, Upe, Barons Bumbiers, Vecais kapteinis. Ja grib kaut ko ar rozīnīti vai īpašu gaisotni ienest ikdienā, tad iesaku Darbnīcu vai Bulanžēriju. Ja grib ko savādāku, tad var braukt uz Juozi, kas ir netālu no Palangas. http://www.hbh.lt/lv/hbh-palanga/
3. Kādi ir pārtikas veikali?
Tādi paši, kā visūr + liels tirgus
4. Kādi ir apģērbu veikali? Vai ir tādi iepirkšanās centri kā Rīgā, kur vairāki veikali vienkopus?
Protams, tik lielu t/c, kā Rīgā nav, bet, ja neko nevar atrast Liepājā, tad visi brauc uz Klaipēdu - Akropoli
5. Vietas kur labāk neiet!
Nezinu.
6. Kādas vēl ir kultūras iespējas?
Muzeji, Kungu ielas kvartāls
7. Kā ar ārstiem, zobārstiem, juristiem - ir izvēles iespējas?
Ir izvēles iespējas
8. Vai ir grāmatnīcas, audumu veikali u.c. specifiski veikaliņi?
Visas lielākās grāmatnīcas ir, audumu veikali ir, arī Abakhana, specifiskie veikali - atkarībā kādi, Depo, KRauta, Kurši ir, Mākslinieku un rokdarbnieku veikaliņi ir.
9. Vai ir daudz krievvalodīgo iedzīvotāju?
Ir daudz, bet arī mani netraucē, jo ja runā latviski, tad liela daļa arī atbild latviski.
10. Varbūt ir soc.tīklos kādas domubiedru grupas par Liepāju, kur uzdot interesējošus jautājumus par jebkuru tēmu?
Nezinu tādus.
03.07.2015 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Uz autores jaut neatbildēšu, jo nav ko atkārtoties bet piepildīšu, ka Liepājā ir brīnišķīgs parks un pludmale, manuprāt, vislabākā no visām, ne tikai LV, bet vispār :-)
Man arī ļoti patīk Ginger (ķīniešu virtuve) un Bel Cibo vispār superr(l)
Aaa un Liepājā vēl ir eko bodītes arī ;-)
03.07.2015 15:17 |
 
Reitings 448
Reģ: 06.06.2015
Es arī esmu sajūsmā par PLUDMALI, brīnišķīga tiešām!!! (l)(l)(l)
03.07.2015 16:25 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nu krievvalodīgo iedzīvotāju īpatsvars ir tāds pats kā Rīgā. Kost viņi nekož.:-D Vēl varu pieminēt, ka sportiskai atpūtai ir Beberliņu veikparks, vindsērfings, teniss u.c. vietas, kuras uz sitienu nepateikšu. Un jūra - lieliskākā Liepājas daļa.
03.07.2015 16:49 |
 
Reitings 448
Reģ: 06.06.2015
Beberliņu veikparks- Atrodas Grobiņā pie Sporta centra, bet NE Liepājā. :-P;-):-D Bet jā, es katru dienu (protams ja iznāk ) meiģinu iet uz Berberliņu veikparku.
03.07.2015 16:51 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Beberliņu veikparks- Atrodas Grobiņā pie Sporta centra, bet NE Liepājā.


Kā tev ar to prātu?! Beberliņu veikparks atrodas Beberliņos, Karostā netālu no Ziemeļu mola. Tā ir Liepājas teritorija. Pie Grobiņas Sporta centra atrodas Grobiņas veikparks!
03.07.2015 17:01 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
03.07.2015 17:04 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Hi-hi, protams, ka veikparks ir Liepājā - Karostā :-D:-)

Jūs esat pamanījušas, kas notiek ar Liepājas pludmali?
Pie Boļševika īpaši, bet redzu, ka iet patālu - aug/veidojas tāda kā kāpu josla! Un kāpas, kur kādreiz varēja daudz un dikti līst un meklēt bedres, sā aizaugt :'-(
03.07.2015 17:31 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man Liepāja vismīļākā ar savu pludmali! (l)
03.07.2015 17:31 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Te nav nekāda čuhņa un zombiji pa ielam nestaigā. Drīzak mani šausmina Rīgas stacijas rajons. Nesmidini tautu, ārpus Rīgas arī ir dzīve :-D
Iepazīsies ar Liepajniekiem un gan jau parādīs jums forsakas vietas. Apskaties arī Karostu ziemeļu fortus pie vēja ģenerātora. Liepāja ir skaista pilsēta. Aizmirsu boulingu pieminēt. Man liekas, ka Olimpiskaja Centrā bija arī mini golfs. Iespejams, ka vasaras sezona parcelies uz piejūras parku. Katamarāni pie viesnīcas Promenāde un aiz jaunā tilta Makšķernieku namiņā.
03.07.2015 17:48 |
 
10 gadi
Reitings 267
Reģ: 29.01.2009
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
1. Saprotu, ka ir kino un teātris.Kādā stāvoklī ir kino, ērts, patīkams, cenas? Vai teātris arī ir kvalitatīvs izrāžu ziņā?
Kino ir okey, ir divas zāles, parasti vietas ir vienmēr, bet ir arī, kad jāpērk iepriekš (piemēram,uz tādām filmām,kuras ir kaut kas woow tajā brīdī -50shades of grey, fast and fourious 7 utt) Ir 3d, cik esmu manījusi, tad piedāvā arī 5d, bet negribu samelot, to visu var apskatīt kinoballe.lv mājas lapā. Cenas man liekas dažreiz neadekvātas, bet ir arī lētie seansi un salīdzinot ar Rīgas kino, tad ir ok. Teātris ir kolosāls, to apmeklē man šķiet visas vecuma grupas, apmeklējums ir diezgan liels un pieprasīts, arī izrādes,atmosfēra un piedāvājums ir lielisks. Par cenām - atbilstoši izrādes kvalitātei, katrā ziņā tikai vienu reizi esmu nožēlojusi,ka atnācu, jo tiešām bija garlaicīgi.
2. Bāri neinteresē, bet kuras ir tās vietas, kur ar ģimeni vai divatā aiziet romantiskās vakariņās? Jaukas kafejnīciņas, restorāni?
Tādas ir ļoti daudz, kā jau minēja -Barons bumbieris, Upe, Vecais Kapteinis, Bura, Ginger, Trīs Kungi,Belcibo.. ir daudz un dažādi, cenas arī attiecīgi restorāna izvēlei, bet ir arī Hesburger,Fonteinā divas vietas,kur paēst (Delisnack un House of food), Doka Pica,kuru Liepājnieki ir ļoti iemīļojuši,Lotes,Alus dārzs pie Kurzemes un vēl un vēl.
3. Kādi ir pārtikas veikali?
Tādi paši kā visur citur. Maximas,Rimi, Top veikali, Elvi,Super Netto,Mego utt.
4. Kādi ir apģērbu veikali? Vai ir tādi iepirkšanās centri kā Rīgā, kur vairāki veikali vienkopus?
Jā, taču tādu ir maz. Baata,TC ''Kurzeme'',Rimi Ostmala, Rietumu Centrs,XL Sala.
5. Vietas kur labāk neiet!
Ojj, tā ir gaumes lieta. Es tādas nosaukt nemācēšu, jo nav pat tādas,kuras prātā nāk.
6. Kādas vēl ir kultūras iespējas?
Ir vairāki muzeji, visādi pasākumi Liepājas Biedrības namā, visādi pasākumi bērniem Liepājas parkā, to visu var atrast http://liepajaskultura.lv/lv/kalendars/
7. Kā ar ārstiem, zobārstiem, juristiem - ir izvēles iespējas?
Par juristiem nemācēšu pateikt, nav bijis vajadzības pēc tādiem, taču par ārstiem,zobārstiem - izvēle ir diezgan plaša.
8. Vai ir grāmatnīcas, audumu veikali u.c. specifiski veikaliņi?
Grāmatnīcas ir pietiekamā daudzumā, audumu veikali gan ir pamaz, bet te jau minēja par to vienu lielisko Pasta ielā. Tur izvēle ir pietiekama, taču citi auduma veikali ir maziņi vai arī izvēles tajos ir diezgan niecīgas. Specifiski veikaliņi ir vairāki, te jau arī dažus minēja-neatkārtošos, bet var atrast vēl.
9. Vai ir daudz krievvalodīgo iedzīvotāju?
Es neteiktu,ka daudz, bet ir. Dzīvot netraucē, sevi kā krievvalodīgos neuzspiež un neakcentē, vismaz man nav nācies ar tādiem sastapties. Ir,protams, tādi,kuri meklē ne tikai kašķi.
10. Varbūt ir soc.tīklos kādas domubiedru grupas par Liepāju, kur uzdot interesējošus jautājumus par jebkuru tēmu?
Facebooks pilns ar visādām domugrupām par Liepāju. To,ko minēja vairs neatkārtošu, bet ir arī pilns ar tādām,kur visu ko pārdod un maina.
Liepāja kā tāda, tieši vasarā ir vienkārši plaukstoša un ziedoša. Man šeit ļoti patīk, jo ir mierīga un nav tās nenormālās burzmas, kas meklējama Rīgā. Un jūra.. protams, vieta,kur gribas atgriezties vēl un vēl.
03.07.2015 18:16 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Ieteiktu kādu nedēļiņu pamēģināt vienkārši padzīvot. Krievu mazāk kā citās pilsētās, kas ir pluss
03.07.2015 18:32 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Vai tiešām Liepāja ir tik vējaina kā tai reklāmā? :D
03.07.2015 18:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits