Vecāķu pludmale.

 
Reitings 76
Reģ: 11.08.2012
sveikas!8-)

nekad neesmu viena braukusi uz pludmali,bet nu pienākusi tā reize,kad tik labā dienā,kā šajā, negribas nīkt mājās un esmu izlēmusi braukt uz pludmali,paķert saules starus 8-) sakarā ar to jautājums- vai Vecāķu pludmalē vienai nav bīstami?nebūs tādi,kas piesienās utt. ? vai tomēr viss civilizēti?

p.s.un vai no autobusu pieturas "Vecāķi" līdz pludmalei tālu?skatījos karti,izskatās ne īpaši tālu...kā ir realitātē?:-)
03.07.2015 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
šodien radiācija esot 8. līmenis radiācijai. elpot grūti ārā, kāda vēl pludmale :D
03.07.2015 14:04 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Par mantām: parasti palūdzu kādai tantei (kundzei gados) pieskatīt. :-)
03.07.2015 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
tās kas te brauc vienas, vajag saorganizēties un kādam bariņam kopā braukt, vai vismaz divatā, foršāk taču-ir kompānija, ir kam dr'bess pieskatīt un vel jaunas paziņas iegūt:-)
03.07.2015 16:39 |
 
Reitings 76
Reģ: 11.08.2012
Esmu atpakaļ no Vecāķiem,biju tur pirmo reizi :-) braucu ar 29to autobusu,braucu līdz gala punktam (tāpat kā viss pilnais autobuss :-D ),sekoju pārējiem,līdz ieraudzīju iztālēm jūru :-) pludmale ok,cilvēku daudz un nav jāuztraucas,ka jāguļ vienai un,ka kāds piesiesies :-D par cik biju viena,negribēju mantas atstāt,un peldēt negāju,lai gan dikti gribējās,jo pārbaudot ūdeni likās,ka labs bija 8-) man bija doma vienai pensionārei pajautāt,lai pieskata manas mantas,kamēr es uz ātro nopeldos,bet,kamēr saņēmos uzjautāt,viņa jau ģērbās,lai dotos prok :-/ tā kā nesanāca nopeldēties :-(
Bet pludmale-viss ok,civilizēti,aaaaaa un zaļæs vaboles nebija (par kurām viena meitene iepriekš minēja) forša diena bija tur 8-)
03.07.2015 19:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits