Nesaprotu kā varēju būt tik akla un stulba!

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
~4 mēnešus tikos ar vīrieti un, protams, gan intīmas attiecības bija, gan vakariņas kopā, gan ikdienas "Labrīt, mīļā" sms... Tikai es neiedomājos, ka viņš jau varētu būt attiecībās, jo jau pirmajā tikšanās reizē jautāju viņam vai viņš neesot precējies. Atbildēja, ka nē - esot šķīries. Pirms pāris dienām ieeju fb un ieraugu, ka viņš ielicis tādu bildi - simpātiska dāma, abi sapucēti - kleita un uzvalks, rociņās sadevušies un pieļauju pat, ka dāma stāvoklī. Komentārā kāda paziņa ierakstījusi "Apsveicam!"

Smieklīgākais, ka tagad tikai saprotu - kāpēc vienmēr ar sms sarakstījāmies, nevarēja viņu sazvanīt. Bet tad jau es to izskaidroju ar to, ka viņš ir biznesa cilvēks un tiešām aizņemts, braukā uz Krieviju, Igauniju utt. un visu laiku ir baigajā kustībā. :D Bet vienu vēl nesaprotu joprojām - kāpēc viņš izteica vēlēšanos iepazīties ar manu mammu. Ko viņš viņai būtu teicis? Vai drīkstu jūsu meitu ņemt sev par mīļāko? :D Murgs un bezsakars. :D

Lai arī fucking stulbi, varbūt kādai ir līdzīgi bijis? Tiecies ar vīrieti un pat nenojaut, ka viņš jau ir attiecībās?
01.07.2015 16:39 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
A Tu arī iekomentē pie tās bildes :" Apsveicu!"


++

:D

Ai, es vispār vienkārši pateiktu, ka visu zinu un lai viņš pazūd no manas dzīves.
01.07.2015 16:54 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
A Tu arī iekomentē pie tās bildes :" Apsveicu!" :D
Bet, ja nopietni, tad nezinu...Ja es nebūtu zinājusi, ka tieku padarīta par mīļāko, tad noteikti būtu riebīga un izdarītu kādu cūcībiņu!
Kaut vai realizētu kaut ko no teika_spolite, nesakot, ka zini par sievu. Un beigās ielikt to kopīgo bildi fb.
It kā jau riebīgi, bet es nebūtu laimīga uzzinot, ka esmu bijusi mīļākā!
01.07.2015 16:50 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Te ir daudz iespēju:
- pajautā, vai šajā nedēļas nogalē varēsi beidzot iepazīties ar viņa mammu;
- ierosini šīs brīvdienas pavadīt kopā pie viņa mājās;
- piedāvā uztaisīt jūsu kopbildes, lai tu varētu tās ielikt Facebook :)
- utt.
Izliecies, ka nezini par viņa draudzeni un piedāvā visu to, ko viņš nekādi nevar realizēt :)
01.07.2015 16:46 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Pajautā viņam, vai viņš būs laimīgs, ja tu pateiksi viņa topošajai bērna mātei par sakaru? ;-)
01.07.2015 16:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits