Nesaprotu kā varēju būt tik akla un stulba!

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
~4 mēnešus tikos ar vīrieti un, protams, gan intīmas attiecības bija, gan vakariņas kopā, gan ikdienas "Labrīt, mīļā" sms... Tikai es neiedomājos, ka viņš jau varētu būt attiecībās, jo jau pirmajā tikšanās reizē jautāju viņam vai viņš neesot precējies. Atbildēja, ka nē - esot šķīries. Pirms pāris dienām ieeju fb un ieraugu, ka viņš ielicis tādu bildi - simpātiska dāma, abi sapucēti - kleita un uzvalks, rociņās sadevušies un pieļauju pat, ka dāma stāvoklī. Komentārā kāda paziņa ierakstījusi "Apsveicam!"

Smieklīgākais, ka tagad tikai saprotu - kāpēc vienmēr ar sms sarakstījāmies, nevarēja viņu sazvanīt. Bet tad jau es to izskaidroju ar to, ka viņš ir biznesa cilvēks un tiešām aizņemts, braukā uz Krieviju, Igauniju utt. un visu laiku ir baigajā kustībā. :D Bet vienu vēl nesaprotu joprojām - kāpēc viņš izteica vēlēšanos iepazīties ar manu mammu. Ko viņš viņai būtu teicis? Vai drīkstu jūsu meitu ņemt sev par mīļāko? :D Murgs un bezsakars. :D

Lai arī fucking stulbi, varbūt kādai ir līdzīgi bijis? Tiecies ar vīrieti un pat nenojaut, ka viņš jau ir attiecībās?
01.07.2015 16:39 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
genie, ko viņa sieva? atbildēja Tev, kā reaģēja?

P.s. nu zinu, kā sauc viņa sievu, bet domāju, ka nebūtu prātīgi rakstīt. Sava miera labad. Nezinu cik konkrēti, bet iespējams viņš ir diezgan ietekmīgs. Nu ne jau valsts prezidents, bet viņam ir savi biznesi, ļoti daudz paziņu dažnedažādās jomās. Ja izmuldētos viņa sievai "par daudz", varbūt viņš izdomātu kā man ieriebt. Man tas nudien nav izdevīgi, vēl jo vairāk, jo viņš pazīst manu šefu. Un reāli skatoties uz situāciju - es esmu tikai melnais cilvēciņš, kurš strādā citu labā. Viņš savukārt ir tas "umņiks", kurš samācījies kā apiet likumus un tā arī dzīvo visu mūžu. Meli, dubultdzīve, krāpšanās...
04.07.2015 14:02 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tu nekrāp viņa sievu, vari rīkoties kā vēlies. Par to, vai viņa ir stāvoklī, nav jādomā tev. Ja gribi - saki, negribi - nesaki. Vīrietis izvēlējās viņu krāpt un par to slēpt, tev nezinot un neļaujot izvelēties vai vēlies būt mīļākā. Tu neesi atbildīga par viņa rīcību, tikai savu. Vīrietis baigais egoists; ja izvēlies atdzīties un paglābt sievieti no nelaimes, tad nejūties par to slikti, jo arī tev ir tiesības likt sev justies labāk. Tu nespiedi nevienu gulēt vai tikties un krāpt.
04.07.2015 14:53 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Winterra,
Ja izmuldētos viņa sievai "par daudz", varbūt viņš izdomātu kā man ieriebt. Man tas nudien nav izdevīgi, vēl jo vairāk, jo viņš pazīst manu šefu...
Es neesmu no tiem cilvēkiem, kuri saka "Man vienalga, ko kāds draud un grib man atriebt, es pateikšu taisnību!" Jā, varbūt es justos labāk to viņai pasakot, bet vai pēc tam man nebūtu bailes no vīrieša paša, vai man vajag riskēt ar savu drošību? Es priecājos, ka man atšķirībā no viņa nav jānēsā pistole visur līdzi un man ir harmoniska dzīve.
04.07.2015 16:15 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
:)))


Bet ja kādai ir iekšēja vēlme atriebties kādam negodīgam vīrietim,varat uzrakstīt - varu pateikt, uz kura plača atrodas viņa krutā mašīna, kura aizvesta tur labošanai :D:D
04.07.2015 16:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits