Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Couchsurfing

 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Sveikas! :-)Vai kāda ceļojot ir izmantojusi Couchsurfing? Kāda pieredze, ieteikumi? Gribas pamēgināt tepat Eiropā, piedzīvojums un arī ietaupīt sanāk.
01.07.2015 15:37 |
 
Reitings 441
Reģ: 29.01.2009
Mani arī interesē! :)
01.07.2015 15:51 |
 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Esmu izmantojusi, pieredze tikai pozitīva!
Es gan vairāk esmu caur šo portālu iepazinusies ar jauniem cilvēkiem, kad pārvācos uz citu valsti, bet pāris reizes arī izmantoju, kad vajadzēja naktsmītni. Lielisks veids, kā satikt jaunus cilvēkus un lētāk ceļot.
Ieteikums ir rūpīgi izpētīt profilu, palasīt atsauksmes par konkrēto cilvēku, lai sakrīt intereses utt. Visforšāk, ja atrod kādu tiešām draudzīgu un atsaucīgu, kas arī izvadā pa pilsētu, pastāsta par vietām, kas nav tipiskā tūristu ceļvedī utt.
Ir tādi, kas šo saitu izmanto kā iepazīšanās portālu (man gan gadījies tikai vienu reizi), bet uz tādām vēstulēm īpaši neatbildu un lielākoties par cilvēku var saprast, palasot atsauksmes (jo vairāk pozitīvu - jo uzticamāk šķiet).
01.07.2015 16:10 |
 
Reitings 39
Reģ: 27.12.2014
Man ir bijusi loti liela pieredze. Galvenais ieteikums - ja velies pie kada palikt pa nakti, centies izveleties cilveku, kam visvairak pozitivo atsauksmju. Dazas valsti si majaslapa ir vairak populara, citas - mazak, tadel ne visur varesi viegli un atri atrast naktsmajas. Tev noteikti palidzes rupigi aizpildits (tavs) profils, jo cilveki, kas tevi izmitinas, velas but drosi, ka esi normala un neko nenozagsi; noder ari, ja kada draudzene vai kursa biedrs vienkarsi tev uzraksta pozitivu atsauksmi, ka esi jauks, pieklajigs, pozitivs, atbildigs utt. cilveks.

Ai, es te gari varetu izpausties. Ja velies ko konkretu zinat, raksti jautajumus. :)
01.07.2015 16:12 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Reiz jauniba :D studenta gados izmantoju un pie sevis ar uznemu,
tagad vairs katka nejutos ka tas btu man, varbut kadreiz, profilsjau ilgi nav izmantots.
Bet cik bijis, tikai pozitiva pieredze, tik skaties. lai izveleta majvieta ir ari labi sasniedzama ar transportu un ta.
Uz kuru pusi doma doties? varbut tagad arzemes esot jaaktivize savs profils :D
01.07.2015 17:24 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Spānija vai Itālija plānā. Parasti tam cilvēkam pie kura dzīvo samaksas vietā ir pieņemts aizvest kādu dāvaniņu, vai ne?
01.07.2015 17:38 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Pie reizes - vai kāda te ir pirkusi biļetes? Dikti jau vilinoši..
http://www.avio.lv/lv
01.07.2015 17:40 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Viens draugs agrāk šo ir izmantojis. Sataisījās, aizbrauca, a tur jau divi citi priekšā bijuši, bet viss kārtībā, viņam tikai uz vienu nakti vajadzēja. Tas tik teicis, sorry, sorry, nepaspējis brīdināt, vai ir iebildumi pret šaurību, kaut ko jau izdomāšot un tā. :D
Īsāk sakot, viss beidzās labi.
01.07.2015 17:45 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Paceļu. (l) Dalāmies pieredzē!
07.07.2015 22:54 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
esmu izmantojusi daudz un dikti, gan izmitinājusi pie sevis cilvēkus, gan palikusi pie svešiniekiem, gan sapazinusies ar foršiem cilvēkiem, lai vnk pavadītu laiku kopā ceļojot.
bet vairs nevelk. laikam vecums un spēja apmaksāt viesnīcu :D patīk tomēr komforts un nekad nevar zināt, vai cilvēki, pie kuriem paliksi, ir ar tādām pašām higēnas un komforta normām kā tev. citreiz ir dikti forši, bet ir nācies gulēt uz grīdas ar gultas veļu, kurai nav pārvalka un ar kuru gulējuši gan jau vēl 100 sērfotāju. vienreiz cilvēks, pie kā bija sarunāts palikt, nozuda. vienreiz puisis, kas palika pie manis, izrādījās tik ļoti hipijs, ka nelietoja ne ziepes, ne šampūnu, ne zobu pastu, un to varēja just :D un tās ir sliktākās lietas, kas notikušas izmantojot couchsurfing, tā kā pa lielam pieredze tikai laba :) tur tomēr strādā sava drošības sistēma, tiecies/paliec tikai pie cilvēkiem, kuriem ir daudz labas atsauksmes, bildes, aprakstīta pieredze un aprakstīta guļvieta.
07.07.2015 23:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits