Jocīgi cilvēki Rīgā

 
Reitings 96
Reģ: 10.03.2012
Katru dienu var saskarties ar jocīgiem/nepatīkamiem cilvēkiem, taču šie 3... Zinu, ka daudzi šos cilvēkus ir ievērojuši.

Sieviete, kas lūdz naudu ''nodegušam sieviešu klosterim'', kad satiku viņu kādus 3 mēnešus, katru dienu, gan Vecrīgā, gan centrā un viņai nebija kauns katru reizi prasīt, uzbļāvu ''Cik tev tie klosteri deg? Strādāt jāiet'' :D Zinat viņu? Esat vispār dzirdējušas, ka kāds klosteris nodedzis?

Ļooooooooti jocīgs vīrietis, nu tiešām fucking creepy, tāds tumsnējs, ne čigāns jo runā angliski, parasti bija ģērbies mētēlī, maza auguma. Man no viņa jau sāka palikt bail. Ja es viņu satiku ejot garām, viņš mainīja virzienu un sāka iet kopā ar manīm sakot ''Omg you are so beautiful'' -__- satiku viņu katru dienu un katru reizi viņš piesējās. Nesaprotu. Tagad, Paldies Dievam, kaut kur pazudis. (strādāju centrā, tāpēc esmu tur visu laiku)

Jauns vīrietis ar bārdu, kas parasti visu dienu staigā pa Krišjāņa Baronu ielu, dziedot un dejojot un ejot katrā veikalā/aptiekā, iespējams kaut ko lieto, jo esmu viņu arī redzējusi normālu. Viņš parasti iet un runājās savā nodabā, attaisa veikala durvis - pasaka kaut ko un aiziet :D Viņš visiem prasa cigaretes un 30 centus. Zinu, ka zinat, par ko runāju! :D

Vai Jums ir vēl kādi stāsti par jocīgiem cilvēkiem Rīgā?
01.07.2015 13:30 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
Esmu satikusi pirmos divus. Tā sieviete katru dienu pa brīvības ielu staigā, viņa izskatās tāda tā kā nozombēta, pēc kaut kādas sektantes.

Tas otrais vīrietis ir itāļu suteners, tas jau daudzus gadus te staigā. Viņš provokatīvi ģērbtām sievietēm izsaka komentārus- marvelous, excellent, blablabla...
01.07.2015 15:01 |
 
Reitings 96
Reģ: 10.03.2012
5guns es neģērbjos provokatīvi, svārkus un kleitas vispār nevelku, kur nu papēžus :D Bet viņš man regulāri piesējās. Nodomāju, ka kaut kāds Itālis. Kā zini, ka suteners?
01.07.2015 15:06 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
es neatceros, šito faktu par to, ka viņš ir suteners man jau kādus gadus varbūt 7 atpakaļ teica, jo viņš tiešām tur vazājas jau gadus desmit, atceros viņu tur kopš Rīgā dzīvoju, kas ir jau baigi sen.
Tagad viņš laikam tikai komentārus izsaka, bet iepriekš, esmu dzirdējusi, ka viņš ir mēģinājis ar pievilcīgām sievietēm uzsākt sarunu par naudas pelnīšanu.

man arī viņš vienreiz izteica komplimentu, tas bija sen, man bija kādi gadi max 21, tolaik modē tikko parādījās riktīgi apspiesti džinsi un tīģerraksta krekliņi un kleitas. protams, ka man jaunam skuķim, kājās apspīlētas bikses, tīģeru krekliņš un papēžkurpes-aidā uz ballīti! tad arī izteica komplimentu, es tik neatceros vairs ko teica.
01.07.2015 15:25 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
1) To pirmo tantiņu krievieti (ļoti nepatīkams skatiens viņai) vairākas reizes esmu redzējusi. Pirmoreiz, kad pienāca klāt, izvilku no kabatas sīceni (ap 50 centiem) un atdevu-nu mazums, varbūt tiešām pareizticīgo klosterim diedelē. Bet šī tik augstprātīgi uz paskatījās uz mani- it kā man vismaz 100 EUR banknote tai būtu jāiedod. Kopš tās reizes, ja satieku tad klaji ignorēju viņu.

2) To večuku arī bieži vien redzu Origo- Stockmann rajonā. Pāris reizes mēģināja plīties virsu (itāliski kko teikdams), izlikos nemanām. Viņš tiešām ir itāļu suteneris (kā 5guns minēja), kas vervelē meites vai vienkārši ar putniem galvā?
01.07.2015 15:26 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014

esmu manījusi šo dīvaini Alfas/Juglas apkaimē.. vienmēr sporta jaka, šorti, vilnas zeķes un aukstpapēžu kurpes... :-D:-D
01.07.2015 15:26 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Pāris reizes esmu saskrējusies ar NR 2. Man no viņa bail metas, kā ieraugu tā skatos zemē vai eju uz citu pusi (t) arī kaut ko man ir teicis, bet neko nesapratu.
01.07.2015 15:29 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
es viņu origo vienreiz redzēju, bija vilnas zeķes, papēdenes, sporta jaka, bet nebija viss šorti, bet minisvārki.
01.07.2015 15:29 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man ta dejojosa tante loti patik, tads pozitivs tels.
Italu sutineri ari zinu, bet klat vins man nenak - tik lur virsu.

Visi tie nabadzini tunelos, pie parejas nu nenormali vnk.
01.07.2015 15:32 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.10.2014
To otro vīrieti, ar tumsnējo ādu esmu ļoti bieži redzējusi, var teikt, ka katru reizi, kad esmu centrā. Viņš vienmēr kaut ko pasaka. Viņš man šķiet ļoti dīvains. Vienmēr diezgan ātri iet, un bieži vēl atskatās. Man no viņa vienmēr bail ir.

Zinu arī to tantiņu, kura griežas pa apli, tāda pozitīva, vienmēr gribas smaidīt,kad ieraugu. :-)

Tad vēl pieturā pie tirgus ( origo pusē, nevis tirgus pusē), agrāk bieži manīju vecu veci, kuram ir viena kāja, kurš ar diviem spieķiem iet. Viņš vienmēr ļoooti skaļi runāja un bļaustijās par kautkādu karu un tādām lietām, gaidot autobusu. Un staigāja ātri šurpu turpu, pat aizķerot cilvēkus. Es vienmēr balsī smējos par viņu, jo tiešām smieklīgi tas izskatijās. :-D

Tad vēl zinu vecu tantiņu, kura bieži bija manīta centra Rimi, apkrāvusies ar daudz peķelēm, viņa citreiz vienkārši sēdēja Rimi, laikam sildijās, un skaļi runāja visulaiku ar sevīm bez apstājas.
01.07.2015 15:36 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Nu neaizmirstam arī par party bomzi... :D
01.07.2015 15:40 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.10.2014
Ā, zinu vēl vienu taniņu, kura tagad vienmēr stāv pie Origo tuneļa, un prasa 20 kapeikas krievu valodā. Viņa ar lillīgu cepuri vienmēr, ar tādu stiklainu skatienu. Es viņu bieži redzu origo tuneļa kosmētikas veikalos, pērkot lūpenes un tādas lietas. Laikam ubago naudu, lai pirktu kosmētiku. :-D Vienmēr kad redzu viņu iepērkoties, gtibas pateikt kādu sliktu piezīmi..
01.07.2015 15:43 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
party bomzi - esmu tikai uz ielas, ne saviesīgos pasākumos redzējusi
griezien tante - taču tagad pat pa LTV1 reklāmā nofilmējusies, ja nemaldos, tad reklāma bija saistīta ar šlāgera balli Ventspilī
Juglas/Teikas bomžu rūķis - šo sanāk redzēt ik pa kādam laikam. Bet viņš miermīlīgs. Vairākkārt mūsu ceļi ir šķērsojušies, ne reizi nav man paprasījis naudu vai ko citu
01.07.2015 16:00 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Otro vīrieti bieži redzu, jo strādāju stacijas rajonā, kur viņš nepārtraukti pastaigājas. Klāt nenāk, bet sveicina un ir pāris reizes izmetis komplimentus angliski. Es gan ģērbjos kā mūķene, kā to vienreiz noraksturoja mans draugs :D
01.07.2015 18:12 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Otro vīrieti zinu, man arī ir ko uzbāzies , pirms 2 gadiem, kad biju tieva un smuka :-D

Varbūt kāda zin , es katru dienu redzu, Lienes ielā , kur 22.trolejbusam pietura un baznīca , tur visu dienu rotē uz apli sieviete, es nezinu kas viņai kaiš, kaut kas ar galvu vai narkomāne, bet zobi ir kritiski, nekopta, bet katru dienu jaunās drēbēs, bet nu ne tās labākajās, runā ar sevi, prasa cigaretes. Godavārds, nesaprotu, citreiz paskatos viņa 6:00 jau tur iet uz riņķi , un 21:00 joprojām ir turpat. Man pat viņas žēl. Bet atzīšos, ka tomēr man nāk smiekli, kad draugs saka , ka viņa apsargā to pleķīti :-D Bet skumji.(t)
01.07.2015 18:20 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Neesmu nevienu no minētajiem tipāžiem redzējusi.

Man vienīgi katrreiz Origo piesienas viens un tas pats bomzis "30-50" centus "bulciņai". Pirmo reizi teicu, ka ejam blakus Rimi, es nopirkšu. Nē, nederot. Ja pērk viņam ēdienu, tad no Maķīša burgeru vajagot :D Atcirtu, ka pat pati neēdu Maķītī, jo par dārgu, biegās atzinās, ka alum vajag un tad arī iedevu, bet nu cirks. Pārējās reizes gan atcērtu, ka reiz jau iedevu un pietiks dzert.

Rotējošā/dejojošā VecRīgas tantiņa gan forša, bet domāju, arī ļoti labi pelna uz tūristiem.
01.07.2015 18:36 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Ļooooooooti jocīgs vīrietis, nu tiešām fucking creepy, tāds tumsnējs, ne čigāns jo runā angliski, parasti bija ģērbies mētēlī, maza auguma. Man no viņa jau sāka palikt bail. Ja es viņu satiku ejot garām, viņš mainīja virzienu un sāka iet kopā ar manīm sakot ''Omg you are so beautiful'' -__- satiku viņu katru dienu un katru reizi viņš piesējās. Nesaprotu. Tagad, Paldies Dievam, kaut kur pazudis. (strādāju centrā, tāpēc esmu tur visu laiku)


ar iesirmiem matiem? ja tā, tad tas ir debils itālis, piesienas, mēģina atrast skaistas meitenes brīvām attiecībām. rupjības latviski gan nevar teikt, jo viņš tik daudz laikam ir iemācījies. :-D pirmo reiz redzēju viņu 2007. gadā
01.07.2015 18:49 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
bomžu rūķis, viņš tāds piemīlīgs šķita :-P
01.07.2015 20:11 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Izejot no tuneļa pie origo bieži parādās jauns puisis, ar vienu kāju, invalīds (bet nav runa par to,ka viņš būtu jocīgs) Vienkārši stāsts ir tāds, ka kādu dienu ejot garām, viņš man palūdza naudu, vajagot bērnam putru nopirkt, es teicu, ka man pašai naudas nav, lai visus pabarotu.. nu lūk pēc kāda laika šo pašu vīrieti Purvciemā redzu kopā ar vieglas uzvedības sievietēm. Arī mana tante, kas strādā Rīgas satiksmē, ir redzējis viņu kopā ar ielas meitām pa nakti. Tad vairākas reizes prasa naudu, līdz vienu reizi es sabļāvu uz viņa un pateicu - es neesmu banka, lai dalītu visiem naudu, ja reiz pa naktīm vari Jāt** , tad pats arī vari pelnīt naudu! Teksts ne pa tēmai, bet tomēr.. Līdz ar šādiem cilvēkiem, visiem bezpajumtniekiem zūd ticība.
01.07.2015 20:39 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Esmu redzējusi to maisiņvīru. Vienmēr esmu uz šo cilvēku skatījusies ar izbrīnu...:-/

Nezinu vai šis cilvēks jau te ir pieminēts, bet čigāntipa vīrietis, maza auguma, kas visu laiku dzīvo pa Vērmanes dārzu. Skatās virsū, kaut ko murmina, tā kā jautā un kad pajautā - ko? Saka,ka vajag naudu. Ja iet prom, kādu brīdi vēl nāk pakaļ. Kad ievēroju šo cilvēku,gāju ar lielu līkumu.

Un jā,esmu ievērojusi arī dejojošo tantiņu, kas visur iet ar savu radio/magnetafonu. Nu tiiiiik enerģiska, ar elegantu tērpu, griežas kā traka uz apli. Citreiz vēl uzdzied līdzi.

Vīrietis tunelī ar svariem un suni. Tunelis, kas ir pie autoostas. Cik sapratu,ka viņš laikam ļauj nosvērties un tad atkarībā no svara cipara, ir jāmaksā tik centi viņam (vismaz man tā stāstīja, nezinu,cik tur tā patiesība).
01.07.2015 21:24 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Kanāla malā pie autoostas bieži sēž veca tante, kas pārdod visādas lietiņas- te vienu kurpi, te ieplīsušu šķīvi. Es negribu viņu saukt par jocīgu, man vienmēr iesāpas sirds, kad redzu viņu. Esmu sev apsolījusies, ka nākamo reizi, ja sanāks ieraudzīt viņu, noteikti iemetīšu trauciņā naudu. Man viņas ir neizsakāmi žēl, pat nezinu kādēļ, bet, kad esmu gājusi garām un neko nenoziedojusi, tad vienmēr sirds tā dīvaini sažņaudzas. Un šis ir pirmais gadījums, ka man pat interesē, kas ar viņu ir noticis, ka sākusi ubagot, kur ir radinieki, vai cilvēki palīdz, utt. Toties drosmes to pajautāt man nemūžam nebūs.
01.07.2015 22:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits