MS operatori

 
Reitings 205
Reģ: 16.01.2014
Tele2,ar savu attieksmi, ir izvedis no pacietības(e) Vēlos mainīt operatoru!!!
Ko izmantojat Jūs? Kādu tarifu plānu izmanto un vai esi apmierināta? Kas ir tavuprāt izdevīgākais?

Šobrīd nevaru izlemt starp LMT Mūsējie(5.65)+internets Neatkarība(9.99) un Bites Pērkonu(11.80).
Vajag neierobežotus zvanus(sms mazsvarīgi) un internetu vismaz 2GB+ Labu pārklājumu. LMT sanāk "sālīti" ,bet Bitei ar pārklājumu ir kā ir,taču tas man ir Ļoti svarīgs VISĀ latvijā,arī latgales mežos un kurzemes pludmalē :-D
:-D Tagad prātoju,kā lai dabuj ,ka man pazvana kāds no konkurent operatoriem un paaicina mani pāriet ar savu nr(tajos gadījumos viņi piedāvāju kādu īpašo piedāvājumu uz pirmajiem pārs mēnešiem).:-D
01.07.2015 13:13 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
lalala, izlasi līgumu, tur ir jābūt sadaļai pie kādiem noteikumiem var lauzt bez līgumsoda
01.07.2015 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Man ir bites kosmoss. Viss neierobežots + vēl atsevišķa sim karte ar 5GB katru mēnesi. Nav par ko sūdzēties, viss lieliski. Arī kad pieslēdz kā hotspotu portatīvajam - labs ātrums!
01.07.2015 20:06 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Ļoti daudz GB iziet gan youtube, gan Spotify, GAN PROGRAMMU UPDEITOS!! Ja nav uzslēgts "update only through wifi" tur pāris GB dienā pazudīs un pat vairāk, ja daudz aplikāciju.
Pašai gan, ja neklausos Spotify, pietiek ar 400MB.

Lietoju LMT, bet atsevišķu iemeslu dēļ biju iegādājusies ZZ. Uz Ziemassvētkiem atnāca sms, ka dāvina tur 1GB vai 2GB interneta, nu ok, būs ko lietot kādu laiciņu. Pēc lielāka laika posma pēkšņi pazūd viss kredīts - izrādās dāvanai ir bijis "derīguma termiņš", kas nekur netika minēts, viss kredīts pazudis internetā. Otrreiz karti vairs nepapildināju, negribu krāpniecības sponsorēt :/
01.07.2015 20:32 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Divus gadus biju uzticīga Bitei, bet pēdējā laikā tā stipri pievīla. Latvijā zonā sāka neiet, daudzās vietās man bija tikai viens zonas stabiņš, internetam nevarēja pieslēgties. Man šeit Vidzemes pusē zona bija tikai pašā pilsētā, bieži vien kaut kur braucot uz šosejas pamanīju, ka no service. Aizbraucot uz ārzemēm nebija iespējams nevienu sazvanīt, un nosūtīt sms. Bite taisnojās ar to, ka redz viņiem vajag no cita numura piezvanīt un iestatīt kaut ko. Bet kā? Tagad iet un meklēt kādas priekšapmaksas kartes? Smieklīgi. Draugam precīzi tas pats. Labi, ka bija cilvēks, kurs lietoja LMT, vismaz sazvanīties varēja.
Tagad pārgāju uz LMT. Maksāju vairāk, bet vismaz redzu par ko aiziet mana nauda.
01.07.2015 20:36 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Trīne1, jau esmu lasījusi. Cik esmu sapratusi, tā lauzt līgumu nevar. Piedāvā tikai samazināt rēķinu par to laika periodu, kurā ir bijušas problēmas. Nu kaut kā tā.
01.07.2015 22:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits