Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dusmaas pateica nesmukas lietas

 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
Vakar nekas par nelaimi neliecinaaja, paeedaam vakariņas, prieciigi parunaajaam.
Tad, peec shaadu tādu brīvdienu plaanu paarrunaashanas sapratu, ka atkal prioritāte ir citi, gan draugi gan vecaaki, jeb tas, kas viņiem vajadzīgs ir pirmajās vietaa.
Es uz to noraadiju uz ko sanjeemu, ka esmu apriebusies un lai kratos, jautaaja vai viņam cita jaameklee?...
Es domāju ka lieki piebilst KAA jūtos, vel soriit acis pietuukushas no raudaashanas.. neko neteicu, biju paaraak pazemota, lai komenteetu, vnk pazudu istabas
Tad joka peec gaaju kārtot skapi, itkaa pakot mantas uz ko reakcija bija kaa ar elektrību dabūjis, ko Es darot, ka nevajag, bija jau kaartiigs, tad miilvaardini visa vakara garumā, kircinaashana, it kā nekas nebuutu bijis..
Vakaraa briinijaas kaapeec buchu uz nakti nedodu, pateicu ka naak miegs un gulju.. shoriit aizbraucu uz darbu viena..

Es tagad taa sliktaa??? Kaa vispaar ko taadu var pateikt? :'-( man jaaizliekas ka nekas nav bijis??? :'-(:'-(
01.07.2015 08:43 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Sāpīgi :( Ja jau ucinās, varbūt ir sapratis, ka vārdiem ir liels spēks un ar tiem tevi patiešām var aizskart līdz sirds dziļumiem. Es domāju, ka šo reizi patiešām piedotu un aizmirstu, bet, ja kas tāds atkārtotos, tas nozīmētu, ka mācību nav guvis un tad jau domātu, ko darīt tālāk.
01.07.2015 08:47 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nu, kaut ko tādu dzirdēt no mīļotā vīrieša būtu vairāk kā pretīgi.

Es šodien pajautātu, kāpēc kaut ko tādu teica, vai tam ir kāds nopietns pamatojums. Bez jebkādām drāmām.
01.07.2015 08:47 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tev līdzās ir cilvēks ar zemu emocionālo inteliģenci (tādi bieži pēc tam izrādās arī vardarbīgi). Ka tādas lietas atļaujas vienreiz, ar laiku tas kļūs par paradumu un scenārijs būs tas pats-rupjība, kam sekos "pielabināšanās". Ja tevi tas ļoti aizskar, tad sakravā mantas un dodies prom. Jo ilgtermiņā viņa uzvedība kļūs tikai sliktāka.
01.07.2015 08:53 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Šis ir pirmais tāds gadījums vai problēma ir jau ilgstoša? Cik sapratu, tad sen jau pastāv kārtība, kad draugi un radi ir pirmajā vietā un tu pēc tam.
01.07.2015 08:56 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Nekas neliecinaaja par nelaimi :D :D :D nav briinums, ka taa pateica, tagad puisim visi draugi un radi ir jaapamet vai jaatiekaas tikai tavaa klaatbuutnee? Kas tu par pasaules nabu esi? Otraa pusiite ir tikai papildinaajums dziivei, nevis visas dziives centrs, esmu 100% paarliecinaata, ka taveejais to saprot, bet tu pati diemzheel nee!
01.07.2015 09:11 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man arī radās jautājums - kādus plānus brīvdienām ierosināji tu, kas viņam nepatika?
01.07.2015 09:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nē, tev nav jāizliekas, ka nekas nav bijis.

Ja es savai ta saucamajai otrajai pusei priortiāšu sarakstā būtu kaut kur pie beigām, man arī tas nepatiktu - un neiet runa par dzīves centru.

Gan vecāki, gan draugi, gan darbs, gan kādreiz atpūta no visa un visiem ir būtiski, bet, ja priekš manis laiks būtu tikai tad, kad nekā foršāka nav ko darīt... Nu nez.

Ieteikt gan neko ģeniālu nemācēšu :)
01.07.2015 09:14 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Nu, nu. Pieļauju, ka šī situācija nav tik viennozīmīga, kā varētu likties. Ja jau dāma uzmet lūpu par to, ka draugs groib tikties ar vecākiem un draugiem, tad es to puisi ļoti labi saprotu. Varbūt, ka zāģē šitā nonstopā, cilvēkam vienkārši nervi neizturēja.
Un vispār piekrītu vichy.

Savulaik arī esmu draugam līdzīgas scēnas taisījusi, tagad kauns paliek atceroties.
01.07.2015 09:16 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Gan vecāki, gan draugi, gan darbs, gan kādreiz atpūta no visa un visiem ir būtiski, bet, ja priekš manis laiks būtu tikai tad, kad nekā foršāka nav ko darīt... Nu nez.


Kāpēc Tu domā, ka ir tieši tā? Varbūt, ka sen jau bija plāni ar draugiem, bet, piemēram, mammai ir dzimšanas diena.
Man izskatās, ka vienkārši spītīga dāmīte ir sacepusies ne par ko. Grib, lai pasuale griežas tikai ap viņu, un puisis dara tikai to, ko viņa grib.
01.07.2015 09:18 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
lady_in_pink pat ja scēna ir nepamatota (tā arī varētu būt), vai tiešām "esmu apriebusies un lai kratos, jautaaja vai viņam cita jaameklee?..." ir normāla reakcija?
01.07.2015 09:20 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es uz to noraadiju uz ko sanjeemu, ka esmu apriebusies un lai kratos, jautaaja vai viņam cita jaameklee?...

Kas, pie velna, šitas vispār ir? :-O
Es pateiktu, - lai skrien meklē citu, ja ir jau kāda padomā!
Es noteikti neietu un netēlotu it kā nekas nebūtu bijis. Man riebjas tādi cilvēki,kam strīdos pēkšņi nāk tādas pērles ārā! No nekā jau tādas domas nerodas, tātad iekšā tas jau ir sēdējis!
01.07.2015 09:21 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
ir normāla reakcija?


Nu nav normāla, protams, bet es, piemēram, redzu, kā mana draudzene savu džeku zāģē, uiij... Tāpēc es nebrīnos, ka dusmās ne tādas vien pērles ārā nāk.
Es cilvēcīgi saprotu, jo pati esmu pārlieku emocionāla un dismās varu pateikt to, ko patiesībā nedomāju.
01.07.2015 09:23 |
 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
juus paarprataat, vai arii es nepilniigi uzrakstiiju
nav runa par tikshanos, iet runa tieshi par idejaam un plaaniem
ja es pateikshu daram to un to, tad taa ideja buus slikta, bet ja to pateiks kaads cits, tad uzreiz laba

piemeram, ieteicu doties vienaa 2dienu pasaakumaa. vins teica ka besis, negribees peec darba utt.
tgd vakar piezvana vina draugs un piedaavaa citu pasaakumu, arii uz 2dienam.
shis uzreiz laimiigs un jautaa man - braucam?? es taa arii pateicu kur tavs besis palika???
sanaak ka no manas mutes taada pati ideja ir sliktaaka???
01.07.2015 09:28 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Protams, vīrietim taisnība, lai pamet mīļoto, pasaka, lai viņa "kratās" un autore ir ļaunā. :D Manā uztverē. ES esmu vīrieša ģimene - laiks ir jāpavada ar mani, kādas brīvdienas var aizbraukt pie vecākiem vai ar draugiem atpūsties, bet autore jau paziņoja, ka tas ir bijis vienmēr.

Jums ir jāizrunājas, jāpasaka kā jūties un jānostāda fakta priekšā, ka šāda pazemošana atkārtoties nedrīkst. Nu nesmuki tas ir, neizklausās pēc pieauguša vīrieša. Vnk izrunājiet problēmas, ka prioritātes nevar būt visi apkārtējie, bet gan tu, kas ir tikai normāli, ja ir attiecības.
01.07.2015 09:33 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Nu bet varbuut tava ideja tieshaam nebija laba? Piemeeram es arii nebrauktu kaut kaadaa paargaajienaa uz 2 dienaam, bet uz Positivusu vai kaadu spa labpraat. Un divataa tomeer arii ir garlaiciigaak nekaa barinjaa.
01.07.2015 09:34 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Sharlita nu jā, tad varbūt nav TIK traki, vismaz apkārtējos nenostāda augstāk par Tevi un vēlas kopā braukt. Bet nu jā, pasaki, ka gribi kādreiz darīt to, ko Tu ierosini, nevis tikai viņa draugi un kopā ar viņiem... Un nu, nekas nevar attaisnot šādus vārdus, tapēc arī uz to Tev ir jānorāda. Var jau rast kādu kompromisu - vienreiz izdomā viņš ( viņa draugi) un citreiz Tu ko darīt, ja tik plaša jums izvēle un nespējat vienoties. Protams, abiem ir jāpiekāpjas un jāspēj rast kompromisi :)
01.07.2015 09:36 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Golden, tas NAV normaali. Ja mani viirietis saaktu preseet, ka par daudz laika pavadu ar draudzeneem vai gimeni, es arii pateiktu, lai krataas ;) bet nu kaada kuram taa uztvere par attieciibaam un viiriesha lomu savaa dziivee!
01.07.2015 09:36 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Nekomentēšu par neko citu, bet es neliktos mierā līdz man atvainotos par vārdiem..
Nav ko izlikties, ka nekas nav noticis. Jāapzinās, cik sāpīgi un ka par pāridarījumiem jāatvainojas.
01.07.2015 09:37 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Man šķiet jocīgi, ka saka ģimene. Ģimene tak ir vīrietis ar ko Tu dzīvo, ar ko ir bērni un laulība. Tas, pie kura aizbrauc kādu reizi ciemos ir vecāki, radinieki :) Bet nu, protams, katram savs, taču, ja draugam prioritātes būtu draugi un mamma ar tēti, tad nu sorry nē. Pārāk nenobriedis priekš manis! Kāda jēga no attiecībām tad :D
01.07.2015 09:38 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es domāju, ka čalis vienkārši negrib divatā braukt. bet no otras puses - ja jau negribēja divatā, varēja ierosināt, ka tiek uzaicināti vēl kādi draugi, nevis uzreiz atteikt.
01.07.2015 09:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits