Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

fucked up

 
Reitings 24
Reģ: 09.01.2015
Situacija tada, ka esmu iemilejusies drauga. Puisi no draugu loka, puisi ar ko jau vairak ka tris gadus esam ta teikt comi. Un visu laiku tas ir krajies un krajies. Ir mirkli kad vienkarsi to vairs nespeju. Es nespeju vinu izmest no galvas. Bet nespeju ari vinam atklat savas jutas. Es nevaru pielaut situaciju, kura es varetu vinu pazaudet ka draugu. Esmu tikusies ar citiem, tikai lai nedomatu par vinu - rezultats nekads. Un esmu nonakusi situacija, kad man nepatik iziet ara ar draugiem, jo tas sapina. Sapina vina nepiejamiba. Es satieku vinu katru dienu, tas neizbegami. Bet katru reizi, kad tas ir brivak viss - es zinu, ka nekad nebusu 'good enough'.

Es gribetu dzirdet, vai kadai ir bijis lidzigi? Ka ar to sadzivot? Ka tikt gala?

Atvainojos, ka rakstu bez garumzimem.
01.07.2015 04:20 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Sen atpakaļ man bija līdzīgi, bet nesadūšojos savas jūtas atklāt, tā tas viss arī pārgāja un tagad domāju, ka labi vien ir, ka toreiz neko neteicu. Laikam jau tas nebija pietiekami nopietni.

Tas nav padoms, tikai pieredze.
01.07.2015 06:20 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Kapēc nebūsi "good enough"? Varbūt ir vērts inscinēt situāciju, kur viņš Tevi ieraudzīs pavisam citā gaismā (piem., imidža maiņa, sevis izskaistināšana)?
01.07.2015 08:26 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja trīs gadi laikā draudzējoties neesi viņam kļuvusi tuva un interesanta ne tikai kā draugs, bet arī sieviete, tad visticamāk tu neesi viņa tips/viņš mīl citu/tu neesi tas cilvēks, ar ko viņš gribētu pavadīt kopā savu dzīvi. Pavadi mazāk laika ar viņu un koncentrējies uz citiem vīriešiem.
01.07.2015 08:34 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Izlasot autores stāstu uzreiz galvā ieskanējās https://m.youtube.com/watch?v=hlIkUo5oUac

Katram ir savs silver lining. Es tikai pēc gadiem uzzināju, ka jūtas bija abpusējas, bet mums abiem bija bail, ko otrs un pārējie padomās. Kad uzzināju, tad jau bija par vēlu.
01.07.2015 08:38 |
 
Reitings 24
Reģ: 09.01.2015
Stardust - esmu gan meginajusi gerbties izaicinosak, lupas krasot utt. Bet tas neko nemaina.

Teika_spolite - ta visticamak tas ir, bet pavadit mazak vina sabiedriba ir tik pat ka neiespejami. Macamies kopa, stradajam vienos projektos, kopigi draugi, pasakumi utt. Bet vina sabiedriba ir patikama, bet ari sapiga.

Lollipop - ka uzzinaji?
01.07.2015 14:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits