Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Naudas aizdevums

 
Sveikas, vai zināt pastāstīt, vai ir iespējams kādā bankā saņemt aizdevumu, ja šobrīd ir kavēts ātrā kredīta maksājums?
Esmu sabraukusi pilnīgos sūdos ar ātrajiem kredītiem, esmu bez darba, esmu aizņemusies no visiem iespējamiem cilvekiem, protams atdot arī nevaru, atceros, ka kaut kur padzirdēju kā kāds manā situācijā saņēmis bankas aizdevumu uz ilgāku laiku, lai atmaksātu ātros kredītu. Varbūt, zināt pastāstīt vai ir tāda iespēja?
01.07.2015 01:32 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
bigbank var aizņemties lai atdotu ātros kredītus tieši!
01.07.2015 02:43 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
bet ja esi bez darba, slikti :(
Jo vajag darbu, nezinu. !
Cik tev ir ātrie kredīti?
01.07.2015 02:44 |
 
Divi. Abi kopā sastāda apmēram 400 eur lielu summu. Nav, kur ņemt to naudu.
Esmu sasūtījusi cv apkopēju vakancēm, auklēm utt. Nekādu atbilžu nav. Un bezdarbnieka pabalstu saņemšu tikai nākamā mēneša beigās, summa arī nepietiekama, lai visu samaksātu. Esmu jau izmisumā.
01.07.2015 02:53 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Pirmkārt, divi nav daudz!
Nekādā gadījumā neņem nekādus vēl kredītus !!

Ar šiem abiem kredītiem mēģini sarunāt atmaksas grafiku, vismaz 20eiro mēnesī vai kā, saki nav darba, vairāk nevari. No sākuma moš nepiekritīs, beigās piekritīs. Man ar tā bija. Tikai neņem vēl kredītus, būs vēl trakāk!
01.07.2015 02:55 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
esmu aizņemusies no visiem iespējamiem cilvekiem, protams atdot arī nevaru

Tev nevajag vēl vienu aizdevumu.

1. Apzvani kantorus, kam esi parādā. Aprunājies par savu situāciju, sarunā atmaksas grafikus ar tādām summām, kādas spēsi atdot, ja atradīsi darbu par minimālo algu. (Katram kantorim pa kādiem 10€ mēnesī) Ja nepieciešami padomi, kā ar viņiem runāt, lai Tavām summām piekristu, raksti man vēstuli. Dieva dēļ, neizdomā ar viņiem lekties, ja tiešām plāno nomaksāt.
2. Sameklē darbu par minimālo algu. Jā, zinu, opcijās ir tikai Maxima uc apkalpojošās sfēras darbi. Ņem, kas ir un mierini sevi ar domu, ka tas nav uz mūžu.
3. Kad būsi nostrādājusi 3 mēnešus, vari vērsties kādā bankā vai citā kredītiestādē, kas piedāvā apvienotos kredītmaksājumus ilgtermiņam.
01.07.2015 02:57 |
 
Ar smscredit gada sākumā sarunāju, ka neturpinu vairs pagarināt, bet sastādīja grafiku un katru menesi jāmaksā 40 eur. Šis grafiks tiek anulēts, ja es nemaksāju, tagad kaveju jau divas nedēļas. Viņi saka, ka ja nemaksāšu, nāks uz mājām un darbu (kura man nav) runāt.
Otrs ir vivus, kas tāpat kā smscredit ir zem AS4finance, ir iespējams tos abus kaut kā apvienot? Bail jau runāt ar viņiem, bet būs rīt vien tas jādara
01.07.2015 03:00 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Mhm, man tas pats bija ar smscreditu, gaidīja 6 mēnešus līdz samaksāju, nekur nenāca, neko nedarīja, cik vien ātri vari, samaksā tos 40 eiro!
Uzraksti, kad samaksāsi tad un tad, ātrāk nevari!

Esmu sūtījusi viņiem vēstules un visu sarunājusi!

Gan ar vivus, gan smscredit, abos bija grafiki :)
01.07.2015 03:18 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Viņi man teica, vismaz 50 eiro mēn, es sarunāju un maksāju 20 eiro!
01.07.2015 03:19 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Interesanti, ka uztraukums ir tikai par kredītiestādēm nevis par to, ka neesi atdevusi naudu visiem pazīstamajiem.
Meitenes, izdariet secinājumus pašas :) Nekad neaizdodiet citiem naudu, jo no cilvēkiem aizņemto parādnieki nesteidzas atdot
01.07.2015 08:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits