Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izšķīrāmies, turpinam tikties.

 
Reitings 5
Reģ: 30.06.2015
Sveiki,

nekad nebūtu domājis, ka rakstīšu kādā forumā ar vēlmi lūgt padomu, bet diemžēl esmu nonācis pie situācijas, ka nezinu, ko un kā darīt vai nedarīt.

Izstāstīšu situāciju no pirmsākumiem, lai būtu lielāka skaidrība.

Iepazināmies ballītē ar meiteni, kura uzreiz iekrita acīs, iepatikās, sākām sarunāties u.t.t
Nakti pavadījām kopā - guļot, bet nekas nenotika. Sākām tikties, sarakstīties un pēc nepilnām divām nedēļām - sagājām kopā. Diezgan sasteigti, bet abi bijām par un tā sanāca, ka sāku īrēt dzīvokli netālu no viņas un beigu beigās sanāca, ka saiešana kopā sanāca arī dzīvošana kopā. Pēc 2 mēnešu ilgām attiecībām, kurās bija arī savi mazāki un lielāki strīdi, dzīvokļa īrēšana izbeidzās un ievācos atpakaļ pie vecākiem, jo pazaudēju darbu. Man ir tikai 20, tāpēc uzskatu, ka tas vēl ir normāli. Pie lielākā strīda, meitenei pirmā reakcija bija - šķiramies, bet izrunājot, viss nokārtojās.

Dzīvojot kopā, meitene bēdājās par to, ka nevar no galvas izmest puisi, ar kuru zaudējusi nevainību mazāk kā mēnesi pirms mēs iepazināmies, viņa par to bēdājās un pati bija dusmīga uz sevi, jo zināja, ka tā nevajadzētu būt, lai gan mīl mani, bet galvā vēl atmiņas par citu.

Beigu beigās, sanācis ir tā, ka kopīgi nonācāt pie risinājuma, ka attiecības nebūs labas, kamēr viņa nesakārtos savas domas, un negribot mani sāpināt, nonācām pie risinājuma, ka šķiramies, un ja būs lemts, viss nokārtosies un par to pasmiesimies.

Ir pagājušas pāris nedēļas, visu šo laiku esam tikušies un sazvanījušies, it kā nekas nebūtu noticis, bet kopā neesam. Šodien pēc neliela strīda nonācām pie sarunas, ka ir bijis labi, labāk un slikti kopš izšķīrāmies, bet kaut kas pietrūkst viņai, un tāpēc mēs visam pieliekam punktu. It kā pareizs lēmums, bet sāp iedomāties dienu bez viņas :-/
30.06.2015 23:45 |
 
Reitings 5
Reģ: 30.06.2015
Sāls visā ir tas, ka nesakrīt redzējumi par attiecībām, viņa grib visu uzreiz, bet es gribu kopīgi ar viņu sasniegt to. Viņa sarakstās ar citiem, viņai nepatīk, ka tik bieži rakstu/zvanu viņai, viņa mani mīl, bet ir ļoti spītīga un ja viņai ko aizliedz, darīs par spīti, vai līdz pēdējam centīsies panākt savu, bet ja nepanāks, tad iegriezīs, bet neatzīs, ka dara speciāli.
30.06.2015 23:51 |
 
Reitings 91
Reģ: 15.06.2015
"lai gan mīl mani, bet galvā vēl atmiņas par citu."


Personiigi nepiekriitu shiem viedokliem. Uzskatu, ka miileet var tikai vienu cilveeku (kaa otru pusi). Liidz ar to vainu nemiil Tevi, vai nemiil Juus abus.
30.06.2015 23:56 |
 
Reitings 5
Reģ: 30.06.2015
@JackDaniel

Tas bija pirms mēs pašķīrāmies, pirms kāda laika pati izstāstīja, ka sapratusi, ka mani tiešām mīl, un par to cilvēku vairs nedomājot, tam ticu, jo to var redzēt pēc viņas uzvedības/garastāvokļa, iepriekš visu laiku bija nomākta.
30.06.2015 23:59 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Ja meitene patiešām mīl, pirmjos mēnešos aizveras širmis pilnībā un neparvienu citu viņa nedomā. Nu tas no manas pieredzes.
01.07.2015 00:00 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Nu tad vinja tevi nemiil. Es pati esmu peec dabas spiitiiga, bet,kad pret otru cilveeku ir stipras juutas jebshu miilestiiba, tad iegriezt vai spiiteeties otram cilveekam-negribas un pat nevar to taa izdariit, jo tu taksh vinju miiili. Bet te taa neizskataas, cik meitenei pashai gadu? Te driizaak izskataas,ka meitene tikko zaudeejusi nevainiibu,nezin uz,kuru pusi likties ar,ko satikties un,ko vispaar pati grib. Te miil, bet negrib,lai zvana.. nu kaa taa var buut?
01.07.2015 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
kāda tur mīlēšana tādā vecumā pēc pāris mēnešu attiecībām? Citi "pieaugušie" tik pēc gada to novērtē un apzinās, un arī atzīst.
Tā kā met vien to bābu ārā no galvas un dzīvo tālāk. Nāks labāki laiki.
01.07.2015 00:01 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
minkalinka un lakricia - pievienojos!
01.07.2015 00:03 |
 
Reitings 91
Reģ: 15.06.2015
Laricia

Es uzskatu, ja cilveks miil (imo reti kurs savos 20 zin, kas ir miilestiiba), tad sirmis aizveries ir vienmeer :)
01.07.2015 00:04 |
 
Reitings 5
Reģ: 30.06.2015
nu, vismaz no manas puses, tiešām ir aizvēries, uztraucos, rūp un pārdzīvoju.

gadi 18, it kā, pats saprotu, ka nezin viņa ko grib, grib visu un uzreiz, bet domāju vai censties iemācīt/parādīt kādām jābūt attiecībām, vai atmest cerības, ka pieleks un sāpīgi pašam, bet tikt pārī un aizmirst?:-|
01.07.2015 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Move on. Taču skaidri saprotams, ka meičuks nezinu ko grib.
01.07.2015 01:15 |
 
Reitings 19
Reģ: 22.11.2012
man bija 16, kad es iepazonos ar savu esošo 'viru, un tagad man ir 20..savos 16 es zināju ko es gribu, un man paveicās, ka bija pieredzējis vīrietis, kuram uz to brīdi bija 23, un tagad 26.. luxis piedod, bet tev pašam vēl īsti jāpadomā ko tu gribi...meitene nesen pazaudēja nevainību, viņa vēl meklējumos..a tu esi jauns, kuram vēl jāabauda dzīve..neredzu kopīgu ceļu..
01.07.2015 01:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits