Bēres.

 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
Ehh pat nezinu kā izstāstīt savu milzu bēdu :( Sestdien man nomira mana mīļa vecmamma un tā nu sanāca ka bēres rīkoju viena pati un pirmo reizi. Galvā ir tik daudz pārdzīvojuma, kad vairs nespēju loģiski padomāt, tad nolēmu Jums pajautāt.
Varbūt kāda zin kas ir jāliek zārkā? (teica ka var ielikt brilles viņas, naudas maku ar naudiņu iekšā, ķemmīti, bet ko vēl?)
Kā vispār notiek tās bēres ? Esmu dzirdējusi par egles skuju galotnēm, bet nesaprotu kād viņus ir jāber?
Vai drīkst uz bērēm iet melnajos svārkos līdz celim?

Lūdzu tikai neviena nepārmetiet man, jo pēdējo reizi bērēs biju kad man bija 3gadiņi un tās bija tēta bēres un protams neko no viņām neatceros. :(
30.06.2015 00:10 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
Paldies meitenes par atbalstu. Es zvaniju morga darniniecei vinja teica ka tas neko nenozime traku kad teceja asinis vienkarsi man vecmaminja bija dusiga un ta medz notikt.
02.07.2015 19:07 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Visdziļākā līdzjūtība tev, turies.
Šogad apglabāju 2 savus vistuvākos cilvēkus - vecmāmiņu un tēti. Man arī nācās pa lielam bēres rīkot. Viss bija bez lieliem starpgadījumiem, izņemot to, ka tētim bija nodzītas ūsas, kas viņam bija bijušas visu mūžu. Viņš izskatījās tik svešs. Mēs ar radiniekiem pat neiedomājāmies, ka tā varētu notikt, būtu zinājuši, būtu pateikuši ārstiem, lai nenodzen. Pēc tam spriedām, varbūt to darīja dēļ higiēniskiem apsvērumiem.
Par tām asinīm - interesanti, ka tā var notikt, bet šausminoši klātesošajiem.
Turaties, atbalstat viens otru un ticiet, ka vecmāmiņa jūs sargā, sēžot uz mākoņa maliņas. :)
02.07.2015 19:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!