Svešas naudas piesavināšanās

 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Jautājums tām, kas ar to saskārušās un tām, kas pašas dara-kāpēc tik daudzām meitenēm ir tieksme piesavināties draudzeņu naudu? Aizņemties, lūgt, lai samaksā, jo aizmirsts maks/nav līdzi skaidra nauda/nav ieskaitīta alga, utt. un, protams, naudu neatdot. Un ja prasa atdot parādu, tad lūr ar tādu aizvainotu seju itkā parāda atprasīšana būtu augstākā mēra nelietība :D Dažām vēl pietiek bezkaunības atrunāties, ka kaut kad vēlāk atdos, utt. Tām kas tā dara-kāpēc jūs tā darāt? Tās, kas ar to saskārušās-kā ar to cīnaties?
29.06.2015 15:06 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Sheit arii darbojas tas zinaamais teiciens - ja gribi pazaudeet draugu, aizdod naudu.

Manaa pazinju lokaa laikam nav taadu cilveeku, bet ja taa gadiitos, ka kaadam iestaajusies amneezija attieciibaa uz paraadu, es shaadam cilveekam neaizdotu vairs neko un nekad.
29.06.2015 15:20 |
 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
Ar draudzenēm, tāpat kā wee, viena otrai uzsaucam. kura bagātāka, tā maksā. Ja abas bagātas,maksājam katra par sevi. Priekš draugiem nav žēl un ja nopērku draudzenei kokteili pa 5 eiro, viņa man par 3 eiro, neskaitu kapeikas pakaļ. Saprotu, ka ne vienmēr visiem nauda krīt no kabatām laukā, katram grūti brīži pienāk, bet izklaidēties ta gribas.
29.06.2015 15:20 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Pati esmu 2 reizes aizmirsusi maku mājās , kad biju sarunājusi pusdienas ar draugiem ( ar bērnu , ne to vien var aizmirst :D ) , man pat prātā neienāca atdot , kad atnesa rēķinu , visi sametās , mums reti kad sanāk , ka katrs precīzi par sevi maksā un vēl atsevišķi čaju atstāj . Parasti vienkārši rēķina summa +/- izdala ar cilvēku skaitu . un tad sanāktu , ka man katram jāatdod 3 eiro :D :D nu nē taču ....
29.06.2015 15:19 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Nu nezinu, man ar draudzenēm tā nav... Un nekad nav bijis...
Protams ik pa reizei viena otrai šo to izmaksajam kafejnīcā piemēram, bet tas ir ar domu ka tā ir izmaksāšana bez naudas atgriesanas un kā nākamreiz viņa man izmaksas.. Kaut kā tā...
29.06.2015 15:17 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
man šķiet pašsaprotami ik pa laikam draugiem ko uzsaukt , ja satikšos ar draudzeni un pusdienosim un viņa būs aizmirstu maku/algu vai ko citu , droši samaksāšu, naudu atpakaļ neprasīšu , gan jau man nākamreiz ko uzsauks . Ja kādā ballītē , kāds/kāda lūdz aizdot līdz 10 eiro un izliekas pēc tam par beigtu , lai jau , nebagāka nepalikšu , nākamreiz kur iesim , teikšu , ka ir man parādā koteili no pagājušās ballītes .
Nauda nāk un iet un dēļ tās nekad neesmu bojājusi attiecības ar draugiem un līdzcilvēkiem
29.06.2015 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
šāda problēma ir aktuāla abiem dzimumiem. Draugu lokā ir tikai viena meitene, kas tā dara. Kaut kāda principa pēc es izvairos ar viņu izklaidēties, ja tajās tiek iekļautas izmaksas. Problēma atrisināta ;-)
29.06.2015 15:16 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
kāpēc jūs tā darāt?

:-D pati atbildēji:
jo aizmirsts maks/nav līdzi skaidra nauda/nav ieskaitīta alga, utt.

Drīzāk jādomā,kāpēc nauda netiek atgriezta;-)
29.06.2015 15:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits