Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju savu papardes ziediņu!

 
Reitings 135
Reģ: 13.06.2015
Labdien jaukās cosmo.lv lasītājas. Tā nu ir sagadījies , ka šajos Līgo svētkos esmu bez otras pusītes. Bet vēlos, lai šī nakts man būtu īpaša, gan man , gan kādai jaukai saulītei, kura mani labprāt sasildīs. Zinu ka ir pēdējais laiks, tāpēc es rīkojos spontāni atverot šo tēmu, man patīk rīkoties, esmu spontāns, man patīk motokross, mašīnas, dārgi apģērbi, labs amerikāņu kino piektdienās .. Labprāt klausos smago mūziku, dažreiz arī ko vieglāku, piemēram - Lady gaga, beyonce, madonna, un vēl dažus. Man mājās ir suns un kaķis, akvārijs. Brīvo laiku es pavadu ar draugiem, mēs ejam Vecrīgā , daram visu ko traku!! Tusējam un neguļam parasti.

Šajos jāņos vēlos lai kāda man atsaucās, apsolos parūpēties par brīnišķīgu vakaru un nakti! Noteikti alkoholu nelietošu, jo gribu lai mēs kopā dodamies ekskursijā. Man ir ļoti ērts busiņš, ar TV, WI-FI, kondicionieri utt. Aizmugurē ir ļoti daudz vietas, un nolaižami sēdekļi, ja nu mēs sadomājam atpūsties horizontāli.

Tas īsumā viss ...
Jauku dieniņu
23.06.2015 08:41 |
 
Reitings 135
Reģ: 13.06.2015
Un esmu tiešām parūpējies, lai vakars izdotos lielisks.. Vēlāk es cepšu plātsmaizi, arī pīrādziņus.. Vakar jau iemarinēju gaļu.. Ir arī konjaks noturēts, tiešām 1 šķiras ! Atliek vien sagaidīt īsto meiteni, ar kuru dalīties visā šonakt
23.06.2015 09:00 |
 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Man ir ļoti ērts busiņš, ar TV, WI-FI, kondicionieri utt. Aizmugurē ir ļoti daudz vietas, un nolaižami sēdekļi, ja nu mēs sadomājam atpūsties horizontāli.


Kas gan vairāk vajadzīgs kā vecis ar busiņu ar nolaižamiem sēdekļiem. :D
23.06.2015 09:28 |
 
Reitings 135
Reģ: 13.06.2015
Ja godīgi, vēlos doties uz Valku! Tur katru gadu ir ļoti forši.. Varētu izmantot laba drauga pirti. Zinu ka nav ne aizrunāta , ne aizņemta. Ļoti skaistā vietā, upmalā.. Bet jāizbrauc no Rīgas būtu laicīgi, lai var izkurināt un iekārtoties.
23.06.2015 09:37 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Noteikti alkoholu nelietošu, jo gribu lai mēs kopā dodamies ekskursijā (..) Ir arī konjaks noturēts, tiešām 1 šķiras
Pats nelietosi (protams, protams, pie stūres būsi), tikai potenciālo "papardes ziediņu" piedzirdīsi? :D Varbūt es tikai tāds vecs paranoiķis, bet - ja man kāds piedāvātu dzert kaut ko, ko pats nelieto, tad izturētos ar aizdomām, kas īsti tam konjaciņam klāt piesperts.

Vispār šis atgādina man vienu dokumentālo filmu par kaut kādu maniaku Krievijā. Divas pusaudzes Vecgada vakarā stopēja mašīnas, iekāpa vienā, džeks piedāvāja iedzert šampanieti. Meitenes atjēdzās viņa pagrabā, kur viņš viņas vairākus gadus dažādi spīdzināja (gan fiziski, gan emocionāli) un varoja. Neatceros, cik viņas vecas bija, kad vinas savāca, bet tad, kad viena viņa pazemes bunkurā jau trešo reizi grasījās dzemdēt, tad otrai bija 16. dzimšanas diena.

Jauku Līgo vakaru visām, kas piekrīt ar nepazīstamiem džekiem viņu busiņos doties "ekskursijās"!
23.06.2015 11:41 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
zaptes burka, šausmas.:-O
Šis onkulis izmisumā. Kādai grib neaizmirstamus svētkus sagādāt :-D
23.06.2015 12:03 |
 
Reitings 98
Reģ: 15.06.2015
Arī es braukšu, tāpēc meklējam 2 foršas meitenes, kam nav ko zaudēt!
23.06.2015 12:09 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Wendy1 - vispār tās meitenes tika atrastas tāpēc, ka džekam bija "apnikušas", un viņš gribēja noķert kādu jaunu, - piedāvāja studentei izīrēt istabiņu. Viena no iepriekšējiem upuriem piedāvājās viņam "palīdzēt" radīt omolīgāku atmosfēru, kad tā nāktu apskatīt telpas, bet, kad džeks nemanīja, studenti brīdināja, lai neko nedzer, un viņas lietās slepus ielika zīmīti ar situācijas aprakstu, lai ziņo miličiem. (Kas ieradās gandrīz pēdējā brīdī, jo tai meitenei, kas stāvoklī, bija kaut kādi sarežģījumi, un bez mediķu palīdzības viņa būtu nomirusi).
Vispār šķiet apbrīnojami, kā viņas visu to laiku tomēr nezaudēja cerības tikt prom (arī pēc vairākiem iepriekšējiem neveiksmīgiem mēģinājumiem).

Tas tā, drusku nepatīkams aspekts svētku svinēšanām (vai tikai šampanieša iedzeršanām) nepazīstamu vīriešu masīnās.
23.06.2015 12:25 |
 
Reitings 139
Reģ: 05.02.2013
zaptesburka, tu varbūt atceries nosaukumu vai kā to filmu sameklēt?
23.06.2015 13:12 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nē, diemžēl neatceros gan.
23.06.2015 13:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!