.... viedoklis!

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Rakstu te lai uzklaisītu sieviešu viedokli...

Lieta sekojoša;
Man kā vīrieti smagi uztrauc seks pēc dzemdībām.... vēlētos uzzināt cik ātri citi pāri atsāk dzimumdzīvi pēc dzemdībām?

Ar sievu esam kopā jau vairākus gadus un pieteicās mazulis... viss ļoti forši bet līdz ar grūtniecības pēdējo mēnesi sākās seksa jomā smags periods.... sieviete seksu vairs sāka nevēlēties - savā ziņā saprotami jo tuvojās dzemdības un lielie gabarīti un neizjūt seksu vairs kā agrāk... ar lielu piespiešanos ko sieviete gan mēģināja slēpt bet es to jutu ši mēneša laikā sniedza man 1 minetu.... tad pienāca dzemdības..... jau biju izglītojies ka 4-6 nedēļas pēc dzemdībām seksu neiesaka.. saprotami.. nogaidīju šīs 5-6 nedēļas un tākā sāku vedināt partneres domas ka varētu atsākt dzimumdzīvi... saprotami ka sāktu maigi un lēni jo sievietei var sāpēt .. bet sieviņa nevēlējās iun nepadevās nekādiem valdzinājumiem .... vienkārši nevēloties.... ok.. pagāja vēl 3 nedēļas .. bet viss pa vecam..... laiks iet un nu jau pagājuši 8 mēneši... bet seksa kā nav tā nav.... visi mani mēģinājumi radīt intīmu gaisotni cietuši neveiksmi... un pat vēl smagāk - sieviete vēlas lai būtu mīļums, laai apskauj , skūpsta bet man kā vīrietim kas tik ilgi nav dabūjis katreiz ļoti uzbudinos tiklīdz tuvojos sievai.... man tas kļūst tajā brīdī vēl daudz grūtāk.....
Ir entās reizes run;ats par šo - bet sieva tā arī pasaka ka nejūtas gatava atsākt un nevēlas.... un uz maniem priekslikumiem ja teiksim vagināli nevēlas kas varbūt var ardīt diskonfortu - varbūt tad vismaz orāli .... arī bez rezultāta.. vienmēr saka ka man jābūt saprotošam un ka tas pēc dzemdībām reizēm ir normāli.... bet vai tas ir godīgi un tiešām normāli? ... jau tik ilgi gaidīts (nekrapu un citur nemekleju) un tagad vel gaidit nezinot cik ilgi....
16.06.2015 12:03 |
 
Reitings 65
Reģ: 16.06.2014
Ir gan tādi,gan citādi.
16.06.2015 17:23 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
patricija6 te pat neiet runa par regulāru vai jebkādu seksu- hormoni un piepūle darbam ar muti vai kaut ROKU nav vajadzīga. Attiecības veido divi. Un nav tā, ka vīrietis pieprasīja sievietei mēnesi pēc dzemdībām. Ir pagājuši astoņi mēneši. Protams, tas ir briesmīgi, bet intīmā tuvība ļoti lielā mērā nosaka attiecības- nu ja vienam ir vajadzība, viņš negaidīs visu mūžu, tas var būt iemesls šķiršanai un nav nekas jauns. Ja sieviete patiešām mīlētu vīrieti, viņa kaut mazliet pacenstos viņa apmeirināšanas labā, tāpat kā vīrietis 8 mēnešus ciešas un saprot vīrieti.
Tev tiešām šķiet, ka viņa nesaprot, ka vīrietis var krāpt? Ja viņa baidītos notā, jau sen būtu pateikusi, ka problēma ir, tādē; nevēlas, bet te jau tāds apmēram - "atšujies, dari ko gribi, es seksu nevēlos".
Arī es zinu, ka manējais mani mīl neprātīgi, bet ja es viņam gadu nedošu seksu, es rēķinos ar sekām. Viņš nāk pretī man, es viņam ,tā attiecības veidojas. Nevismēs dzīvoja mtikai pēc mana kritērija, ka es seksu nevēlos ,tādēļ tev no tā jācieš.
16.06.2015 17:26 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bet liela daļa noteikti ir tādi, kam sekss būs izšķirošs. Tāpēc sievietei tas vienmēr jāpatur prātā, lai pēc tam nebrīnītos par visādiem ziliem brīnumiem.
16.06.2015 17:27 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
* un vīrietis saprot sievieti, nevis vīrieti, pardon :D
16.06.2015 17:27 |
 
Reitings 448
Reģ: 06.06.2015
Ja jau tu tik ļoti viņu mīli, tad gaidi, kad tas pāries. ;-):-D

Bet ,

roka arī dzemdībās traumēta? Nu kas par sviestu! Te sekss tiek uzlikts tā kā pienākums, bet tā tam nevajadzētu būt! Sekss ir pilnīgi normāla ttiecību sastāvdaļa. Un neiet runa par 3 reiz nedēļā, kaut vai reizi nedēļā vai divās, bet tak apmierini vīru jebkā! Te skaidrs, ka sieviete baigi ērti iekārtojusies un tagad aizbildinās ar bērnu.

:-D
16.06.2015 17:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu bet kas ir ar tiem vīriešiem? Tik tupēt kaktà var vai laisties nokrāpt? Citu opciju un iespēju nav? Tiešām būtu jāžēlo nabaga tēviņš par to, ka šis pāris reizes noteikti visai vāji centās parunāt un reāli nav darījis neko vairāk, lai noskaidrotu, kāds ir patiesais iemesls sievietes negribēšanai? Nabadziņš! Neviens viņam neliek paciest. Vnk jākustina smadzenes vairāk un jāmeklē citi varianti kā palīdzēt, izprast sievieti! Protams, nav normāli, ka attiecībās nav intīmās tuvības tik ilgi. Un, ja ar sarunu nekas netiek līdzèts, tad atliek vienīgi krāpšana? Tiešām?...
Kā būtu sieviete rīkojusies? Arī tà - ai, nedod. Ok, pagaidīšu... Joprojām nedod. Ok, pagaidīšu un nedaudz došu mājienu... Joprojām nedod. Ok, nu kas par vainu? Ko lauzies? Davaj taču! Nu labi, pagaidīšu... Bļaaaaaa!!! Zajebala gaidīt, re, smuks vīrietis - iešu padrāzties darba pārtraukumā... :D Te kādai tiešām tas liekas normāli attiecībàs???
16.06.2015 17:38 |
 
Reitings 65
Reģ: 16.06.2014
Nu par to jau es arī runāju,ka ir tāda cilvēku grupa kam sekss ir vairāk kā darbiņš ar roku vai muti. Ja sieviete pieradusi gūt emocionālu un fizisku baudu no procesa ,ja sekss viņai ir atdošanās un pirmkārt jau abu milestības izpausme,tad nonivilēt to līdz es te tā pabraukāšu ar roku,lai Tev fiksi notek ,pa starpai izdomāšu ko ēdīsim vakariņās un visi laimīgi...Tā lūk man liekas pretīga rīcība.
Bet es nesaku,ka tur nav problēmas un viram jācieš klusu. Abiem jādomā kā to problēmu atrisināt. Jāapmeklē ārsts,lai izslēgtu fiziskas kaites un ja tur viss kārtībā,tad jārisina psiholoģiski cēloņi.
Trula vīrieša iegribu apmierināšana nav risinājums. Sekss ir svarīgs abiem cilvēkiem . Tikai sievietei tajā periodā ar to ir problēmas,tā fiziska vai garīga disfunkcija kā jebkura cita. Ja vīrietis saslims mēs taču neskrienam meklēt citu,bet palīdzam izārstēties....
16.06.2015 17:41 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
1. Tu rakstīji, ka nodarbojies ar A uzņēmuma finansēm. Ja jau esi tāds lietpratējs savā jomā, tad droši vari atrast darbu citā firmā, kur Tev nevilktu tik ļoti daudz naudas no algas par vienu kļūdu vai kur nebūtu tik garas darba h pa tādu summu.

2. Būtu tik labs finansist, būtu kārtīgi izfinansējis, ka saņemt BKA naudu būtu Tev izdevīgāk ne Tava sievai. Es pati strādāju MU, tiešī tādēļ mans vīrs saņem BKA naudu, jo viņam tā iznāk gandrīz 3 lielāka, un pat lielāka par kādiem 200 eiro nekā alga, kad būtu turpinājis strādāt.

3. Mans vīrs šobrīd, kamēr ir oficiāli BKA, turpina haltūras savā profesijā un arī strādā daudz, diena ap 10-11 stundām, dažreiz mazāk, citreiz pat visas nedēļas dienas. Es mājās daru visu, viņš dažreiz tikai brīvdienās ko palīdz, ja palūdzu uzkopt māju vai traukus nomazgāt, kas ietilspt pie maniem pienākumiem. Dažreiz brīvdienās viņš ceļas ar bērnu un es varu pagulēt līdz pat 12! (l)

4. Brīvdienās venmēr kaut kur dodamies kopā, ja vien viņam nav jāstrādā. Tas ļauj man izrauties no mājas vides. Dažreiz viņš pieskata bērnu un es droši varu doties ārpus mājas viena. Tici man, katra mamma to vēlas vismaz reizi mēnesī.

5. Kā ar Tavu atvaļinājumu? Vismaz šo 9 mēnešu laikā Tev bija vismaz 10 dienas brīvas (tēviem) + 2 nedēļas atvaļinājums, ko Jūs tad darījāt?

6. Dot savai sievietei vairāk brīvību. Nomet savu egoismu malā un padomā par viņu. Kaut mēnesi pacenties. Iedod brīvu vakaaru, lai iziet ar draudzenēm ārā vai kur citur, pa to laiku izdomā kā viņu iepriecināt (sakārto māju, izmazgā veļu vai jebko citu no sievas pienākumiem). Domāju, ka ar laiku manīsi kā Tava sieviete atkal uzplauks.

7. Varbūt, ka viņai īsti nekad nav bijis tik patīkami ar Tevi arī iepriekš jau gultā. Tu minēji, ka sekss ir dažas minūtes, varbūt tieši tādēļ viņai tas besī, ka vienmēr tik hop, hop un vīrs ir beidzis. Tas nogurdina un ar laiku var sākt apnikt, pat riebties.

8. Varbūt, ja jau Tev ir iespēja strādāt vairāk un saņemt vairāk, tad strādā, lai nav mājās jāčikst, ka sieva nedod un viss slikti. Mazāk par to domāsi, ierkāsi naudu un varēsiet visi kkur doties atvaļinājumā.

9. Vai tad Tev katru dienu darbā ir kkas tāds jārēķina, ka nogurums var traucēt tik ļoti? Ja zini, ka rītdien darbs ir mazāk svarīgs, palīdzi sievai vairāk vakarā, pabaro mazuli Tu pa nakti.

10. Cikos iet bērns Jums gulēt? Tu minēji, ka pats ap 22.00 ej gulēt. Bērns varbūt iet vēlāk un tādēļ sieva nemaz nespēj iekārtoties ar Tevi kopā gultā, mierīgi aprunaties, pamīļoties utt, lai iznāk kkas vairāk!?

11. Kad Tev būs atvaļinājums, pamēģini vismaz 2 dienas Tu ņemties ar bērnu visas 24 h diennaktī un + vēl līdz 22.00 pārgulēt ar sievu! Varbūt, ka tas nav nemaz tik vienkārši kā Tev liekas!? Bērni ir dažādi, mans bērns ir ļoti mierīgs, ceļas ap 8.00, gulēt iet ap 22.00, pa nakti retu reizi 1x pieceļas, laikam tādēļ man ir tik daudz laika, lai paspētu visus mājas darbus un vēl vīru apmierināt. Tu te neminēji kāds ir Tavs bērns.

12. Varbūt kādu reizi mēnesī uz 1 dienu kaut vai, izmaksā sievai bērnu aukli (ja vecvecāki vai citi radinieki nevar), lai sieva var doties kur vien vēlas.
16.06.2015 17:50 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Nu baigi dāmas, izdevīgs stāvoklis - seksu negrib, bet apmierināt ar roku arī nevar, jo pretīgi. Un talāk jai ir alga, vai vīrietim ir bauda vai nav, es negribu un vienalga. Šī ir bur karšu neizskaidrojami egoistiska rīcība. Tad mazliet pārāko sev pāri un apmierina savu vīrieti , nevis esi vienkārši ka dzīvokļa biedrs.
Es uzskatu, protams, stulbi ta salīdzināt, ka vīrietim sekss ir tas pats kas sievietei mīļums un tāda veida izpausmes. Man tas Ir loti svarīgi. Ja vīrietis astoņus mēnešus pret mani būtu kaa betona siena un pat izrunāšanās nepalīdzētu - sorry, bet cik ilgi man gaidīt? Protams, ka adi teiktu, ka ja nemainīs attieksmi, es aizeju. Un kas tir traģisks? Man jādzīvo nelaimīgai labāk? Protams, ja vīrietim bitu iemesls par ko vins runatu, ko šajā gadījuma varētu darit ari sieviete, būtu citādāk, bet vina jau nesaka, ka kaut kada vaina- tas tak ir normāli, sadzīvo vecais!

Vienam otra labaa ir jācenšas , citādi attiecības izjuks un tas nav nekas jauns vai nebijis.
16.06.2015 18:09 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Atvainojos par gramatiku, telefona auto correct izsaka visu...
16.06.2015 18:11 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Sagādā viņai kādu pārsteigumu,esi mīļš..pēc darba atved kādu puķīti,končas mājās.. Pasaki kādu komplimentu. Es domāju,ja pats būsi iejūtīgs un mīļš,tad viņai tā gribēšana radīsies. :-)
16.06.2015 18:34 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
esmu vienás domás ar sharloti, winteru un chupakabru.daudz +++

interesanta bija diskusija kopumá, ká arí vienas lietotájas párdomas no dazhádiem lietotája kontiem. :D
16.06.2015 21:02 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Trīne1,kurai te ir vairāki konti? :D
16.06.2015 21:07 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
klusums, palasi, tad pats ieraudzísi. :D
16.06.2015 21:08 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
1. Izrunājies velreiz. Noskaidro viņas patiesās vēlmes gultā. Neticu, ka viņu iepriecina fakts par gaidāmo 3 minūšu seksa.
2. Noalgo aukli kaut uz 2 dienām nedēļā. Tas noteikti atstās pozitīvu iespaidu uz attiecībām.
16.06.2015 21:40 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tiešām būtu jāžēlo nabaga tēviņš par to, ka šis pāris reizes noteikti visai vāji centās parunāt un reāli nav darījis neko vairāk, lai noskaidrotu, kāds ir patiesais iemesls sievietes negribēšanai?

nē, ko tu jažēlo sieviete, viņa taču piedzemdēja un pēc autora rakstītā ne tikai seksu nedod , bet arī ēst gatavo reti. Faaak ,ko viņa dara caurām dienām ?
16.06.2015 21:47 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Faaak ,ko viņa dara caurām dienām ?


wee, vinna negrib seksu :D
16.06.2015 21:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
wee, bet mēs neko nezinam par pašu bērnu! Ja iedomājies, ka bērns ir tikpat mierīgs un veselīgs kā tavējā, tad taču kaut nedaudz saproti, ka ne visiem tādi bērni mēdz būt? Es jau nesaku, ka sieviete normāli uzvedas, bet katram jau ir savi tarakāni un, ja runājam par attiecībām un mīlestību, tad būtu tikai normāli izdarīt visu iespējamo, lai tiktu klāt patiesai problēmai, nevis meklētu vieglāko ceļu...
16.06.2015 21:55 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
wee, vinna negrib seksu


Nu to jau es sapratu :D
Neons, nu es saprotu , ka var būt citādāki bērni , bet nesaprotu kā var likt mīksto uz vīru ? Nu kā ... Viņam jāuztur , viņam jābūt saprotošam , viņam jāgaida ( šķiet ,ka līdz kapam :D )
bet sievai ir kādi citi pienākumi un vajadzības izņemot bērnu un seksa negribēšanu ?
Nu nopietni, viņai pašai nav kaut kā jānāk pretī ? Jeb viņa ir no operas - piedzemdēju un tagad esmu varone, bet tu murmuli kalpo man , vai kā ?
16.06.2015 22:08 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
wee, ++++
16.06.2015 22:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits