Uzticība

 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Sveikas! :-)
Vajadzētu padomu- vai ir iespējams kādam pierādīt, ka NEESI viņu krāpusi?
Mans puisis pašlaik ir apsēsts ar domu, ka esmu viņu nokrāpusi, jo redz Jaunā gada ballē man uzmācās piedzēries tips, kuram tiešām pateicu skaidru un gaišu "Nē". Šo nelielo incidentu neviens cits neredzēja, tātad "es tikai melojot, ka neļāvos". Pati šo loģiku neizprotu, bet negribās, lai dēļ tāda stulbuma arī attiecības izjūk, kopumā viss mums super. Tagad man ir 2 dienas laika, lai "pierādītu, ka nekrāpu, nekontaktējoties ar to puisi" un nezinu, kur likties.
Vai man vienai šķiet, ka tas ir neizsakāms stulbums un vai to vispār ir iespējams izdarīt?:-|
08.06.2015 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Izklausās pēc mana bijušā. Viņam ar bija kaut kādi šitādi bezsakarīgi gājieni. Es teiktu viņam, ja jau neuzticas, tad lai staigā laimīgs. Beigās Tu būsi tikai ieguvēja.
08.06.2015 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Izlasīju visus komentārus... Vienkārši šausmas. Vai cieņas pret sevi nemaz nav?

Attiecības ir smalka lieta un šāda veida kontrolei un greizsirdībai nav vietas veselīgās attiecībās. Nav normāli likt dzēst numurus no telefona tāpēc, ka pretējā dzimuma, nav normāli kontrolēt ar ko tu un kad saraksties whatsappā un nav normāli dot Tev 2 dienas laika pierādit kaut ko tādu kam nav liecinieku. Tas čalis nav normāls, nopietni.
Bēdz.
08.06.2015 21:59 |
 
Reitings 555
Reģ: 05.01.2012
es tev ieteiktu nebojaat sev lieki dziivi, nervus un garastaavokli.
ok, varbuut nav tik viegli pienjemt tadus vaardus kaa 'ej pati prom', ' pamet', bet nu ja godiigi paskataas no malas, vai tieshaam shitas attieciibas ir normalas? kaut kaadi noteikumi, aizliegumi, un tagad veel kaut kaada 100% beerniiskjiiga situaacija, kur chalis tev dod 2 dienas laika, lai sevi attaisnotu par to,ko neesi darijusi
ak dievs , neteeree lieki laiku uz taadiem idiotiem
08.06.2015 23:00 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.02.2015
Sāk šķist, ka labākais šādās situācijās ir runāt skarbi un atklāti. Es izdarīju un pa divām dienām nekas vel nav gadījies. nekādi pārmetumi. :)
Ja tā nesaprot, radi pret reakciju, parodē viņu. Ja protams apsver domu, ka varētu bez viņa iztikt pati zini kas tajā gadījumā jādara...
09.06.2015 12:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
A tu pajauta tam gudritim kas tiesi tev jadara lai vinja zinjkari apmierinatu? Lai beidz tuksi muldet, bet dod realu piemeru. Bernudarzs. Es vinjam pasam pateiktu, tev ir divas dienas laika lai beigtu cakaret man smadzenes.
Vai nav ta, ka pats grib skirties un sis ir iemesls? Nu nevaru iedomaties normalu cilveku sadi rikojamies.
Vinjam kads nav kautko sastastijis ja sakas peksni? Nav vinjam kada laba draudzene kura mil dot attiecibu padomus?
09.06.2015 16:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
tieši arī pats ir šādu domu apsvēris vai arī veikt ko tādu kas liek viņam atbrīvoties kā atslēgtes. Viņš pat pats negribot paaukstina balss toni, neesot pat dusmīgs.

Noteikti, ja nemīlētu viņu būtu jau pametusi aiz tā cik tas ļoti tracina, bet es nespēju un nemaz nevaru par to iedomāties. Tādā gadījumā man būtu sajūta, ka daļa no manis ir pazudusi.


karteejaa lidzatkariigaa slimaas attieciibaas
09.06.2015 16:46 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.02.2015
Beibe.Marta, nemaz neuzskatu, ka manas attecības būtu slimas, man nav ierobežojumi, vienīgi puisis ir izteicis domas par smēķēšanu, ka tas viņam nepatīk.
Uzskatu, ka dzīvē ir periodi, kad cilvēki paliek dīvaini. Es pati arī mēdzu uzvestes dīvaini, piemēram, raudu par visu, un nav pat nekādas mēnešreizes utt.
Varbūt tā tkai uzskatu es, bet man šķiet, ka mūsu attiecības patiesi nav slimas, ja cituprāt ir, ok, abi esam slimi.
10.06.2015 23:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!